رفتن به مطلب

مشکل ارسال اطلاعات به ایمیل ( حل شد )

leader

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

این اولین پست من هست امید وارم مشکلم حل بشه با تشکر

من یک فرم دارم که می خواهم اطلاعات پرشده به ایمیل من ارسال بشه ,من طبق آموزش همین سایت با آدرس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. جلو رفتم ولی هاست ندارم به خاطر همین فایل php و فرم خودمو داخل یک پوشه قرار دادم و طبق آموزش جلو رفتم و وقتی کلید ارسال می زنم اتفاقی نمی افتد فقط در خواست دانلود یک فایل یا پسوند bin دارد !!!

می خواستم بپرسم حتما باید داخل هاست اینکار انجام بدم یا همین جوری هم میشه تست کرد!!!

اگه نیاز به هاست هست می شه یک سایت خوب برای ارائه هاست معرفی کنید؟ یا آیا میشه تو سرویس های هاست رایگان این کار انجام داد ؟؟

سرویس سایت من هم از سایت vcp است

با تشکردوباره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

تقریبا روی تمامی سرویس ها قابل اجرا هست این فایل بشرطی که توابع مربوط به ارسال ایمیل رو فعال داشته باشند . همچنین میتونید روی لوکال هاست تست بفرمائید ولی هاست پیشنهاد میشه!

یکی از بهترین سرویس های هاست رایگان

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

ممنو ثبت نام کردم

ببخشید من یکم آماتورم برای آپلود نیاز به نرم افزار خاصی هست !!!! اگه هست میشه یک نرم افزار خوب و اسون معرفی کنید ممنون

لینک به دیدگاه

برای اپلود در هاست میتوند از برنامه ی قوی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. استفاده کنید . هرچند اگر حجمتون زیر 10 مگه از اپلود خود هاست استفاده کنید راحت تره .

لینک به دیدگاه

ممنون از توضیحتون ببخشید من ثبت نام کردم و ایمیل فعال سازی برام اومد و فعال کردم

الان بعد چند روز می خوام دوباره وارد حسابم بشم چه جوری و از چه قسمتی باید وارد حسابم بشم؟؟

لینک به دیدگاه

وراد پنل هاست منظورتونه ؟ معمولا موقع ثبت نام و توی اون لینک فعال ساز تمامی موارد ذکر شده : مشخصات ورود به هاست ، ادرس ورود به هاست ، اطلاعات ایمیل ، اطلاعات ftp ( چون هاست های رایگان معمولا بصورت پیش فرض اینارو میسازن و اطلاعات رو به مشتری میدن موقع ثبت نام و دیگه مشتری خودش قادر به ساختن نیست ) به لینک فعال ساز یه نگاه بنداز .

لینک به دیدگاه

ممنون وارد شدم خیلی متشکرم

من الان وارد قسمت فایل منیجر حساب خودم شدم و می خوام همون طور که بالا گفتم یک فایل php و یک فرم html آپلود کنم که اطلاعات پر شده برای من ایمیل بشه باید از کدوم قسمت استفاده کنم اینم عکس همون صفحه فایل منیجر

e5a6-1.png

لینک به دیدگاه

اول توصیه میکنم از مرورگر بهتری مثل لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. استفاده کنید . خوب الان شما نحوه کار سایت رو ب من بگید چجوریه ؟ وقتی کارب وارد صفحه اصلی سایت میشه یه فرم میبینه و اطلاعات رو پر میکنه و اون فرم برای شما ارسال میشه ؟ میخوای این فرم تو صفحه اول سایت باشه ؟ در کل اگر بخواین هر چیزی تو سایتتون تو صفحه اول باشه و نشون داده بشه باید بعد ورود به فایل منیجر وراد بخش public_html بشید و فایل هاتون رو تو این بخش اپلود کنید . بعد این که وارد بخش public_html شدید از گزینه های سمت چپ بالا گزینه ابی رنگ Upload رو بزنید و فایل هاتون رو انتخاب و بارگذاری کنید و کار تمومه .

لینک به دیدگاه

ممنون

من سایت اصلیم مثل سرویس وبلاگ دهی و هاست ندارم از سرویس vcp استفاده می کنم می خوام داخل همون سایت یک لینک قرار بدم با نام ارسال اطلاعات که وقتی روی اون لینک کلیک کردن به اون صفحه اصلی فرم من که داخل هاست آپلود کردم برن ایا چنین چیزی امکان داره؟؟؟

راستی من اون قسمت public_html داخل فایل منیجرم پیدا نکردم میشه دقیق بگین!

لینک به دیدگاه

درود و با تشکر از voltag گرامی

اطلاعاتتون رو در پوشه htdocs آپلود بفرمائید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

آقا دمت گرم بالاخره آپلود شد

فقط یک سوال الان چه جوری آدرس لینک اون صفحه بذارم تو سایتم یعنی بعد از زدن روی اون لینک برن تو اون صفحه که آپلود کردمstraight ؟؟؟

(اقا شرمنده این قدر سوالاتم زیاد شدteary)

لینک به دیدگاه

شرمنده میشه یکم واضح تر توضیح بدین؟ ممنون میشم

اسم فایلی که من آپلود کردم تو هاستم

Untitled-3.html هست یعینی همون صفحه ای که می خوام به اون جا لینک بشن

لینک به دیدگاه

برای وبلاگ ها و ... از ابزار زیر استفاده کنید و کدش رو داخل قالب قرار بدین بهتره

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ابتدا یک اسم بهتر انتخاب کنید . برای مثال contact.php بزارید اسم فایل رو .

آدرس سایتی که آپلود کردین فایلتون رو قرار بدین اینجا جهت راهنمایی بهتر

لینک به دیدگاه

به عنوان نمونه به این صفحه برید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. پست اول با نام (فرم ارسال اطلاعات) می خوام وقتی کاربر روی این کلمه کلیک کرد به همون صفحه ای که در هاست با این آدرس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. آپلود کردم بره اسم فایلم هم که آپلود کردم Untitled-3.html هست!

مدیر جان واقعا شرمنده

لینک به دیدگاه

آدرس سایتی که به شما اختصاص داده شده در سمت چپ پنل شما قرار داره نوشته main domain

باید متن رو لینک بدین به اون مطلب .

درصورت تمایل نام کاربری و کلمه عبور هاست و سایتتون رو از طریق گفتگو ارسال بفرمائید براتون انجام بشه .

لینک به دیدگاه

آدرس فایل ایجاد شده رو کپی کنید و وارد پنل مدیریت وبلاگ vcp خودتون بشین .

درج لینک رو بزنید و سپس ادرس فایل ساخته شده در هاستتون رو بهش بدین .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

ممنون زدم ولی لینکش غیر طبیعی

javascript:sunwebmitBrowseForm('/htdocs','Untitled-3.html','downloadfile','');huh

این لینکش وقتی قرار میدم عمل نمیکنه

و یک سوال دیگه من رو فایلم که آپلود کردم کلیک کردم و وقتی روی دکمه ارسال میزنم فروم phpباز می کنه:||||

لینک به دیدگاه

دوست گرامی آدرس سایت شما در تصویر زیر مشخص شده ادرسی که شما دادین آدرس کلی هاستتون هست.

636e-8a7c-22222.jpg

آدرسی که در تصویر بالا مشخص شده رو بردارید و در انتهای آدرس untitled-3.html/ قرار بدین و سپس لینک کنید.

همچنین فرمی که ساختید php هستش باید هم php نمایش داده بشه تعجبی نداره.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

ادمین جون نوکرتم درست شد

فقط یک مشکل من طبق آموزش رفتم جلو همون آموزشی که لینکش اول قرار دادم (آموزش ساخت فرم ارسال اطلاعات به ایمیل) طبق این آموزش باید بعد از زدن کلید ارسال به صفحه ای که مشخص کردم بره ولی فایل php چزا باز میکنه!!!

لینک به دیدگاه

آدرس قرار بدین بررسی بشه.

در قسمت زیر در فایل php ارسال اطلاعات باید آدرستون رو قرار بدین

$url = 'آدرس مورد نظر';

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...