رفتن به مطلب

فعال سازی افزونه TinyMCE Advanced در بی بی پرس

Mr.Gadatas

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود

من افزونه TinyMCE Advanced رو در وردپرس نصب کردم و الان در وردپرس هست ولی می خواهم در بی بی پرس هم باشه که اونجا نمیاد چند تا افزونه هم نصب کردم و چند تا روش رو انجام دادم ولی بازم نشد

لطفا اگر بلدید کمک کنید

و لطفا هم نگید شاید این روش عملی باشه

و همچنین نگید تو گوگل سرچ کن چون تا 5 بامداد داشتم تو سایت ها میگشتم پیدا نشد

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

خوب بلاخره بعد از مشکلاتی که کد های مختلف واسم بوجود اورد و سرور هم تغییر کرده بود این ست شدن ایپی دامنه ملی 24 ساعت ما رو دور خودمون چرخوند و غیره و غیره تونستم افزونه TinyMCE Advanced رو در بی بی پرس فعال کنم در ادامه هم آموزش فعال سازی

1. در پوشه قالب بدنبال فایل function.php بگردید و روش کلیک راست کنید و روی code edit کلیک کنید

2.در پنجره باز شده رو بروی عبارت زیر کلیک کرده Enter بزنید

<?php

3.کد زیل را Paste کنید

function bbp_enable_visual_editor( $args = array() ) {   $args['tinymce'] = true;   $args['teeny'] = false;   return $args;}add_filter( 'bbp_after_get_the_content_parse_args', 'bbp_enable_visual_editor' );

4. ذخیره کنید

پ.ن:این اموزش در محیط کنترل پنل Cpanel می باشد لذا ممکن است در سایر کنترل پنل ها گزینه ها کمی متفاوت باشند ولی این امر هیچ دخالتی در کد های درج شده در آموزش ندارد

نکته:اگر کد ها را در قسمت دیگری جای دهید ممکن است با ارور های متفاوتی روبرو شوید پس دقیقا طبق آموزش پیش بروید

یک تصویر برای اثبات درست بودن اموزش

1444082532751.png

آموزش اختصاصی 20اسکریپت

منبع

codex.bbpress.org

با آرزوی بهترین ها

لینک به دیدگاه

خوب بود

تاحالا چند مورد اسپم رو بهتون گوش زد کردم و چند باری هم بدون تذکر پاک کردم. یک مورد دیگه اسپم ببینم ازتون بن خواهید شد دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

با سلام و درود

شما تو این جمله چه برخورد بدی می بینید لحنشون هم که مشکلی نداره اخرشم گفتن دوست عزیز

تاحالا چند مورد اسپم رو بهتون گوش زد کردم و چند باری هم بدون تذکر پاک کردم. یک مورد دیگه اسپم ببینم ازتون بن خواهید شد دوست عزیز.

اونوقت شما اومدی دوباره اسپم دادی

لطفا تاپیک رو ببندید

باتشکر

لینک به دیدگاه

بنده کلا قصد نداشتم بهتون بگم . این هم یک تذکر بود که در فعالیت توی انجمن حواستون باشه . بی دلیل هم کاری نمی کنم ، :smilingsmiley:

بعد از چند مورد بازم بهتون یک شانس مجدد دادم که بتونید داخل انجمن کنار ما باشید .

+ با احترام بسته می شود .

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...