رفتن به مطلب

سیستم آموزش آنلاین WPLMS

پست های پیشنهاد شده

preview-1261-cover1.png

بررسی برخی از امکانات موجود در این قالب :

قابلیت تعریف استاد برای آموزشگاه (نامحدود)

قابلیت تعریف و عضویت کاربر جدید با عنوان دانشجو و دانش آموز (نامحدود)

ثبت دوره های آموزشی در دسته های گوناگون توسط اساتید آموزشگاه

ایجاد کردن دروس متفاوت برای دوره های موجود

طراحی آزمون های آنلاین برای سنجش دانشجویان و دانش آموزان

ایجاد کردن گروه های متفاوت در آموزشگاه در موضوعات مختلف

طراحی پنل کاربردی برای اساتید با محثط گرافیکی ویژه

طراحی پنل کاربری برای دانشجویان و دانش آموزان

طراحی گواهینامه های اختصاصی بمنظور تایید قبولی در دوره های آموزشی

قابلیت تعریف دوره و دروس پولی (اشتراک و پرداخت هزینه در ازای عضویت)

دارای درگاه های پرداخت واسط (پارس پال ، پی لاین ، جهان پی و زرین پال) و مستقیم (ملت)

پشتیبانی از واحد های پولی ریال و تومان (هزار تومان و هزار ریال)

دارای فروشگاه آنلاین برای فروش دوره ها و محصولات فیزیکی مانند کتب و لوازم آموزشی

دارای آمار داخلی ( بدون نیاز به افزونه جانبی )

دارای دسته بندی دوره ها ، سوالات ، جلسات و آزمون ها

سیستم اصلاح تکالیف و آزمون ها بصورت خودکار (تستی) و دستی (تشریحی )

دارای سیستم آزمون ساز حرفه ای

سیستم تبلیغات پاپ آپ داخلی (بدون نیاز به افزونه جانبی)

سیستم انتشار اخبار قدرتمند با استفاده از ویرایشگر وردپرس

قابلیت تعریف کمسیون برای اساتید آموزشگاه (تعیین درصد درآمد از دوره ها)

افزونه های پریمیوم قدرتمند مانند » Visual Composer و Layer Slider

و …

wplmschildthemes.png

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 4
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت کل سایت

ممنون از شما , لطف کنید از این پس فایل هارو در آپلود سنتر بیست اسکریپت قرار بدید

• Like 1
لینک به دیدگاه

ممنون از شما , لطف کنید از این پس فایل هارو در آپلود سنتر بیست اسکریپت قرار بدید

باشه . ممنون از تذکر

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...

خواهش میکنم راهنمایی کنید منو:

1. موقع بارگزاری قالب پیغام میده:
    Warning: POST Content-Length of 19105033 bytes exceeds the limit of 8388608 bytes in Unknown on line 0
    البته من روی لوکال هاست دارم نصب میکنم. دقیقا کجا رو و چطور دست کاری کنم که این پیغام برطرف بشه.
  2. یکبار شانسی این مشکل رو برطرف کردم و وقتی قالب نصب شد در بخش قالب های سایت، دیدم که ۴-۵ تا پوسته از همین WPLMS رو نشون میده که من نفهمیدم کدوم رو باید فعال کنم.
  3. اگر ممکنه فایل درون ریزی دمو و درون ریزی ابزارک ها رو در همین سایت برای دانلود بذارید

لینک به دیدگاه

این قالب رو از کجا دانلود کردی ؟ همین نسخه ک گذاشتم ؟ ورژن بالاتری ازش آومده میزارم امتحان کن

• Like 1
لینک به دیدگاه

ورژن 1.9.9.1 فارسی و راستچین قرار گرفت + پست ویرایش شد . امتحان کن نتیجه رو بگو هرچند این ارور میگه ک حجم کلمات ارسالی در پست باید تا سقف 8388608 بایت باشه و تو داری 19105033 بایت ارسال میکنی ک از حد مجازش بیشتره .

لینک به دیدگاه

این قالب رو از کجا دانلود کردی ؟ همین نسخه ک گذاشتم ؟ ورژن بالاتری ازش آومده میزارم امتحان کن

از همین سایت دانلود کردم. اما از بخش قالب ها نه لینک بالای این تاپیک.

قالبی که در سایت اصلی هست 56.47M حجمش هست اما اینی که بالای این صفحه هست حدود 9M. چرا فرق دارن پس؟

لینک به دیدگاه

فایلی که از سایت اصلی بگیرین شامل فایل همراه ( غیر ضروری ) بخش بیشتر شون56 مگ رو فایل psd که مسلما کمتر کسی بهشون نیاز داره پر کرده خود قالب هم زیپ هم پوشه معمولی داخلش هست ، پلاگین های همراه قالب هم تو خود پوسته هستن هم جدا اینا باعث زیاد شدنش شده ک اصل همین پوسته هست بقیش نیازی بهشون نیست . هرچند اگر کاربری بهشون نیاز داره بگه که بزارم . تازه دو افزونه js_composer و LayerSlider هم از همراهان پوسته بود که اینارو از پوسته حذف کردن هم باعث سنگینی پوسته میشدهم اپلود نمیشد . این دو افزونه ب لطفا دوستان ایرانی ohno تو سطح نت هستن ی سرچ کنید پیدا میکند خواستین هم اعلام کنید بزارم . حجم اصلی پوسته 80 و خورده ای مگه 56 نیست .

• Like 1
لینک به دیدگاه

فایلی که از سایت اصلی بگیرین شامل فایل همراه ( غیر ضروری ) بخش بیشتر شون56 مگ رو فایل psd که مسلما کمتر کسی بهشون نیاز داره پر کرده خود قالب هم زیپ هم پوشه معمولی داخلش هست ، پلاگین های همراه قالب هم تو خود پوسته هستن هم جدا اینا باعث زیاد شدنش شده ک اصل همین پوسته هست بقیش نیازی بهشون نیست . هرچند اگر کاربری بهشون نیاز داره بگه که بزارم . تازه دو افزونه js_composer و LayerSlider هم از همراهان پوسته بود که اینارو از پوسته حذف کردن هم باعث سنگینی پوسته میشدهم اپلود نمیشد . این دو افزونه ب لطفا دوستان ایرانی ohno تو سطح نت هستن ی سرچ کنید پیدا میکند خواستین هم اعلام کنید بزارم . حجم اصلی پوسته 80 و خورده ای مگه 56 نیست .

ممنون از پاسخگویی به موقعتون.

این سامانه اموزشی خیلی پیچیده هست به نسبت تمام پوسته های دیگر. آیا ویدیوی آموزشی یا جزوه آموزشی ندارید که بفهمیم چطور دوره، درس های هر هردوره، آزمون و ... ایجاد کنیم؟

در شرایط اینجوری برای ما بهتره که دموی کاملش رو داشته باشیم تا با تغییر دادن اونا و چک کردن مداوم سایت بتونیم چیزی که خودمون میخواهیم رو ایجاد کنیم.

اگر ممکنه خودتون اون فایل 56.4 مگابایتی رو در لوکال هاست نصب کنید و ببینید که اولا چندتا پوسته رو نشونتون میده که آدم نمیدونه کدوم رو فعال کنه. هر کدوم رو هم بخواهید فعال کنید error میده:

Fatal error: Cannot redeclare _check_active_widget() (previously declared in C:\xampp\htdocs\wp-content\themes\WPLMS.Learning.Management.System.v1.9.8\wplmsblankchildhtheme\functions.php:10) in C:\xampp\htdocs\wp-content\themes\wplms\functions.php on line 62

در حالیکه سایر پوسته ها رو میتونم نصب و فعال کنم.

به کمکتون احتیاج دارم بزرگوار

لینک به دیدگاه

این فایل بیشتر 1 پوسته نداره . یکم پیچیده هست اما با وجود فارسی بودن کارو اسون میکنه . شما اون فایلی ک بالا دادم 9 مگه رو دانلود و بدون دستکاری اپلود کن تو هاست بخش پوشه ها و اکسترکت کن بعد از پنل وردپرس بخش پوسته ها فعالش کن تمام پلاگین هاشم فعال کن ک لازمه .

• Like 3
لینک به دیدگاه

این فایل بیشتر 1 پوسته نداره . یکم پیچیده هست اما با وجود فارسی بودن کارو اسون میکنه . شما اون فایلی ک بالا دادم 9 مگه رو دانلود و بدون دستکاری اپلود کن تو هاست بخش پوشه ها و اکسترکت کن بعد از پنل وردپرس بخش پوسته ها فعالش کن تمام پلاگین هاشم فعال کن ک لازمه .

ممنون. اما اگه شما همون فایل 56.4 مگی رو که بعد از اکسترکت کردن 79 مگ میشه رو نصب کنید می بینید که در بخش پوسته ها، چندتا پوسته رو نشونتون میده هر همشون هم قابلیت فعال شدن دارن.

من این فایل 9 مگی رو نصب کردم. مشکلی نداره. فقط باید تمام افزونه هاشو هم نصب کنم که اونم مشکلی نیست. اما واقعا نمی دونم چطور باید دوره و درس ایجاد کنم. گویا باید ابتدا برگه و فهرست درست کرد.

اگه لینکی به جایی بهم بدین که حتی انگلیسی هم اموزش داده باشه ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

عزیز جان اون فایل 80 مگی ک تولید میشه حاوی چند تا پوشه ویسری فایل هاست درسته ی پوشه ک اسمش wplms ( پوسته اصلی ) هست رو جدا کن و بزار جای مربوطه تو لوکال و قالب رو فعال کن بقیه فایل های همراه پوسته الکی هستن و برای نصب نیازی ب اینا نیست

• Like 2
لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...

سلام اینجا فقط چندین فایل html است که من چون اطلاعات ندارم نمیتونم ازشون استفاده کنم ممنون میشم راهنمایی کنید در مورد نصب

لینک به دیدگاه

شما فایلو دانلود کردی کلا بازشم نکن تو هاست و تو بخش پوسته ها اپلود و بعد اکسترکت کن و از بخش پوسته های وردپرس فعال کن قالبو . html ? اونم وردپرس ؟ (confused)

• Like 2
لینک به دیدگاه

شما فایلو دانلود کردی کلا بازشم نکن تو هاست و تو بخش پوسته ها اپلود و بعد اکسترکت کن و از بخش پوسته های وردپرس فعال کن قالبو . html ? اونم وردپرس ؟ (confused)

کاش یه بار پروژه اتچ شده رو نیگاه بندازی البته اینم بگم بسیار ممنون از اینکه صبورانه ما مبتدی ها رو راهنمایی میکنی

لینک به دیدگاه

سلام

اگر منظورتون همین پروژه پیوست شده باشه که فایل html خاصی نداره فایل های توابع و... پوسته هستند. وردپرس رو اگر نصب فرمودین از طریق هاست به مسیر زیر برین و فایل دانلود شده رو آپلود کنید

wp-content/themes

بعد از آپلود فایل رو از حالت فشرده خارج کنید . پس از اینکار وارد پنل مدیریت وردپرستون بشین و از طریق قسمت نمایش - پوسته ها قالب wplms رو فعال کنید.

موفق باشید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

• 5 ماه پیش ...
سلام

اگر منظورتون همین پروژه پیوست شده باشه که فایل html خاصی نداره فایل های توابع و... پوسته هستند. وردپرس رو اگر نصب فرمودین از طریق هاست به مسیر زیر برین و فایل دانلود شده رو آپلود کنید

wp-content/themes

بعد از آپلود فایل رو از حالت فشرده خارج کنید . پس از اینکار وارد پنل مدیریت وردپرستون بشین و از طریق قسمت نمایش - پوسته ها قالب wplms رو فعال کنید.

موفق باشید.

سلام

من این قالب رو نصب کردم

روی هاست اشتراکی

بعضی از دکمه ها مثل سرچ و دکمه منو در حالت صفحه موبایل کار نمیکنه

همچنین صفحه ورود و رجیستری هم هیچ چیزی نشان نمیدهد

لینک به دیدگاه

سلام

من این قالب رو نصب کردم

روی هاست اشتراکی

بعضی از دکمه ها مثل سرچ و دکمه منو در حالت صفحه موبایل کار نمیکنه

همچنین صفحه ورود و رجیستری هم هیچ چیزی نشان نمیدهد

• سلام

• مشکل از استایل بندی و پلاگین هاش هس

• ادرستون رو لطف کنین ؟؟!

لینک به دیدگاه

این قالب بصورت کامل فارسی نیست و با فارسی سازی بعضی قسمت ها فارسی نمیشن هم فایل po رو ادیت کردم هم اصلی ولی درست نشد

لینک به دیدگاه

• سلام
  • اکثر وب سایت ها اینرو گذاشتن حتی برخی ها برای فروش
  • استایل مدیریتی جالبی هسش

لینک به دیدگاه

• 1 year پیش...

سلام

من همه مراحل رو انجام دادم

اما نمیدونم چه طور به صورت دمو در بیارم

الان مشکل اینکه هیچ چیزی در صفحه اول تغییر نکرده

باید چی کار کنم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...
در در 15 تیر 1396 در 01:13، hesams گفته است :

سلام

من همه مراحل رو انجام دادم

اما نمیدونم چه طور به صورت دمو در بیارم

الان مشکل اینکه هیچ چیزی در صفحه اول تغییر نکرده

باید چی کار کنم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

کسی نیست بتونه راهنماییم کنه؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، hesams گفته است :

کسی نیست بتونه راهنماییم کنه؟

درود .

مراحل نصب قالب رو به صورت کامل پیش ببرید. یعنی ابتدا قالب رو فعال کنید، سپس افزونه های مورد نیاز و پیشنهادی رو نصب و فعال کنید ، سپس فایل دمو رو ایمپورت کنید. فایل دمو به فرمت xml فقط باید در بخش "ابزار > درون ریزی > وردپرس " ایمپورت بشه.

بعد از درون ریزی به بخش "برگه ها" برید و برگه های اضافه شده رو بررسی کنید. به احتمال زیاد چند نسخه برگه مشاهده خواهید کرد که ابتدا "نمایش" اون برگه رو بزنید و برگه رو بازبینی کنید، اگر صفحه خانه وارد شده رو پسند کردید، در حالت ویرایش اون برگه رو شخصی سازی کنید. سپس در بخش "تنظیمات > خواندن " صفحه ی خانه ای که شخصی سازی کردید رو به عنوان صفحه خانه انتخاب کنید و برگه "وبلاگ" رو هم به عنوان صفحه آخرین نوشته ها تنظیم کنید.

• Like 5
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...