رفتن به مطلب

نمایش نوشته ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من می خوام قسمت content رو به سایت اضافه کنم تا الان فقط home page درست شده

از طرفی نمیخوام داخل home page نشون داده بشه مطالب

میشه راهنمایی کنید کد هاش چجوریه چه مدلی تعریف میشه

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام .

کاش بیشتر توضیح میدادین که دقیقا چی میخواید! اما من با برداشتی که از نوشته های شما میکنم اینطوری پاسختون رو میدم :

1. برای افزودن مطالب و Content به قالب ابتدا باید در بالای مجموعه ی کدهایی که مربوط به باکس مطالب هست ، کد زیر رو اضافه کنید :

<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>

یعنی جایی که DIV مربوط به قسمت مطالب هست ، این کد رو بالای اون قرار بدید .

2. سپس در پایین و در جایی که کدهای مربوط به قسمت باکس مطلب تموم میشه کد زیر رو بزارید .

<?php endwhile; ?>   <?php endif; ?>

مثال : (فرض کنید کد قسمت مطلب قالب من به صورت زیر هست :)

<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>   <div class="post">   <div id="post-title"><h1><a href="https://go.20script.ir/index.php?url=<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="<?php _e('Permanent Link to ','dnld'); ?><?php the_title_attribute(); ?>"><?php the_title(); ?></a></h1></div><div id="content"><?php the_content(__('','dnld')); ?><div style="clear:both;"></div></div><div id="info"><?php the_time('F jS, Y') ?>| <?php if(function_exists('the_views')) { the_views(); } ?> | دسته: <a rel="category tag" <?php _e('Posted in','dnld'); ?> <?php the_category(__(', ','dnld')); ?></div><?php the_tags(__('برچسب ها: ','dnld'), __(', ','dnld'), __('<br />','dnld')); ?></div>       <?php endwhile; ?>   <?php endif; ?>

خوب تا الان با نحوه ی افزودن امکان نمایش مطالب آشنا شدید . (البته اگه نداشته باشید همچین فایل و کدهایی رو)

و اما در ادامه :

حالا اگه بخواهید مطالب در صفحه اصلی نمایش داده بشن که کد بالایی رو در فایل index.php قالبتون اعمال می کنید . در غیراینصورت باید یک برگه ایجاد کنید و اسمش رو بزارید : "وبلاگ" و به پیشخوان > تنظیمات > خواندن " برید و رد لیست بازشوی مطالب ، باید برگه ای که ساختید رو انتخاب کنید و برای برگه ی صفحه اصلی هم برگه ی خانه .

دقت کنید برگه ای که برای خانه در نظر میگیرید باید با استفاده از قالب اختصاصی به برگه ها درست شده باشه و در هنگام ایجاد برگه هم اون قالب انتخاب شده باشه.

• Like 3
لینک به دیدگاه

ببخشید من متوجه نشدم دقیقا چی میخواید

ولی از قسمت تنظیمات زیرمنوی خواندن میتونید یک صفحه به عنوان صفحه نوشته ها و یک صفحه دیگه به عنوان صفحه اصلی انتخاب بکنید

اینو همه میدونن ولی گفتم شاید به دردبخوره :rolleyessmileyanim:

لینک به دیدگاه

داداش میشه مشخصه های css رو هم بگی که بتونم یه اسلایل هم بدم

یا اگه یه استایل بدی بهم من روش کار می کنم تا دستم بیاد

لینک به دیدگاه

داداش میشه مشخصه های css رو هم بگی که بتونم یه اسلایل هم بدم

یا اگه یه استایل بدی بهم من روش کار می کنم تا دستم بیاد

سلام. چیزی که شما میخواهید استایل نیاز نداره.

بیشتر توضیح بدید تا بدونم چی میخواید دقیقا

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...