رفتن به مطلب

مشکل در اسکریپت Yetishare

LooP

پست های پیشنهاد شده

سلام ما این اسکریپت رو نصب و راه اندازی کردیم اما نفهمیدیم چطور از قابلیت رمز گذاری روی فایلش استفاده کنیم......میشه راهنمایی کنید چطور روی فایل تو این اسکریپت رمز بزاریم؟ واجبه.....

منتظرم tnx....

این اسکریپت هست لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از نسخه جدیدش که لینک دادن استفاده بکنید

ولی به نظر من جالب نیست سایتی که باهاش ساخته میشه البته از نظر من چون همیشه دنبال راه سریع هستم

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید من لینک رو اشتباهی زدم....... من همین اسکریپتی که مدیر عزیز دادن رو نصب کردم ولی نمیتونم از قابلیت رمز گذاریش استفاده کنم...یکی بگه چجوریه

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید من لینک رو اشتباهی زدم....... من همین اسکریپتی که مدیر عزیز دادن رو نصب کردم ولی نمیتونم از قابلیت رمز گذاریش استفاده کنم...یکی بگه چجوریه

دوست عزیز من برای تست از این اسکریپت چند وقت پیش استفاده کردم

اصلا جوابگو نیست عرض کردم خدمتتنون

هم جالب نیست هم جواب گو نیست

وقتی باهاش کار میکنی سردرگم میشی

برو سراغ یه اسکریپت دیگه مهم نیست فارسی باشه مهم اینه که خوب و ساده باشه

لینک به دیدگاه

خب حالا ما که اینو نصب کردیم اگه اسگریپت بهتر سراغ دارید بگید و قابلیت رمز گذاریش هم بگید چطوره.....یا همین رو قابلیت رمز گذاریش رو هرطور شده بگید ممنون

لینک به دیدگاه

با توجه به قابلیت مدنظر نظرتون اگه میخواید سایت دانلود یا فیلم و سریال بزنید پیشنهاد میکنم بهترین ار اینه که برید سراغ هاستینگتون و بهش بگید براتون قابلیت رمز گذاری بر روی فایل ها برای دانلود رو فعال بکنه که قابلیت بسیار عالی هست و از شر هرچی اسکریپت هست خلاص میشه به راحتی هروقت هم مشکلی بود بدون دردسر پشتیبانی هاستینگت برات درستش میکنه

البته بگم این قابلیت بعضی هاستینگ ها راگانن(تا حالا ندیدم)و بعضی هاستینگ ها پولی فعالش میکنن

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...