• اطلاعیه ها

• Masih

برخوردی شدید با تاپیک های تبلیغاتی   شنبه, 12 آبان 1397

درود، از این لحظه به بعد، تمامی تاپیک های تبلیغاتی سبک رپرتاژ که با هدف جمع آوری بک لینک در انجمن های بیست اسکریپت ایجاد می شوند، حذف شده و دسترسی کاربر خاطی نیز مسدود خواهد شد.
Rezarouhi

ساخت پایگاه خبری اتوماتیک - راهنمایی فرمایید

6 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت مدیر و کاربران گرامی

خوشحال میشم کمکم کنید و راهنمایی بدید .

من یه سایت خبری اتوماتیک می خوام بسازم .

هم شکیل باشه و هم مکان ها و ابزارهایی برای تبلیغات داشته باشه.

مثلا یه چیزی در مایه های این سایت ها

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

سئو و بالا اومدن سایت برای من مهمه .

و ممنون میشم به این چند سوال من هم پاسخ بدید .

1- نیاز به چه هاستی هست ؟ با چه قدرتی ( اشتراکی جواب میده یا باید وی پی اس تهیه بشه و اگر وی پی اس با چه قدرتی )

2- اسکریپتای موجود بعضیا دارای دیتا بیس و بعضیا فاقد دیتا بیس هستند . میشه تفاوتش رو بیان کنید .

3- آیا این سبک سایت ها از نظر شرعی یا قانونی دچار مشکل نیستند ؟ خیلی از سایت هایی که این کارو میکردن زود بسته شدن البته فیلتر نشدن برای همین خیلی واسم مهمه بدونم آیا دچار مشکل هستند یا خیر .

در پایان از همه ی شما عزیزان که دانش و دانسته های خودتونو در اختیار دیگران قرار میدهید تشکر و قدر دانی میکنم.

منتظر پاسخ شما عزیزان هستم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سوال شرع وقانون که نیست

به نظر من یکی رو میشناسم که کارش توی سئو حرف نداره رضا شیرازی

اینم ادرس پورتال طراحی

این نیاز شما رو برطرف میکنه

البته لطف کن بگو مهندس رضا منو معرفی کرده خودشون راهنمایی کامل رو ارایه می دن

topPhone.gif

لینک به ارسال

boxiaozui.com[/url]سئو و بالا اومدن سایت برای من مهمه .و ممنون میشم به این چند سوال من هم پاسخ بدید . 1- نیاز به چه هاستی هست ؟ با چه قدرتی ( اشتراکی جواب میده یا باید وی پی اس تهیه بشه و اگر وی پی اس با چه قدرتی )2- اسکریپتای موجود بعضیا دارای دیتا بیس و بعضیا فاقد دیتا بیس هستند . میشه تفاوتش رو بیان کنید .3- آیا این سبک سایت ها از نظر شرعی یا قانونی دچار مشکل نیستند ؟ خیلی از سایت هایی که این کارو میکردن زود بسته شدن البته فیلتر نشدن برای همین خیلی واسم مهمه بدونم آیا دچار مشکل هستند یا خیر .در پایان از همه ی شما عزیزان که دانش و دانسته های خودتونو در اختیار دیگران قرار میدهید تشکر و قدر دانی میکنم.منتظر پاسخ شما عزیزان هستم[/font][/size]
1- اگر از هاست معمولی استفاده کنید چون حجم دیتابیس ب شدت زیاد میشه بعد از مدت کوتاهی شما رو دچار مشکل میشه پس اگر سرور هم داشته باشید ک خیلی خوبه یا مگر یه هاستی بگیرید نامحدود اما باز هم سرویس دهنده ببینه از منابع زیاد استفاده می کنید مسدود می کنه2-اونای که دیتابیس دارن که خیلی بهترن تفاوتشون رو متوجه نشدم خوب دیتابیس مانگار تره اونای ک دیتابیس ندارن توی هاست با پسوند txt ذخیره میشن ب احتمال زیاد3-از نظر شرعی اگر اون سایت های که ازشون مطلب میزنی بگن اشکال داره و راضی نیستن از لحاظ شرعی مشکل داره . ولی از لحاظ قانونی اگر پیگیری کنه هم میتونه ازتون شکایت کنه طبق ماده 12 شکایات اینترنتی و سایتتون در نهایت بسته بشهبااین توضیحات امید وارم جواب سوالات خودتون رو گرفته باشیداگر هم طراحی خواستین کنید من درخدمتم میتونم براتون هر جور ک بخواین کد نویسی کنم با ظاهری شکیل و کاربر پسند(ui)امکاناتی از قبل عضویت و اینا رو براتون بزنم که اگر سایتی خواست مطلبش حذف بشه با عضویت بتتونه این کار رو کنه یا هر کار دیگهb.soily@yahoo.comدر صورت لزوم تماس بگیرید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

نمونه کاری هم دارید ؟

لینک به ارسال

من بله دارم

که البته قالب از یک سایته دیگه هست اما کد نویسی از خودمه و برای تابستون رو نمایی میشه با نرم افزار اندروید برای سایت

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز

نمونه کاری هم دارید ؟

برو به همون سایتی که گفتم تمام نیازهاتو برطرف می کنه

اینم ادرس پورتال طراحی

نمونه کار هم تا دلت میخواد هست می تونی به پورتال ایران سامانه هم سری بزنی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.