رفتن به مطلب

درخواست نسخه کامل اندروید استودیو

پست های پیشنهاد شده

باسلام

یک سورس اندروید استودیو دارم که می خواهم خروجی بگیرم ولی به علت بروز نبودن SDK و گریدل نتوانستم خروجی بگیرم.

اگر ممکن است یک نسخه کامل از گریدل و SDK و نسخه جدید اندروید استودیو برای ۳۲× یا ۸۶× را ارسال کنید.

شکن هم تست کردم گریدل و SDK را دریافت نمی کند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 19 ساعت قبل، erfan135511 گفته است :

باسلام

یک سورس اندروید استودیو دارم که می خواهم خروجی بگیرم ولی به علت بروز نبودن SDK و گریدل نتوانستم خروجی بگیرم.

اگر ممکن است یک نسخه کامل از گریدل و SDK و نسخه جدید اندروید استودیو برای ۳۲× یا ۸۶× را ارسال کنید.

شکن هم تست کردم گریدل و SDK را دریافت نمی کند.

سلام دوست عزیز ، شما باید اندروید استودیو رو به روز کنید ،SDK ها حجم زیادی دارند ، باید ببینید SDK چه ورژنی رو میخوای ، خروجی که مد نظرت هست بسته به نوع ورژن اندروید ی که مدنظرت هست باید دانلود کنی
سایت سافت 98 همه ورژن ها رو گذاشته ، لینک ش رو اینجا نمیتونم قرار بدم و باید خودتون جستجو کنید ، با یه جستجو توی گوگل میتونید پیدا کنید اصولا

پیشنهاد میکنم برای رفع خطا های که مشاهده می کنید  ، از خود اندروید استودیو آپدیت کنید و تمامی خطا ها رفع میشه بعد از اینکه  آپگیرید رو میزنید  .

البته باید برای عبور از ف ی% ل تر ی@نگ  برنامه داشته باشید که بتونید رد کنید . و بعد به راحتی  آپدیت کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...