• اطلاعیه ها

• Masih

برخوردی شدید با تاپیک های تبلیغاتی   شنبه, 12 آبان 1397

درود، از این لحظه به بعد، تمامی تاپیک های تبلیغاتی سبک رپرتاژ که با هدف جمع آوری بک لینک در انجمن های بیست اسکریپت ایجاد می شوند، حذف شده و دسترسی کاربر خاطی نیز مسدود خواهد شد.
oxin60@yahoo.com

دانلود به ازا عضویت

13 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت همه دوستان عزیز

یه راهنمایی بفرمایید بهترین افزونه ی ورد پرسی برای دانلود به ازاء گرفتن ایمیل و عضویت کدام افزونه هست؟ من با افزونه my mail کار کردم خوب بود و خیلی کار با آن ساده ست ولی هر کار کردم لیست درست نمیکنه اگر از دوستان کسی با این افزونه کار کرده راهنمایی کنه یا اگر یه افزونه بهتر از این با تنظیمات ساده میشناسید معرفی کنید. با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میخاید مثل مال میل در خبرنامه عضو بشه یا در سایت؟ اگر مورد دوم هست یه سرچ بزنید تعداد بسیار بالایی از این افزونه ها پیدا می کنید. افزونه مای میل مشکلی نداره من تستش کردم و میشه لیست هم ساخت...

لینک به ارسال

دوست عزیز من از دوتا سایت این افزونه رو دانلود کردم و نصب کردم ولی همین مشکل رو داشتم شما این افزونه رودارید اگر ممکنه به ایمیل

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

ارسال کنید شاید این دو باری که دانلود کردم مشکل دار باشن. با تشکر

لینک به ارسال
دوست عزیز من از دوتا سایت این افزونه رو دانلود کردم و نصب کردم ولی همین مشکل رو داشتم شما این افزونه رودارید اگر ممکنه به ایمیل

ارسال کنید شاید این دو باری که دانلود کردم مشکل دار باشن. با تشکر

من قصدم این است که به ازا دانلود رایگانی که میذارم ، ایمیل کاربر را بگیرم

لینک به ارسال

من تو سایت های خارجی این روش رو دیدم به خصوص سایت های آموزشی ایمیل میدادی بعد لینک دانلود نشون داده میشد

سایت هم وردپرس بود

لینک به ارسال

مثل همیار وردپرس !!!

لینک به ارسال

دوستان عزیز یکی راهنماییم کنه با این افزونه my mail مشکلم حل بشه. اگر هم کسی راه حل بهتری بلده کمک کنه ممنون میشم

لینک به ارسال
دوستان عزیز یکی راهنماییم کنه با این افزونه my mail مشکلم حل بشه. اگر هم کسی راه حل بهتری بلده کمک کنه ممنون میشم

یکم صبرکنید تا افزونه رو پیدا کنم..

لینک به ارسال

سلام .

افزونه ی

به صورت دریافت ایمیل و نام کاربر و سپس ارسال لینک دانلود براش عمل می کنه .

این هم آموزش افزونه ی بالا :

یک افزونه ی دیگه هم هست که برای دریافت لینک دانلود ، کاربر باید مشترک خبرنامه ی شما بشه :

+ برای دانلود به ازای عضویت هم که تنها باید مخفی کردن لینک دانلود از مهمان ها استفاده کنید و با تابع If و Else باید تعریف کنید که اگه کاربر وارد اکانت شده بود که کلید دانلود رو نشون بده اما اگه نه ، فرم عضویت یا ورود به سایت . این مورد خیلی ساده هست فقط کمی نیاز به دانش کدنویسی و وقت داره .

موفق باشید .

لینک به ارسال
سلام .

افزونه ی

به صورت دریافت ایمیل و نام کاربر و سپس ارسال لینک دانلود براش عمل می کنه .

این هم آموزش افزونه ی بالا :

یک افزونه ی دیگه هم هست که برای دریافت لینک دانلود ، کاربر باید مشترک خبرنامه ی شما بشه :

+ برای دانلود به ازای عضویت هم که تنها باید مخفی کردن لینک دانلود از مهمان ها استفاده کنید و با تابع If و Else باید تعریف کنید که اگه کاربر وارد اکانت شده بود که کلید دانلود رو نشون بده اما اگه نه ، فرم عضویت یا ورود به سایت . این مورد خیلی ساده هست فقط کمی نیاز به دانش کدنویسی و وقت داره .

موفق باشید .

دوست عزیز از راهنماییتون ممنونم ولی این دو افزونه ای که فرمودید را امتحان کردم این آموزشی که برای email be for download قرار دادید، در سایتهای دیگر هم هست و من مو به مو مراحل را رفتم جلو ولی جواب نداد. حالا یا آموزشش یه جا یه چیزی کم داره یا من بلد نیستم. افزونه های دیگری هم تست کردم ولی نشد. این افزونه my mail خیلی خوب و سادست فقط برای من لیست درست نمیکنه اگر در این مورد آموزش بگذارید ممنون میشم.

لینک به ارسال
دوست عزیز از راهنماییتون ممنونم ولی این دو افزونه ای که فرمودید را امتحان کردم این آموزشی که برای email be for download قرار دادید، در سایتهای دیگر هم هست و من مو به مو مراحل را رفتم جلو ولی جواب نداد. حالا یا آموزشش یه جا یه چیزی کم داره یا من بلد نیستم. افزونه های دیگری هم تست کردم ولی نشد. این افزونه my mail خیلی خوب و سادست فقط برای من لیست درست نمیکنه اگر در این مورد آموزش بگذارید ممنون میشم.

لیست چی منظورتونه؟ لیست دانلود ها ؟ لیست ایمیل ؟ لیست فایل ها ؟

لینک به ارسال
لیست چی منظورتونه؟ لیست دانلود ها ؟ لیست ایمیل ؟ لیست فایل ها ؟

لیست ایمیلها رو درست نمیکنه.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.