رفتن به مطلب

رعایت استاندارد های طراحی سایت برای افزایش سئو سایت


Saberian

پست های پیشنهاد شده

  • مدیریت کل سایت

استاندارد های طراحی سایت یکی از مهم ترین قدم ها برای افزایش سئو سایت می باشد ، موتور های جستجو همیشه این موضوع را در نظر می گیرند که سایت های طراحی شده توسط کاربران در دنیای اینترنت استاندارد های جهانی طراحی سایت را داشته باشند. رعایت اصول و استاندارد های طراحی سایت باعث می شود شما اعتبار خاصی در بین موتور های جستجو داشته باشید.

ضمنا این نکته را در نظر داشته باشید که اگر می خواهید یک فعالیت حرفه ای در دنیای اینترنت داشته باشید حتما باید این اصول در سایت شما رعایت شود .

 

1441449020541.jpg

 

 

 

اما چگونه بدانیم در سایتمان استاندارد های جهانی طراحی سایت رعایت شده یا نه ؟ بهترین مرجع برای آموزش استاندارد های طراحی سایت استفاده از وب سایت W3.org است ، این وب سایت یک مرجع بسیار مفید برای آموزش استاندارد های طراحی سایت بشمار می رود ، شما می توانید اطلاعات بسیار کاربردی را در مورد اصول اساسی طراحی سایت و استاندارد های جهانی یاد بگیرید.

این سایت علاوه بر ارائه استاندارد های طراحی سایت ابزاری برای تست استاندارد های طراحی سایت در وب سایت شما هم دارد. شما به کمک ابزار های ارائه شده در این سایت می توانید مشکلات موجود در سایتتان را براحتی دانسته و برای رفع آن اقدام نمایید.

شما با مراجعه به آدرس اینترنتی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. براحتی می توانید استاندارد های طراحی سایت را در سایتتان تست نمایید ، اگر با برنامه نویسی آشنایی داشته باشید براحتی می توانید مشکلاتی که این مرجع علمی در مورد سایت شما مطرح می نماید را رفع نمایید . در غیر اینصورت حتما به یک برنامه نویسی مراجعه نمایید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...