رفتن به مطلب

پیشنهاد شراکت پر سود بازده بلند مدت

sun.night902

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

در این تایپیک بصورت آزاد قبل از شروع یک کار میخواستم دوستانی رو با خودم همراه بکنم

هدف از دعوت به شراکت کسب پول و دور زذن و اینجور چیزها نیست شراکت به معنای واقعی انجام میشه در این معامله (قرارداد مجازی)

sherakat2.jpg

خیلی خوب هدف اصلی این پروژه تولید شبکه اجتماعی هست

امروزه دنیای مجازی پیشرفت زیادی داشته و افراد و صاحبان وبسایت ها به عضویت در شبکه های اجتماعی میپردازن

هدف واقعی تولید شبکه ای اجتماعی خارج از مرز و بوم کشور عزیزمون هست یعنی این که کاربرانی از کشور های دیگر مخصوصا کشورهای مجاور هم جذب بشه

از این رو تولید و ساخت و مدیریت و برنامه نویسی شبکه اجتماعی هزینه مالی و زمانی بسیاری دربر داره و به صورت تیمی بازده بالا و مناسبی داره

و تقریبا میشه گفت در کوتاه مدت با فعالیت گروهی به سود دهی میرسه و روبه پیشرفت قرار میگیره

money-dollar.jpg

در این پیشنهاد سعی شده تا با واقع بینی یک پروژه زیبا و کاربردی انجام بشه

ما در این پروژه به

- سرمایه گذار مالی

- اسپانسر مالی و تبلیغاتی

- مترجم زبان های گوناگون

- برنامه نویس وب و تلفن همراه

- شخص وارد به سایر شبکه های اجتماعی

- بازاریاب کاربری

و یک سری مهارت های لازم دیگه

2222366_726.jpg

از دوستانی که تمایل به همکاری دارن دوت میشه تا به ما بپوندن

برای تماس با ما میتونید با ایمیل : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. تماس برقرار کنید

بخواطر عدم کپی برداری از ایده و طرح از ذکر جزعیات کلی شامل نام مورد نظرو سیستم مورد استفاده معضوریم

چنانچه نظر و یا پیشنهاد خاصی دارید استقبال میکنیم و در خدمتیم

با تشکر برای مطالعه این مطلب

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شبکه اجتماعی الان زیاد جوابگو نیست.

تا فیس نما با اون گرافیک مزخرفش و کلوب توی ایران هستن پیشی گرفتن از اونا اینجوریه

پولت رو پارو کنی و سایت بزنی

پولت رو پارو کنی و سایت بزنی و باند مافیایی داشته باشی. من خودم چندین بار با مدیر فیس نما صحبت کردم خودش شخصا گفت شبکه های دیگر کاربر دارن فقط برای تخریب سایتای دیگه. یعنی یه سری رو میفرستن فیلم و تصاویر و پست های ســک_سی بدن که سایت سریع فیلتر شه

لینک به دیدگاه

این که درسته ولی خوب با کلوپ کاری ندارم ولی اگه بفهمم علیرضا کسی فرستاده سراغم در خونشونم :whistle:

شبکه اجتماعی زدن سود خوب و بالایی داره

وقتی شبکه راه بیفته خودکار تیم مافیا هم جمع میشه و البته باید بگم از اول باید تیمی تشکیل داد تا به جای منحرف کردن شبکه های دیگه کاربران اون شبکه رو به شبکه خودمونتحمیل بکنه

الان من با اسکریپت سلفی شبکه دارم سایت medialord.ir خدا سرشاهده بازشم نمیکنم ولی ماهانه میانگین 7 هزار تومن سود تبلیغات کلیکی داخل هست

روز یکشنبه 720 تومن درآمد تبلیغاتش بود

حالا حساب بکنید اگر یک تیم وقت بزاره و کاربر جذب بکنه انتظار درآمد چقدر میره بالا

لینک به دیدگاه

این که درسته ولی خوب با کلوپ کاری ندارم ولی اگه بفهمم علیرضا کسی فرستاده سراغم در خونشونم :whistle:

شبکه اجتماعی زدن سود خوب و بالایی داره

وقتی شبکه راه بیفته خودکار تیم مافیا هم جمع میشه و البته باید بگم از اول باید تیمی تشکیل داد تا به جای منحرف کردن شبکه های دیگه کاربران اون شبکه رو به شبکه خودمونتحمیل بکنه

الان من با اسکریپت سلفی شبکه دارم سایت medialord.ir خدا سرشاهده بازشم نمیکنم ولی ماهانه میانگین 7 هزار تومن سود تبلیغات کلیکی داخل هست

روز یکشنبه 720 تومن درآمد تبلیغاتش بود

حالا حساب بکنید اگر یک تیم وقت بزاره و کاربر جذب بکنه انتظار درآمد چقدر میره بالا

چند کاربر داره؟ چون 7 تومن ماهی یعنی هیچچچچچ

لینک به دیدگاه

ایده خوبی هستش اما من که ازش جواب نگرفتم. سایتم به آدرس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. تا الان دو بار هک شده و دیگه براش تبلیغ نکردم. اصلا نمیدونم چجوری هک میشه... پشتیبانی هاست هم کم آورده و میگه هیچی معلوم نیست. نه مشکل از پوسته است و نه از افزونه ها. هیچ مشکلی در هیچ جایی نیست... فکر کنم کار همون دست های پشت پرده برای بی رقسب نگه داشتن همون شبکه های اسمش رو نبر هستش

لینک به دیدگاه

چند کاربر داره؟ چون 7 تومن ماهی یعنی هیچچچچچ

تا دیروز که گفتم چقدر در اورده 15 کاربر داشت

ولی خوب یه تبلیغ کوچولو کردیم درحال حاضر 21 کاربر شده

یکی از کاربران گفت مدیالرد ترکیب اینستا و فیسبوکه ولی گلش این بود یکم زیادی فلته

برای سایتی که یک دقیقه هم وقت بهش اختصاص نداد ماهی 7000 تومن هم زیاده

الان داخل چندم اه گذشته پول هاست و دامینشو در اورده خودش

لینک به دیدگاه

ایده خوبی هستش اما من که ازش جواب نگرفتم. سایتم به آدرس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. تا الان دو بار هک شده و دیگه براش تبلیغ نکردم. اصلا نمیدونم چجوری هک میشه... پشتیبانی هاست هم کم آورده و میگه هیچی معلوم نیست. نه مشکل از پوسته است و نه از افزونه ها. هیچ مشکلی در هیچ جایی نیست... فکر کنم کار همون دست های پشت پرده برای بی رقسب نگه داشتن همون شبکه های اسمش رو نبر هستش

دوست عزیز شما اول از همه دارید از یه سیستم غیر از سیستم های شبکه اجتماعی استفاده میکنید

بهتره از وردپرس خداحافظی بکنید و برای شبکه اجتماعی از یه اسکریپت مخصوص استفاده بکنید

افزونه ها همه باگ دارن و یه کلی دردسر دارن

لینک به دیدگاه

مشیا رو دیدم،ظاهرش خوبه،اگه پشتیبانی بشه مطوئن باش درآمدزایی بالایی خواهد داشت

لینک به دیدگاه

میشا با وردپرس و قالب لاو استوری و همینطور افزونه یوسر پرو ساخته شده

نمیگم بده ولی خوب کارش این نیست

لینک به دیدگاه

میشا با وردپرس و قالب لاو استوری و همینطور افزونه یوسر پرو ساخته شده

نمیگم بده ولی خوب کارش این نیست

وقتی بامیلو با پشتوانه ی مالی "راکت اینترنت" راهی که دیجی کالا توی 8 سال رفت را یه شبه میره،آدم از وارد شدن،وقت گذاشتن و سرمایه گذاری توی این زمینه واقعاً میترسه

اینجا ایرانه

لینک به دیدگاه

وقتی بامیلو با پشتوانه ی مالی "راکت اینترنت" راهی که دیجی کالا توی 8 سال رفت را یه شبه میره،آدم از وارد شدن،وقت گذاشتن و سرمایه گذاری توی این زمینه واقعاً میترسه

اینجا ایرانه

میخواید بنده هم برم سروقت فیسبوک یا گول پلاس ازشون سرمایه جذب بکنم ؟

خوب کسب و کاری که خودم راه بندازه خیلی بهتره تا یکی دیگه براش راه بندازه

لینک به دیدگاه

میشه کمی در مورد این پشتیبانی توضیح بدهید؟ ممنون میشم کمکم کنید

برای این سایت کلی تبلیغ کردم(کلی یعنی بیشتر از حد توانم) و تا جای ممکن در فارسی سازیش نهایت دقت رو داشتم تا مبادا در نسخه موبایل و تبلت با مشکلی مواجه بشود اما باز هم بازخوزد مناسبی نداره

به همکار به صورت درصدی نیاز دارم.باتشکر

لینک به دیدگاه

میشه کمی در مورد این پشتیبانی توضیح بدهید؟ ممنون میشم کمکم کنید

برای این سایت کلی تبلیغ کردم(کلی یعنی بیشتر از حد توانم) و تا جای ممکن در فارسی سازیش نهایت دقت رو داشتم تا مبادا در نسخه موبایل و تبلت با مشکلی مواجه بشود اما باز هم بازخوزد مناسبی نداره

به همکار به صورت درصدی نیاز دارم.باتشکر

برای پیشرفت حامی،سرمایه ی زیاد برای تبلیغات،تیم مدیریت قوی و ایده ای خوب لازمه

هروقت یکی از این گزینه ها ضعیف باشه مطمئن باش نتیجه ی خوبی حاصل نمیشه

چندتا داستان جالب هست شاید کمک کنه:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

سرمایه گذاران مالی عزیز لطفا بیان جلو

سهام بصورت کوپن درصدی هست

هر کوپن 15 هزار تومن = 15% سود ماهانه

زمان باطل شدن کوپن ها یک ساله هست

بعد از یک سال هیچ تعهدی نسبت به دریافت ادامه سود وجود نداره

افرادی که میخوان شریک بشن ایمیل بزنن لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

افرادی که میخوان شریک بشن ایمیل بزنن لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

هنوز که نگفتی چه کاریه؟این منصفانه نیست روی چیزی که ندونیم چیه سرمایه گذاری کنیم و بعد از یک سال تموم!:55:

لینک به دیدگاه

این کوپن ها چجوری تهیه شدن و پشتوانه شون چیه؟ قابلیت پیگرد قانونی داره؟

چه تضمین اجرایی ای داره؟

لینک به دیدگاه

هنوز که نگفتی چه کاریه؟این منصفانه نیست روی چیزی که ندونیم چیه سرمایه گذاری کنیم و بعد از یک سال تموم!:55:

در تایپیک اول عرض کرده بودم که مقصود راه اندازی یک شبکه اجتماعی هست

سرمایه گذاری برای هزینه هایی شامل هاست و دامنه و تبلیغات هست

و بازگشتی از درآمد ماهیانه شبکه به سرمایه گذاران داده میشهب

عد از یک سال سرمایه گذار میتونه درصد جدیدی رو شریک بشه ولی اون زمان ممکنه بسته به تعداد کاربران و ... هزینه های سرمایه گذاری متفاوت باشه

لینک به دیدگاه

این کوپن ها چجوری تهیه شدن و پشتوانه شون چیه؟ قابلیت پیگرد قانونی داره؟

چه تضمین اجرایی ای داره؟

ایده از بنده هست و تهیه کوپن چیزی بصورت کاغذی نیست و تنها شامل ارسال هزینه مالی هست

درباره پیگرد قانونی این تضمین وجود داره که پرداخت بصورت کارت به کارت انجام میشه

و همینطور اطلاعات تماس کامل شامل تلفن ثابت و تلفن همراه و مشخصات فردی لازم رد و بدل میشه تا خدایی نکرده اگر اتفاقی افتاد دوستان هم بتونن پولشون رو برگردوننن

یک ضمیمه دیجیتالی هم به دوستان ارائه میشه که باید امضا بزنن و ارسال بکنن و نسخه نهایی هم در اختیارشون قرار میگیره

نکاتی که باید بهش توجه کرد برای جلوگیری از سوء استفاده های سرمایه گذای هست

در فایل ضمیمه قید میشه که مدت زمان سرمایه گذاری 1 ساله هست ولی زمانی که مبلغ پرداختی صفر شد یعنی زمانی که اگر شما 15 هزار تومن سرمایه گذاری کردی و 15 هزار تومنت برگشت داده شد هیچ تعهدی نصبت به این نداری که اگر زیر یک سال شبکه با مشکل مالی مواجه شد درخواست سود بکنی ولی درصورتی که شبکه همچنان فعال بود و کسب درآمد داشت شما سودتون رو دیافت میکنید

امیدوارم درست تونسته باشم بیان بکنم

بازهم سوالی بود در خدمتم

ایمیل بنده

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...