رفتن به مطلب

راهنمایی در خصوص error_log

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

ببخشید من توی قالبم یه فایل دارم بنام error_log

تقریبا 8 مگابایت هست......چرا اینطوری حجمش میره بالا؟اگه این فایل رو حذف کنم مشکلی پیش نمیاد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

الان تو وردپرس فارسی خوندم که مشکلات سایت رو ذخیره میکنه توش....در مورد حذفش چیزی ننوشتن.....خب اگه من تمام خط ها رو حذف کنم ( مثلا دو خط اخری رو بزارم بمونه ) مشکلی ایجاد نمیکنه که؟

لینک به دیدگاه

وردپرس نمیدونم به چه شکل نوشته شده ولی در php

log_errors = Off رو تنظیم کن تو اون خطی که لاگ خطاها رو ایجاد میکنه و کار تمام

در مورد سوالت هم باید بگم خیر کلا هم حذف بشه مشکلی نیست ولی اگر روی روشن تنظیم شده باشه بازم خودکار ایجاد میشه

• Like 2
لینک به دیدگاه

ممنون برادر...توی هاستم سه تا از این فایل دارم...یکی تو روت یکی تو پوشه ی قالب یکی هم تو پوشه افزونه ها...تمامی خط ها رو حذف کردم و مشکلی ایجاد نشد ولی بازم دارن پر میشن......

لینک به دیدگاه

درود

وجود این لاگ ها خیلی میتونن مفید باشن . محتویات log هارو بررسی کنید و مشکلات ثب شده رو برطرف بفرمائید. وقتی در حال پرشدن مجدد هستن یعنی مشکلی وجود داره در سایت شما !

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

درود .

این فایل همانطور که دوستان اشاره کردند مربوط به ثبت خطاها در سایت شماست . چه هنگام ورود ، چه مشکل فایل ها و چه اشتباهات کدنویسی و ...

پاک کردن این فایل هیچ آسیبی نمی رساند اما بدنیست مشکلاتی که ثبت شده را بررسی کنید .

برخی از مشکلات ورود که کاربران سعی در ورود مداوم دارند را در اینجا ثبت می کنند که می توانید دسترسی های غیرمجاز را ببندید .

در کل :

حذف فایل مشکلی نخواهد داشت .

• Like 4
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...