رفتن به مطلب

تغییر عدد شمارنده معکوس

nasser200

پست های پیشنهاد شده

سلام من این قالبو دانلود کردم حالا میخوام شمارنده معکوسشو روی مثلا 6 روز تنظیم کنم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اساتید راهنمایی کنن لطفا

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . اگر میخوای از نسخه سایه دارش استفاده کن بعد دانلود فایل پوشه longshadow که داخل فایل هست رو جدا کن چون این فقط فایل اصلیه ( البته اگر میخوای از نسخه سایه دار استفاده کنی ) . بعد وارد پوشه longshadow بشو وبعدش برو به پوشه js تو این پوشه فایل custom.js رو با یک ویرایشگر مثل ++Notepad باز کن . تو خط دوم این رشته رو مشاهده میکنی:

var clock = $('.countdown').FlipClock(3600 * 24 * 324, {

تو این خط بجای عدد 324 ( روز ) هر عددی خواستی بزار و ذخیره کن teeth

حالا گر خواستی از نسخه معمولی و بدون سایه این قالب استفاده کنی بعد دانلود وارد پوشه اصلی قالب بشو و سپس وارد js حالا بازم custom.js رو باز کن و تو خط دومش بازم همون کد بالا رو میبینی اینجا هم بجای عدد 324 هر عددی خواستی بزار . ولی من توصیه میکنم نسخه سایه دارش رو استفاده کنی خوشگل ترهteeth . موفق باشید .

لینک به دیدگاه

سلام . اگر میخوای از نسخه سایه دارش استفاده کن بعد دانلود فایل پوشه longshadow که داخل فایل هست رو جدا کن چون این فقط فایل اصلیه ( البته اگر میخوای از نسخه سایه دار استفاده کنی ) . بعد وارد پوشه longshadow بشو وبعدش برو به پوشه js تو این پوشه فایل custom.js رو با یک ویرایشگر مثل ++Notepad باز کن . تو خط دوم این رشته رو مشاهده میکنی:

var clock = $('.countdown').FlipClock(3600 * 24 * 324, {

تو این خط بجای عدد 324 ( روز ) هر عددی خواستی بزار و ذخیره کن teeth

حالا گر خواستی از نسخه معمولی و بدون سایه این قالب استفاده کنی بعد دانلود وارد پوشه اصلی قالب بشو و سپس وارد js حالا بازم custom.js رو باز کن و تو خط دومش بازم همون کد بالا رو میبینی اینجا هم بجای عدد 324 هر عددی خواستی بزار . ولی من توصیه میکنم نسخه سایه دارش رو استفاده کنی خوشگل ترهteeth . موفق باشید .

ممنون واقعا لطف کردی

لینک به دیدگاه

اتفاقا میخواستم اون نوشته های زیر شمارنده رو فارسی کنم کلا استایل به هم ریخت

از css و html سردرمیارما اما جاوااسکریپت هیجی

لینک به دیدگاه

یه سوال دیگم درمورد ckeditor دارم نمیدونم اینجا میشه بزارم یا تو دسته بندی خودش باید بزارم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...