رفتن به مطلب

راهنمایی برای افزونه ارسال مطالب اتوماتیک WordPress Automatic Plugin v3.6

ali_85

پست های پیشنهاد شده

با سلام

افزونه ارسال مطالب اتوماتیک WordPress Automatic Plugin v3.6

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

از سایت دانلود کردم و به خوبی هم موفق به کار کردن با ان شدم

فقط یک مشکل

زیر مطالب منبع خبر درج میشود که با این کلمه نوشته میشود

source link

چطور می تونم این کلمه را به فارسی تبدیل کنم و مثلا بنویسم

منبع خبر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببین فایل ترجمه نداره افزونه ؟ اگر نبود که باید از تو خود فایل های php اقدام کنی . البته بعضیا افزونه ها بعد نصب از تو تنظیمات هم امکان ترجمه برخی خطوط دارن .

لینک به دیدگاه

از نسخه بروز تر 3.16.0 استفاده کن . اون source link هم ترجمش کردم به منبع خبر . محض اطلاع میگم تو فایل p_metabox.php بود اگر خط دیگه ای هم نیاز ب ترجمه داشت احتمالا تو این فایل باشه . موفق باشید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

قصد اسپم ندارم ولی دلم نیومد نگم

خیلی سپاسگذارم از راهنمایی ها

واقعا ممنون که کار ما را راه می اندازید

واقعا چنین سایتی با این خدمات تو ایران نیست

لینک به دیدگاه

متاسفانه نصب کردم و هنوز اون نوشته انگلیسی هست

از تو اون فایل هم نوشته را تغییر دادم باز هم تغییری نکرد

لینک به دیدگاه

قسمتی که هستش واسه ساخت کمپین جدید source link رو سرچ کنید و اون رو با متن دلخواه عوض کنید

متاسفانه چنین چیزی موجود نیست

لینک به دیدگاه

درود .

در فایل p_metabox.php در خط 2023 که عنوان را تغییر دهید می بایست تغییرات اعمال شود . در غیراینصورت در صورتی که از افزونه های کش استفاده می کنید یا قالب شما از خاصیت gzip استفاده می کند می بایست یا کش را خالی کنید یا صفحه را با Ctrl + F5 رفرش کنید .

با تغییر این کلمه در فایل مذکور ، متن تغییر خواهد کرد . (تست شده است)

لینک به دیدگاه

درود .

در فایل p_metabox.php در خط 2023 که عنوان را تغییر دهید می بایست تغییرات اعمال شود . در غیراینصورت در صورتی که از افزونه های کش استفاده می کنید یا قالب شما از خاصیت gzip استفاده می کند می بایست یا کش را خالی کنید یا صفحه را با Ctrl + F5 رفرش کنید .

با تغییر این کلمه در فایل مذکور ، متن تغییر خواهد کرد . (تست شده است)

این خط 2020 تا 2025 است کدام کلمه را باید عوض کنم؟

<select name="cg_eb_listing" >

<option value="All" <?php @wp_automatic_opt_selected("All",$camp_general['cg_eb_listing']) ?> >All Listings</option>

<option value="Auction" <?php @wp_automatic_opt_selected("Auction",$camp_general['cg_eb_listing']) ?> >Auction Only</option>

<option value="AuctionWithBIN&listingType2=FixedPrice" <?php @wp_automatic_opt_selected("AuctionWithBIN&listingType2=FixedPrice",$camp_general['cg_eb_listing']) ?> >BIN Only</option>

</select>

لینک به دیدگاه

درود

منظور جناب مسیحا همون خطی هست دوست گرامی voltag براتون ویرایش فرمودن .

اون فایل ترجمه شده درست نشد

کش مرورگر را هم پاک کردم ولی تاثیری نداشت

طلسم شده این افزونه

لینک به دیدگاه

یک فایل به نام cookie.txt داخل پوشه ی افزونه وجود دارد . محتویات آن فایل را پاک کنید (پیش از پاکسازی حتما یک بک آپ داشته باشید)

سایت را با ctrl + f5 رفرش کنید.

اگر نشد > در هنگام ایجاد کمپین (فید) جدید ، در قسمت Post Text Template متن وارد شده در قسمت پایین آن را تغییر دهید و متن وارد شده را ترجمه کنید . کلمات Source و by رو می تونید ترجمه کنید . البته دقت کنید در این روش تغییرات در مطالب جدیدی که پس از تغییر درج خواهند شد قابل مشاهده خواهند بود .

نتیجه رو اعلام کنید .

لینک به دیدگاه

یک فایل به نام cookie.txt داخل پوشه ی افزونه وجود دارد . محتویات آن فایل را پاک کنید (پیش از پاکسازی حتما یک بک آپ داشته باشید)

سایت را با ctrl + f5 رفرش کنید.

اگر نشد > در هنگام ایجاد کمپین (فید) جدید ، در قسمت Post Text Template متن وارد شده در قسمت پایین آن را تغییر دهید و متن وارد شده را ترجمه کنید . کلمات Source و by رو می تونید ترجمه کنید . البته دقت کنید در این روش تغییرات در مطالب جدیدی که پس از تغییر درج خواهند شد قابل مشاهده خواهند بود .

نتیجه رو اعلام کنید .

وااااااااای خدا را شکر

دوست عزیز خیلی خیلی ممنون

بالاخره درست شد

ممنون از همتون

این روشی که گفتید درستش کرد

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...