رفتن به مطلب

مشکل در ایجاد بلوک در ( سایدبار ) وردپرس

amir_gamersan

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ، خیلی گیرم، دوتا سوالم بیشتر ندارم، کمک کنید لطفا :

- من یه سایت راه انداختم، الان چحور میتونم یه سیستم برای ورود و خروج کاربران درست کنم؟[حل شد]

سوال دوم هنوز بی جواب مونده :

- چطور میتونم توی یه قالب توی ساید بار، یه بلوک درست کنم که قابلیت درج عکس هم داشته باشه، اگه ابزارکی چیزی هم هست معرفی کنید لطفا!

آپدیت : به شدت سرم شلوغه و هرچه سریعتر باید سایتو ردیف کنم، دوستان اگه کسی بلده تروخدا راهنمایی کنه!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای بلوک افزونه PHP Code Widget را پیشنهاد می کنم

برای ورود و خروج لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. پیشنهاد می دم.

لینک به دیدگاه

برای افزودن بلوک میتونی دستی این کارو انجام بدی و همینطور میتونی از افزونه استفاده بکنی

برای سیستم ورود و خروج اول بگید چه وبسایتی راه انداختید تا بهترین سیستم ورود و خروج رو بهتون معرفی بکنیم

لینک به دیدگاه

برای بلوک افزونه PHP Code Widget را پیشنهاد می کنم

برای ورود و خروج لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. پیشنهاد می دم.

الان دانلود کردم اینو که گفتی فق این چرا نصب نمیشه؟ مینویسه مشکل در نصب افزونه :|

لینک به دیدگاه

برای افزودن بلوک میتونی دستی این کارو انجام بدی و همینطور میتونی از افزونه استفاده بکنی

برای سیستم ورود و خروج اول بگید چه وبسایتی راه انداختید تا بهترین سیستم ورود و خروج رو بهتون معرفی بکنیم

یکم بیشتر توضیح بده، یه افزونه معرفی کن یا بگو دقیقا چیکار کنم، آخه من زیاد سررنمیارم تو وردپرس

لینک به دیدگاه

الان دانلود کردم اینو که گفتی فق این چرا نصب نمیشه؟ مینویسه مشکل در نصب افزونه :|

300 تومن شد ضرر ::130:

لینک به دیدگاه

300 تومن شد ضرر ::130:

ضرر نکردی :138:

اول اکسترکتش کن، بعد پوشه اصلی رو زیپ کن و بعدش نصب افزونه. نشد بگو برات نصبش کنم

لینک به دیدگاه

یکم بیشتر توضیح بده، یه افزونه معرفی کن یا بگو دقیقا چیکار کنم، آخه من زیاد سررنمیارم تو وردپرس

میخوای سایت چی راه بندازی ؟

یک کلام بگو تا بهت بگم چیکار بکنی

اگه هم خیلی عجله داری برو سایتم webord.ir داخل افزونه های وردپرس یدونه افزونه عضویت کاربران هست اونو فقط نصبش بکن بقیش فارسیه کله کارا رو میکنه

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...