رفتن به مطلب

مشکل در انجمن ساز ویبولتین

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر . من اسکریپت انجمن ساز ویبولتین نصب کردم ، بعد نصب پوشه install رو حذف کردم ولی بجز صفحه اصلی انجمن هر صفحه ای دیگه رو بخوای باز کنی ارور 404 میده حتی به admincp هم نمیتونم وارد شم . ممنون میشم یه نگاهی بندازید و نظراتتونو بگین و بفهمیم مشکلش از چیه .

ادرس سایت : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

چه نسخه ای رو نصب کردید ؟

تنظیمات مسیر انجمن رو در هنگام نصب به درستی وارد کردید؟

پیشنهاد میکنم یکبار دیگه نصب کنید و تنظیمات مربوط به سایت و مسیر اون رو با دقت وارد کنید

• Like 3
لینک به دیدگاه

3 بار نصب کردم هر 3 بارش با همین مشکل روبرو شدم .

نسخه ای که من نصب کردم :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

موقع نصب 2 کادر بودند که ادرس سایت رو اتوماتیک وارد شد بود و بصورت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. وفکر نکنم نیاز به تغییرش بوده باشه گیج شدم دیگه :sadsmiley:

لینک به دیدگاه

سلام خدمت کاربران . به هرسختی بود ویبولتین رو نصب کردم :( بعد از نصب یه استایل به این صورت سایت در میاد که نباید اینطور بشه : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بنظمر اینطور ترکیب بندی و نمایش ندادن عکسا مربوط میشه ب فایل استایل که شامل عکس و فونت و این چیزاست اما من اونو درست و سر جای دقیقش گذاشتم بازم نمیدونم مشکل از کجاست ممنون اگه دوستان نظر بدن

لینک به دیدگاه

سلام

الان در مرورگر فایر فاکس کلیک راست کنید و روی گزینه Inspect Element کلیک کنید می بینید که بسیاری از تصاویر و فایل های CSS در جای خود نیستند

فایل قالب رو در جای اشتباه ریختید

فایل قالب رو به ادرس زیر ببرید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  

با تشکر

لینک به دیدگاه

خوب الان تو پوشه images پوشه ای بنامstyle نیست . یه پوشه هست بنام style_generatorکه شامل یسری تصاویر هست . اگه بخوام پوشه استایل رو اینجا بریزم فایل های تصویریشو بریزم یا کل پوشه ؟ تو اموزش های مرجع استایل هم ذکر نکرده بودن پوشه استایل رو کجا بریزی ی چندتا گفته بودن تو پوشه image بریزی درسته . الانم مشکل همینه نمیدونم دقیق باید کجا باشه

لینک به دیدگاه

درود .

در ویبولتین هر قالبی یک نوع آدرس دهی مخصوص به خود رو برای فراخوانی تصاویر و فایل هایش دارد . این آدرس توسط طراح قالب مشخص می شود که اکثرا در روت انجمن ساز تنظیم می شود .

مثلا forum.site.ltd/images

اما برخی قالب ها هم هستند که فایل های مربوط به استایل بندی اونها در یک پوشه ی مخصوص قرار میگیرد . مثلا : forum.site.ltd/thememy0/images

که در مثال دوم منظور از thememy0 همون پوشه ای هست که فایل های قالب باید داخل آنجا قرار گیرند تا فراخوانی شوند .

شما هر قالبی رو که می خواهید نصب کنید به آموزش اون قالب هم دقت کنید که باید فایل رو در روت انجمن قرار بدید یا در پوشه ای خاص .

تمامی قالب های ویبولتین به یک صورت نیستند .

• Like 3
لینک به دیدگاه

ممنون مسیحا توضیحت خیلی خوب بود . ولی اکثرا یا همهی استایل هایی ک تو سایت vbiran و wikivb هست توضحیاتش نوشته فایل استایل رو مسیر images قرار بدین اگرم نگفتن منظورشون همون در صورتی ک من چندتارو تست کردم مشکل داشت . حالا اگر توضیحی نبود چطور باید فهمید ک فایلش رو باید کجا قرار داد . اون دوستی ک گفت از Inspect Element مروگر استفاده کنی هم جالب بود اما یکم توضیح بیشتر میخواستمم . ممنون

لینک به دیدگاه

معمولا قالب های ویبولتین دارای یک فایل xml هستند و یک پوشه ی حاوی فایل های مورد نیاز قالب .

شما باید محتویات این پوشه رو داخل روت انجمن آپلود کنید و از حالت فشرده دربیارید .

اگر هم توضیحاتی نبود باید فایل xml رو باز کنید ببینید قبل از آدرس دهی عناصر چه نامی وارد شده . در صورتی که قبل از عناصر در این فایل چیزی نبود باید فایل ها رو داخل روت انجمن آپلود کنید .

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...