رفتن به مطلب

شهر های ووکامرس و پست به شهر ها

20script2023

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید خدمت اعضای سایت

۱ – من در آخرین نسخه ووکامرسی که نصب کردم، در مراحل پرداخت پس از انتخاب استان ها، همه شهر ها به نمایش در نمیاد. آیا من باید نسخه دیگه ای تهیه کنم؟

۲ – پس از انتخاب شهر هایی که در مراحل پراخت به نمایش درمیاد، قسمت پست (سفارشی یا پیشتاز) رو با قیمت محصول جمع نمیزنه با اینکه من افزونه

woocommerce iran post shipping

رو هم نصب و فعال کردم. آیا کاری هست که انجام نداده باشم؟ این افزونه خودش قیمت های روز رو به دست می آره با نه؟

اگه پنل پستی بگیریم باید چطور کا کرد؟ با همین افزونه یا یک افزونه ی دیگه؟

با تشکر و عذرخواهی اگر سوالم زیاد بود!

البته من با اینکه افزونه woocommerce iran post shipping رو نصب کردم قسمت مناطق خمل و تقل به نمایش در نمیاد!

برای این چیکار باید بکنم؟

واقعا شرمنده اگه سوالاتم زیاد شد!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود .

1. فارسی ساز ووکامرس هم که نصب کنید لیست همه ی شهرهای استان ها موجود نیست . به صورت دستی باید وارد کنید (داخل دیتابیس) . چون اصلا موجود نیست لیست تمامی شهرها

2. باید تنظیمات مربوط به ارسال و سفارش را در پنل تنظیمات ووکامرس بررسی کنید . باید گزینه ی مربوط به محاسبه ی هزینه ی ارسال رو تیک بزنید و تنظیماتش رو انجام بدید .

3. پنل پستی رو باید بگردید ببینید خدمات دهنده های پست داخلی چنین افزونه ای برای ووکامرس دارند یا خیر . در غیراینصورت باید یک پنل از سرویس دهنده ی مورد نظر دریافت و سفارش طراحی افزونه بدید .

لینک به دیدگاه

درود .

1. فارسی ساز ووکامرس هم که نصب کنید لیست همه ی شهرهای استان ها موجود نیست . به صورت دستی باید وارد کنید (داخل دیتابیس) . چون اصلا موجود نیست لیست تمامی شهرها

2. باید تنظیمات مربوط به ارسال و سفارش را در پنل تنظیمات ووکامرس بررسی کنید . باید گزینه ی مربوط به محاسبه ی هزینه ی ارسال رو تیک بزنید و تنظیماتش رو انجام بدید .

3. پنل پستی رو باید بگردید ببینید خدمات دهنده های پست داخلی چنین افزونه ای برای ووکامرس دارند یا خیر . در غیراینصورت باید یک پنل از سرویس دهنده ی مورد نظر دریافت و سفارش طراحی افزونه بدید .

با تشکر ولی

افزونه woocommerce iran post shipping این کار رو انجام میده و نیاز به سفارش افزونه دیگری نیست

در ضمن توی کدوم جدول دیتا بیس باید برم و لیست تمامی شهر ها رو وارد کنم؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

اگر اون افزونه این کارو می کنه پس مشکلی نیست .

اگر افزونه ی اضافه کننده ی شهرهای ایرانی ، لیست شهرها رو از دیتابیس فراخوانی کنه ، باید به phpmyadmin و دیتابیس مربوطه برید و خودتون بررسی کنید . اما به احتمال زیاد اگه این روش باشه تیبلی با نام افزونه ی فارسی ساز موجود هست .

در غیر اینصورت احتمالا لیست ها رو از فایل php می خونه . پس باید به پوشه ی افزونه برید و فایل ها رو بررسی کنید .

استفاده نکردم از هیچ کدوم اما غیر این دو که روش های متداول هستند فکر نکنم جور دیگه ای باشه . چک کنید و نتیجه رو متقابلا خبر بدید . موفق باشید

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...