• اطلاعیه ها

• Masih

برخوردی شدید با تاپیک های تبلیغاتی   شنبه, 12 آبان 1397

درود، از این لحظه به بعد، تمامی تاپیک های تبلیغاتی سبک رپرتاژ که با هدف جمع آوری بک لینک در انجمن های بیست اسکریپت ایجاد می شوند، حذف شده و دسترسی کاربر خاطی نیز مسدود خواهد شد.
soheil1000

مشکل عجیب در راه اندازی وردپرس

6 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام چند وقت پیش یه هاست گرفتم جهت تست ، هاست ایرانی خیلی هم معروف نبود ، با اموزش های توی نت و سوالاتی که اینجا پرسیدم بخوبی وردپرس رو نصب کردم بعد قالب و افزونه و نهایت هم امنیت سایت رو اوکی کردم .

الان یه هاست خیلی خوب خریدم از یکی از شرکت های معروف ایرانی ، وردپرس رو طبق روال عادی با موفقیت نصب کردم اما یه مشکل خیلی عجیب و مسخره و اعصاب خوردکن پیدا کردم ! خواهشا کمک کنید .

ببینید من وقتی موس رو توی اون نسخه ی تست که راه اندازی کردم میبرم روی گزینه های سمت راست وردپرس خودکار یه منوی کشویی میاد به این شکل :

evogr145owfo440ful6z.jpg

اما تو این نسخه اصلی ( این که رو هاست جدید نصب کردم ) وقتی موس رو میبرم رو آیتم های کناری این منو نمیاد ! و برای رفتم به گزینه های اون منو حتما باید روش کلیک کنم ! ( نشان گر موس الان رو گزینه نوشته است ولی هیچ منویی باز نمیشه ) !!!

4ba5rw927d8zqvrj29gj.jpg

خب شاید بگید این مشکلی ایجاد نمیکنه ! اما وقتی قالب رو نصب کردم اشکال اصلی پیدا شد !

هیچ کدوم از دکمه های تنظیمات قالب هم کار نمیکنه ! در صورتی که همون قالبی هست که رو نسخه تست انجام دادم !

یا شما اینجا رو ببینید !!! تو نسخه تست روی هاست قبلی تو پوسته ها که میرم به این صورت نشون میده

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

اما تو هاست جدید کلا خرابه ! و به این صورت

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

الان با این وضع من هیچ کاری نمیتونم بکنم و وافعا به عقلم نمیرسه این چرا اینطوریه ؟؟ 2-3 بار با دقت زیاد وردپرس رو نصب کردم اما تغییری نکرد که نکرد

ممنون میشم راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب مشخصا هرمشکلی هست زیر سر وردپرسه . ورژن چنده ؟ اون مشکلی که گفتی رو منو که موس میره زیر منوهاش باز نمیشه برا من یوقتایی بوجود میاد که سرعت نت کم باشه و تو حالت عادی نه پیش نیومده . اگر اخرین ورژن وردپرس رو استفاده میکنی ، نسخه های پایین تر هم تست کن ببین با اوناهم مشکل هست یا نه .

لینک به ارسال

این مشکل رو به پشتیبان هاستتون بگید برای یکی از دوستای منم پیش اومده بود یه برنامه اییی روی سرور نصب نشده بود نصبش کرد درست شد البته اونها انتقال داده بودن سرور رو و یادشون رفته بود این برنامه رو نصب کنند البته کندی اینترنت هم می تونه این مشکل رو درست کنه من یه پیشنهاد میدم هیچ وقت از شرکت های معروف هاست نخر برو از نماینده های اون شرکت بخر دلیلش پشتیبانی بد اونهاست طرف همه درامدش از طریق همین کاربراشه ولی زورش میاد یه جواب درست حسابی به کاربراش بده

لینک به ارسال

ممنون دوستان از اخرین نسخه وردپرس استفاده میکنم با پشتیبانی در میون میذارم ببینم چی میشه

لینک به ارسال

وردپرس رو پاک و دوباره نصب کنید . و یا دسترسی های سایتتون را برای بازبینی بفرستید .

لینک به ارسال

اگه دکمه ها کار نمیکنه و بعد از کلیک بر روی اونها # به آخر آدرس اضافه میشه مشکل از فراخوانی فایل های جاوا اسکریپته

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.