رفتن به مطلب

کمک درباره قالب پارس مدیا

پست های پیشنهاد شده

سلام هدر این پوسته یعنی منوی سیاه رنگ که شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک و اینستاگرام و ... فعال میکنم خط مشکی نصفه میاد چطور کاملش کنم ؟

میتونین یه نگاه کنید به سایت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. کسی میدونه چطور خط سیاه کامل بشه ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام هدر این پوسته یعنی منوی سیاه رنگ که شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک و اینستاگرام و ... فعال میکنم خط مشکی نصفه میاد چطور کاملش کنم ؟

میتونین یه نگاه کنید به سایت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. کسی میدونه چطور خط سیاه کامل بشه ؟

منظورتون اینطوری بشه ؟؟

86pl_111.png

لینک به دیدگاه

سلام .

ابتدا وارد " پیشخوان > نمایش > فهرست ها " بشید و دو یا سه تا منوی تست در ناوبار سایتتون وارد کنید . سایتتون رو چک کنید که مشکل رفع میشه یا خیر . چون به احتمال زیاد به دلیل عدم انتخاب و تعیین منو در ناوبار ، متنی که برای اطلاع دادن برای تنظیم فهرست ها نمایش داده میشه باعث ایجاد مشکل شده و یک BR به اون قسمت اضافه کرده که آیکن ها یک خط رفتن پایین تر .

اگه باز هم مشکل بود ، به فایل style.css واقع در پوشه ی قالب در فایل منیجر بشید و کلس .nav-primary رو در این فایل با استفاده از کلید CTRL + F جستجو کنید و خط height مربوط به این کلس رو به 95px تغییر بدید .

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام .

ابتدا وارد " پیشخوان > نمایش > فهرست ها " بشید و دو یا سه تا منوی تست در ناوبار سایتتون وارد کنید . سایتتون رو چک کنید که مشکل رفع میشه یا خیر . چون به احتمال زیاد به دلیل عدم انتخاب و تعیین منو در ناوبار ، متنی که برای اطلاع دادن برای تنظیم فهرست ها نمایش داده میشه باعث ایجاد مشکل شده و یک BR به اون قسمت اضافه کرده که آیکن ها یک خط رفتن پایین تر .

اگه باز هم مشکل بود ، به فایل style.css واقع در پوشه ی قالب در فایل منیجر بشید و کلس .nav-primary رو در این فایل با استفاده از کلید CTRL + F جستجو کنید و خط height مربوط به این کلس رو به 95px تغییر بدید .

برای تست گزینه گذاشتم فعال سازی هم کردم اما نیمد فقط اون متن میاد اون متن رو هم خواستم پیدا کنم پاک کنم نیست :a050:

لینک به دیدگاه

برای تست گزینه گذاشتم فعال سازی هم کردم اما نیمد فقط اون متن میاد اون متن رو هم خواستم پیدا کنم پاک کنم نیست :a050:

اون متن که به صورت پیش فرض هست و با تغییر فهرست ها میاد .

شما ابتدا به فهرست ها در پیشخوان مراجعه کنید و در پایین لیست منوهای فهرست ، مکان نمایش فهرست رو انتخاب کنید .

یا اگر چیزی نبود می تونید "فهرست جدید" ایجاد کنید و مکان و موقعیت نمایش اون رو ناوبار انتخاب کنید .

مطمئن باشید منوها رو درست و کامل تعیین کنید منوها اون بالا نمایش داده میشه .

موفق باشید و کمی روش کار کنید . اگه نشد اکانت جدید با دسترسی مدیریت برام بسازید و پ خ کنید تا درست کنم .

• Like 3
لینک به دیدگاه

یه مشکل دیگه هم این قالب داره که قسمت موضوعاتش باز نمیشه و وقتی مثلا میری رو موزیک فقط یه صفحه خالی میاد

لینک به دیدگاه

یه مشکل دیگه هم این قالب داره که قسمت موضوعاتش باز نمیشه و وقتی مثلا میری رو موزیک فقط یه صفحه خالی میاد

برای این مشکل هم بهتره فایل category.php واقع در پوشه ی قالب رو بررسی کنید .

بهتره جهت اطمینان ، محتویات فایل index.php قالب رو با کدهای موجود در فایل category.php جایگزین کنید . اگر هم چنین فایلی وجود نداشت در فایل منیجر و در پوشه ی قالب پارس مدیا همچین فایل با همین نام و پسوند ایجاد کنید و کدهای index.php رو داخلش قرار بدید و تست کنید .

• Like 3
لینک به دیدگاه

من نسخه جدید و ابدیت شده رو گرفتم فقد بعد از نصب این صفحه برام میاد مشکل از چیه؟؟؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

من نسخه جدید و ابدیت شده رو گرفتم فقد بعد از نصب این صفحه برام میاد مشکل از چیه؟؟؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

در تصویری که دادین یه چیزی شبیه پنجره پاپ آپ هست که در حال لود شدنه یا کدش ناقصه و در همون حالت مونده .

الان هم وارد سایتتون شدم و دیدم که قالب رو عوض کردید و نتونستم به صورت آنلاین براتون مشکلی رو حل کنم و بهتون بگم چکار کنید .

اگه قصد استفاده از قالب پارس مدیا رو دارید ، می تونید قالب رو داخل لوکال هاست ابتدا نصب و ویرایش کنید سپس به هاست انتقال بدید . باید اول در لوکال هاست مشکلاتش رو بگیرید .

موفق باشید

• Like 3
لینک به دیدگاه

در تصویری که دادین یه چیزی شبیه پنجره پاپ آپ هست که در حال لود شدنه یا کدش ناقصه و در همون حالت مونده .

الان هم وارد سایتتون شدم و دیدم که قالب رو عوض کردید و نتونستم به صورت آنلاین براتون مشکلی رو حل کنم و بهتون بگم چکار کنید .

اگه قصد استفاده از قالب پارس مدیا رو دارید ، می تونید قالب رو داخل لوکال هاست ابتدا نصب و ویرایش کنید سپس به هاست انتقال بدید . باید اول در لوکال هاست مشکلاتش رو بگیرید .

موفق باشید

مجبور شدم عوض کنم بلا تکلیف موندم هیچ قالبی ندارم برا سایتم پارس مدیا خوب بود ولی کلی مشکل داره برام

لینک به دیدگاه

برای این مشکل هم بهتره فایل category.php واقع در پوشه ی قالب رو بررسی کنید .

بهتره جهت اطمینان ، محتویات فایل index.php قالب رو با کدهای موجود در فایل category.php جایگزین کنید . اگر هم چنین فایلی وجود نداشت در فایل منیجر و در پوشه ی قالب پارس مدیا همچین فایل با همین نام و پسوند ایجاد کنید و کدهای index.php رو داخلش قرار بدید و تست کنید .

منم این مشکل دارم یکم کلی تر توضیح میدی چطور حل شه این مشکل

لینک به دیدگاه

با سلام به همه دوستان بنده ورژن سالم قالب رو پیدا کردم و هیچ مشکلی نداره و الان رو سایت خودم نصبه musicbazz.ir میتونید ببینید

من از این سایت گرفتم : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

منم این مشکل دارم یکم کلی تر توضیح میدی چطور حل شه این مشکل

اگه با عکس توضیح بدین بهتر میشه جواب داد .

ولی این روشی که من گفتم آسون بود . فقط باید کدهای index.php رو جایگزین کدهای category.php کنی

• Like 3
لینک به دیدگاه

اگه با عکس توضیح بدین بهتر میشه جواب داد .

ولی این روشی که من گفتم آسون بود . فقط باید کدهای index.php رو جایگزین کدهای category.php کنی

درسته انجام داد درست شد ممنون

یه سوال دیگه دارم اینه که این قالب توی هاست همچین اسمی هستش *21mcwjawd@30123i0123jdawljdlawd اینطوری البته مثل اینه وارد هم نمیشه شد نمیدونین باید چیکار کنم ؟

لینک به دیدگاه

درسته انجام داد درست شد ممنون

یه سوال دیگه دارم اینه که این قالب توی هاست همچین اسمی هستش *21mcwjawd@30123i0123jdawljdlawd اینطوری البته مثل اینه وارد هم نمیشه شد نمیدونین باید چیکار کنم ؟

هر اسمی که برای قالب تعیین کرده باشید همون نمایش داده میشه.

لطفا مکان درست رو بررسی کنید ممکنه فایلی که متظورتونه پوشه قالب نباشه اصلا!

در ضمن بهتره اسم قالب انگلیسی باشه. برای مشکلا قالب میتونه دخیل باشه اسم فارسی

• Like 3
لینک به دیدگاه

هر اسمی که برای قالب تعیین کرده باشید همون نمایش داده میشه.

لطفا مکان درست رو بررسی کنید ممکنه فایلی که متظورتونه پوشه قالب نباشه اصلا!

در ضمن بهتره اسم قالب انگلیسی باشه. برای مشکلا قالب میتونه دخیل باشه اسم فارسی

من باز بازدید ها 0 شده یعنی نشون نمیده چه کدی باید اضافه کنم که باز درست بشه ؟

لینک به دیدگاه

اون بالا که گفتم پیشخوان > فهرست هنوز میاد بعد اون منو سیاه رنگ توی نشون دادن صفحات اجتماعی نصفه میاد چطور کاملش کنم ؟

لینک به دیدگاه

اون بالا که گفتم پیشخوان > فهرست هنوز میاد بعد اون منو سیاه رنگ توی نشون دادن صفحات اجتماعی نصفه میاد چطور کاملش کنم ؟

بازم برگشتیم سره اون بحثه نصفه و نیمه بودن که . اگه میشه یه اسکرین شات جدید بدید . والا من خودم قالب رو اون موقع تست کردم مشکلش حل شد . حالا نمیدونم دقیقا مشکلتون چیه .

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...