رفتن به مطلب

لزوم نمایش برچسب ها در زیر پست ها؟

ahmad_pc

پست های پیشنهاد شده

سلام. من قالبم، برچسب های هر پست رو زیر متن نوشته نشون میده، و اگه برچسب ها زیاد بشه صفحه شلوغ میشه. حالا میتونم single.php رو ویرایش کنم و باکس برچسب ها رو از دید کاربرا پنهان کنم؟ آیا از نظر سئو مشکلی پیش نمیاد؟ و اینکه موتورهای جستجو بازم مطالبم رو ایندکس خواهند کرد؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

بله میتونید با استایل display: hide یا روش ها و استایل های دیگه اون قسمت رو مخفی کنید.

خیر برای سئو هم مشکلی پیش نمیاره. اگه برچسب ها در سورس سایت موجود باشه ، پس ایندکس میشه

لینک به دیدگاه

من اون قسمتی که برچسب ها رو نشون میده از single.php پاک کردم کلا. خوبه؟

کد زیر:

<div class="tag">

<p><span class="icon-tags"></span> برچسب ها</p>

<h3><?php the_tags(' ',' '); ?></h3>

<?php if(has_tag()){ echo ' '; }else { echo '<h3>این مطلب بدون برچسب می باشد.</h3>';}?>

</div>

لینک به دیدگاه

بهتر بود پاک نمی کردید و فقط مخفی می کردید اونا رو.

از نظر ایندکس شدن برچسب ها بهتره که باشن ولی مخفی باشن.

اما اگه میخواید کلا پاک کنید ، باید همه ی برچسب های سایتتون رو توی یک برگه به نمایش در بیارید.که اینکار از نظر سئو مشکلاتی داره.

لینک به دیدگاه

آخه بلد نیسم ازاین استایل هیدن که گفتید استفاده کنم. باین دلیل پاکش کردم

جای دقیقی باید این استایل رو بذارم تا مخفی شه؟

لینک به دیدگاه

دو نوع مخفی کردن وجود داره که ممکنه قالبتون با یکی از اونها مشکل داشته باشه . پس من هر دو نوع رو میزارم شما قرار بدین و تست کنید . هر کدوم که برچسب ها رو مخفی کرد می تونید ازش استفاده کنید . از لحاظ عملکرد یا سئو هیچ فرقی ندارند .

<div class="tag" style="display: none"><p><span class="icon-tags"></span> برچسب ها</p><h3><?php the_tags(' ',' '); ?></h3><?php if(has_tag()){ echo ' '; }else { echo '<h3>این مطلب بدون برچسب می باشد.</h3>';}?></div> 

یا

<div class="tag" style="visibility: hidden;"><p><span class="icon-tags"></span> برچسب ها</p><h3><?php the_tags(' ',' '); ?></h3><?php if(has_tag()){ echo ' '; }else { echo '<h3>این مطلب بدون برچسب می باشد.</h3>';}?></div> 

موفق باشید :80:

لینک به دیدگاه

دو نوع مخفی کردن وجود داره که ممکنه قالبتون با یکی از اونها مشکل داشته باشه . پس من هر دو نوع رو میزارم شما قرار بدین و تست کنید . هر کدوم که برچسب ها رو مخفی کرد می تونید ازش استفاده کنید . از لحاظ عملکرد یا سئو هیچ فرقی ندارند .

<div class="tag" style="display: none"><p><span class="icon-tags"></span> برچسب ها</p><h3><?php the_tags(' ',' '); ?></h3><?php if(has_tag()){ echo ' '; }else { echo '<h3>این مطلب بدون برچسب می باشد.</h3>';}?></div> 

یا

<div class="tag" style="visibility: hidden;"><p><span class="icon-tags"></span> برچسب ها</p><h3><?php the_tags(' ',' '); ?></h3><?php if(has_tag()){ echo ' '; }else { echo '<h3>این مطلب بدون برچسب می باشد.</h3>';}?></div> 

موفق باشید :80:

آقا نمیدونم چطور تشکرکنم، خیلی اقایی

ایشالا همیشه موفق باشی:x:x

لینک به دیدگاه

آقا نمیدونم چطور تشکرکنم، خیلی اقایی

ایشالا همیشه موفق باشی:x:x

فدات داداش :80:

من اینجام که به سوالات کاربرا رسیدگی کنم . وظیفه بود .

شما هم موفق باشی

لینک به دیدگاه

خیلی وقته دیگه گوگل و شبکه های اجتماعی کاری با کلمات کلیدی ندارن و گواه اون الگوریتم جدید سئو بای یوست برای وردپرس هستش که دیگه بخش کلمات کلیدی رو نداره.

آخرین الگوریتم گوگل بر اساس تکنیک شن های کف رودخانه کار میکنه که توضیحات بیشتر رو میتوانید در مجموعه وردپرس با طعم سئو که رایگان هستش مشاهده بفرمایید

لینک به دیدگاه

خیلی وقته دیگه گوگل و شبکه های اجتماعی کاری با کلمات کلیدی ندارن و گواه اون الگوریتم جدید سئو بای یوست برای وردپرس هستش که دیگه بخش کلمات کلیدی رو نداره.

آخرین الگوریتم گوگل بر اساس تکنیک شن های کف رودخانه کار میکنه که توضیحات بیشتر رو میتوانید در مجموعه وردپرس با طعم سئو که رایگان هستش مشاهده بفرمایید

دوست عزیز ولی این پاسخ شما ربطی به این تاپیک نداشت ! :133:

در این تاپیک بحث از برچسب های پست هست ، نه متای کلمات کلیدی سایت .

اینو که هممون می دونیم کلمات کلیدی سایت دیگه کاربردی ندارند اما بهتر بود قبل از پاسخ یک نگاهی به محتوای پرسش بندازید .

اینجا درباره ی tag بحث کردیم .:80:

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ولی این پاسخ شما ربطی به این تاپیک نداشت ! :133:

در این تاپیک بحث از برچسب های پست هست ، نه متای کلمات کلیدی سایت .

اینو که هممون می دونیم کلمات کلیدی سایت دیگه کاربردی ندارند اما بهتر بود قبل از پاسخ یک نگاهی به محتوای پرسش بندازید .

اینجا درباره ی tag بحث کردیم .:80:

موفق باشید

دوست عزیز، برچسب و تگ و متا و همه اینها یه چیز هستند.کلا در وردپرس بخشی که برای ورود برچسب هستش همون کلمات کلیدی در بلاگفا هستش و همون بخش نمایش متا کی در اچ تی ام ال هستش و البته نمیدونم در چینی و فرانسوی چی میگن!!!

کلا دیگه لیستی از کلمات یا جملاتی که حدس میزنیم کاربران در گوگل سرچ بزنن دیگه کاربردی نداره و گوگل خودش اتوماتیک جملات مورد نظر رو انتخاب مبکنه ما فقط میتونیم خلاصه و عنوان نمایشی در شبکه های اجتماعی و یا بخشی از عنوان نمایش داده شده در سرچ گوگل رو ویرایش کنیم. همین و بس

الان در بخش نوشتن پست در افزونه

all in one seo pack

هنوز بخش کلمات کلیدی به چشم میخوره اما افزونه

seo by yoast

که به روزتر هستش و حرفه ای تر و صد البته کاربردی تر، یه بخش داره برای ورود تنها یک کلمه که بعد بر اساس کاربرد اون کلمه در بخش عنوان و توضیحات به سئوی مطلب شما امتیاز میده و دیگه بخشی برای وارد کردن کلمات کلیدی برای هر مطلب رو نداره. البته خود وردپرس هنوز به این بخش اصرار داره چون هنوز خیلی ها فکر میکنن تفاوت اصلی وردپرس و جوملا در ایندکس شدن بهتر به خاطر کلمات کلیدی نوشته ها هستش و خیلی از پوسته سازان عزیز میگن سئوی پوسته شون 100 درصد هستش در صورتی فقط تگ

h2

و غیره رو برای مطالب و صفحه اصلی گذاشتن و افزونه یوست همه این کارها رو کاملا اصولی بررسی میکنه و افزونه های فوق العاده ای برای این کار داره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز، برچسب و تگ و متا و همه اینها یه چیز هستند.کلا در وردپرس بخشی که برای ورود برچسب هستش همون کلمات کلیدی در بلاگفا هستش و همون بخش نمایش متا کی در اچ تی ام ال هستش و البته نمیدونم در چینی و فرانسوی چی میگن!!!

والا ما مثل شما سئو فوق حرفه ای آموزش نمی دیم اما از نظر شما آیا TAG و Keyword یکیه ؟!! :blinksmiley:

کسی هم تاحالا پیش شما سئو یاد گرفته ؟

اگه بله بهتون توصیه می کنم بهش بگید منبعش رو عوض کنه !

keyword به صورت متا هست ولی TAG به صورت یک لینک اضافه به مطلب !

توی آموزش های شما ، keyword لینک داره ؟؟!!

کمی مطالعاتتون رو در این باره افزایش بدین ! کاری به افزونه ها نداریم . افزونه ها keyword متا رو ورداشتن نه برچسب .

لینک به دیدگاه

منبع من فیلم آموزشی سئو برای وردپرس هستش که توسط استاد حرفه ای گروه آموزشی لیندا تهیه شده و من فقط ترجمه اش کردم و اونجا میگه دیگه هیچ نوع لیست کلماتی برای سئو کاربرد نداره. میتوانید فیلم های آموزشی به همراه زیرنویس را به رایگان از بخش امضای همین نوشته دانلود کنید تا به این نکته پی ببرید

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...