رفتن به مطلب

این اسکریپت را چطور ارزیابی می کنید؟  

8 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. این اسکریپت را چطور ارزیابی می کنید؟

• بد
      2
    • خوب
      5
    • عالی
      1

پست های پیشنهاد شده

• مدیریت کل سایت

اسکریپت کردی موزیک نسخه 1.0 یک اسکریپت جهت راه اندازی سایت موزیک آنلاین است استفاده و راه اندازی آن بسیار آسان می باشد و فرمت ام پی تری را به خوبی پشتیبانی می کند روش کار اسان است تنها کافیست اهنگ مورد نظر را در پوشه از پیش ساخته شده قرار دهید و کار تمام خود اسکریپت عملیات نمایش و پخش را انجام خواهد داد این اسکریپت دارای ۵ زبان که هر زبان شامل ۵ سبک موسیقی خارجی خواهد بود است .

1446104398621.png

ویژگی ها :

• بدون نیاز به دیتابیس و راه اندازی سریع
  • دارای ۵ زبان : کردی - فارسی - عربی - ترکی - انگلیسی
  • موزیک پلیر هوشمند فلش جهت تشخصی موزیک های داخل پوشه ها
  • اجرای بی نهایت موزیک بدون افت سرعت و یا هنگ پلیر
  • طراحی ساده قالب
  • سبک بودن قالب
  • ....

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  

طراح و برنامه نویس : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

آموزش استفاده :

به فرض شما چند ترانه به زبان فارسی دارید خوب تنها کافیست آن ها را به پوشه farsi که در مسیر mp3/farsi قرار دارد انتقال دهید

همین کار را برای سایر زبان های دیگر هم انجام دهید مثلا اگر موزیک کردی داشتید اهنگ را به پوشه mp3/kurdi انتقال دهید .

تغییر و شخصی سازی موزیک پلیر : اگر از ترکیب رنگ موزیک پلیر خوشتان نیامد وارد این ادرس شوید xml/default.xml

در اینجا می توانید هر قسمت از موزیک پلیر را که دوست داشتید تغییر دهید از رنگ پس زمینه گرفته تا دکمه و سایر اجزای آن و همچنین تنظیمات اصلی پلیر مانند پخش خودکار و غیره

• Like 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

قصد بی احترامی یا کم کردن ارزش این اسکریپت یا طراح و کدنویس عزیز آن را ندارم. ولی به چند دلیل میگم نه

1.طبق گفته خودتون فلش هست.

2. درسته قالب سادست ( مینیمالیسم ) اما قالب زیبا نیست.

و برای اجرای بی نهایت موزیک بدون افت سرعت یا هنگ پلیر هم حتی شرکت های بزرگ با اسکریپت های بی نظیر خود از کلاسترینگ برای جلوگیری از همچین اتفاقاتی جلوگیری می کنند.

و اشاره ای به ریسپانسیو نشد؟!؟

باتشکر

• Like 1
لینک به دیدگاه

دوست عزیز این برنامه در اصل مال 6 سال پیش هستش و به درخواست خود مشتری به این شکل طراحی شده و اون زمان خبری از واکنش گرا نبود به اون صورت

بعدشم تا جایی که من بدونم شما تازه چند ماه شروع کردید به یادگیری برنامه نویسی چطوری می تونید انقدر راحت نتیجه گیری کنید!

فوتر قالب رو ببینید بعد نظر بدید

از همه ی این ها هم که بگذریم ممنون که نظر دادی ولی ما اون بالا نظرسنجی گذاشتیم نیازی نیست دلایل رو ذکر کنید فقط باید روش کلیک میکردین

• Like 1
لینک به دیدگاه

درود .

هر اسکریپت با هر شکل و شمایلی ، دارای یک نوع کارایی خاص و منحصر به فرد خودش است . از هر دسته ی اسکریپت چند نوع وجود داره . چه ساده ، چه پیشرفته .

هر کسی هم بر طبق برنامه و هدفی که داره اسکریپت مورد نظرش رو انتخاب می کنه .

اگر کسی بخواد از امکاناتش استفاده کنه ، خودش باید شخصی سازی کنه . یعنی واقعا ارزش نداره یکی که می خواد از یک اسکریپت استفاده کنه بشینه خودش قالبش رو اختصاصی کنه ؟

اگه قرار بود وقت زیادی صرف کنند تا یک چیز فوق حرفه ای ، یا نه ، در حد حرفه ای رایج طراحی کنند که به صورت رایگان نبود !

بی انصافی نکنید . حتی یک قطعه کد که در بعضی از سایت ها می بینید تازه ساخته میشن ممکنه وقت سرش صرف شده باشه . حالا یک اسکریپت که جای خود داره .

اینو از من حقیر داشته باشید : اگه یک کاره اختصاصی دیدید ، سعی کنید نکاتی رو بگید که هم باعث امید طراحش باشه هم باعث بهبود امکانات . نه ناامید کردن یا گزارش موارد نامطلوب . حتی بزرگترین اسکریپت هایی که الان می بینید اولین روز اوضاع داغونی داشتند .

• Like 7
لینک به دیدگاه

درود

گفتم نظرم رو با دلیل بگم که بعد نیاید بگید بر چه اساسی میگید خودم میدونم اون بالا نظر سنجی هست و نظر هم دادم .

من از وقتی یادمه میگفتن آدم نقاط ضعف دوستش رو میگه.

این هم نظر من بود ننوشتم نظر تخصصی.

باتشکر

• Like 1
لینک به دیدگاه

درود

گفتم نظرم رو با دلیل بگم که بعد نیاید بگید بر چه اساسی میگید خودم میدونم اون بالا نظر سنجی هست و نظر هم دادم .

من از وقتی یادمه میگفتن آدم نقاط ضعف دوستش رو میگه.

این هم نظر من بود ننوشتم نظر تخصصی.

باتشکر

سوء تفاهم هم نشه برادر گلم ، مضمون صحبت های من جهت فرهنگ سازی عمومی بود . چون مدت ها بود می خواستم چنین حرف هایی رو بگم که یهو قسمت شما شد :D

فقط خواستم ذهنیت احتمالی افراد عوض بشه . بنده محتوای تاپیک شما رو تایید می کنم که نوع نگارش اون کاملا صحیح بوده . ولی روی صحبتم هم با آقای علی بود و هم با شما و هم با دیگر کاربران .;)

• Like 4
لینک به دیدگاه

• 1 year پیش...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...