رفتن به مطلب

[آموزش] روش غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار وردپرس!

پست های پیشنهاد شده

سلام .

با یکی دیگه از آموزش های اختصاصی و دست نویس خودم در خدمت کاربران بیست اسکریپت هستم :30: در این آموزش میخوام بهتون نحوه ی غیرفعال کردن آپدیت خودکار وردپرس رو بدم .

آیا میدونستید وردپرس بعضی اوقات آپدیت خودکار انجام میده ؟! این آپدیت ها که به اجبار برای همه اعمال میشن ، ناشی از خطرات امنیتی جدی هستند که شامل آپدیت وردپرس ، پوسته و افزونه ها میشه . البته همیشه این آپدیت ها مربوط به امنیت نیست و ممکنه خرابی در کدنویسی باشه که باید رفع بشه .

اما گاهی اوقات امکان داره این آپدیت باعث خرابی سایتتون بشه ! ممکنه این آپدیت به دیتابیس شما ضربه بزنه . یا کدهای شما و ... . بعضی اوقات امکان داره که اون افزونه یا قالب رو به صورت شخصی و ویرایش کدهاش دستکاری کرده باشید که برای کارکرد در سایتتون بیشتر مفید باشه و با یک آپدیت ، همه چی مثل قبل میشه !

پس بهترین راهش جلوگیری از آپدیت خودکار هست و اینکه شما بدونید چه چیزی رو می خواهید آپدیت کنید .

خوب پس در این تاپیک همراه من - MasiH باشید تا بهتون بگم چه کنید :biggrinsmiley:

روش اول : استفاده از افزونه ی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

screenshot-5.jpg?rev=1120049

این افزونه یک پنل تنظیمات حرفه ای به شما می ده که خودتون انتخاب کنید چه آپدیت هایی غیرفعال بشن . البته آپدیت های خودکار . نگران نباشید! آپدیت هایی که به صورت معمولی به شما انتخاب دانلود یا عدم دانلود رو میده ، سرجاش خواهند موند :126:

روش دوم : استفاده از کد در فایل wp-config.php

define( 'WP_AUTO_UPDATE_CORE', false );

کد بالا رو در فایل کانفیگ وردپرس قرار بدبد ، تمامی آپدیت های خودکار غیرفعال خواهند شد .

روش سوم : کد در فایل functions.php

کد غیرفعال کردن آپدیت خودکار افزونه ها :

add_filter( 'auto_update_plugin', '__return_false' );

کد غیرفعال کردن آپدیت خودکار قالب ها :

add_filter( 'auto_update_theme', '__return_false' );

امیدوارم مفید بوده باشه . تشکر فراموش نشه . کپی هم نشه ! :whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...