رفتن به مطلب

نسخه بومی شده chatnet منتشر شد !

admin_html

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

سیستم chatnet تا حدودی فارسی و بومی کردم و شاید بشه گفت امکاناتی که این سیستم داره میشه به جرعت گفت که بهترین چت روم های ایران رو میشه باهاش راه اندازی کرد .

امکاناتی که در ادامه اضافه خواهیم کرد :

درگاه بانکی زرین پال 

قابلیت اتصال به وردپرس و طراحی افزونه وردپرسی آن 

قابلیت ساخت اپلیکیشن مخصوص تنها برای شما از طریق خود اسکریپت (فعلا PWA اون موجوده ) 

در صورت اتمام بومی سازی تکمیلی این طرح رو به زودی منتشر می کنم یا میدیم بیست اسکریپت منتشر کنه ! (البته نام ما هم کنار 20 اسکریپت در بخش کپی رایت توسط 20 اسکریپت فراموش نشه ! )

نسخه بومی سازی شده (البته هنوز کار داره ) :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 2
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز من ترجمش کردم ولی ویرایش نیاز داره میخواد ترجمه رو بفرستم براتون یکم از کارتون و راه میندازه چند تا پیش نهادم دارم اگه  خواستید میگم   من چند ساله با چتروم های مختلف کار کردم این چتروم خوبی هست اما یسری کمبود ها داره  . در هر حال خسته نباشید  و سپاس برای زحمتی که میکشید  

من فایل ترجمه نسخه 1.8.1  و 1.7 و براتون پیوست فرستادم   شاید بدردتون خورد  . 

در ضمن من میتونم به اعضای سایتتون چتروم رایگان بدم . بدون احتیاج به دامنه روی ساب دامین های خودم میدم با 7. ادرس مختلف که فیلترم نشن 

موفق باشید 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

بانصب اتوماتیک  ترجمه ها رو نصب نمیکنه با ایمپورت هم باز نصب نمیکنه ترجمه رو باید جدا اضافه کنی بهش یا خودت ترجمه کنی ترجمشم راحته فقط سختیش کپی پیست کردن تو گوگل هست . من فایل ترجمه اخرین نسخه رو گزاشتم البته نیاز به ویرایش داره که راحت هست  بخواید قیلم اموزش نصب ترجمه هم میزارم  به جز این من یه اسکریپ چتروم فارسی گزاشتم با امکانات فراوان اونم میتونید دانلود کنید نصب کنید . ضمنن بیست اسکریپم میتونه لوگوی خودش و بزاره و با نام خودش منتشر کنه من این اسکریپ رو خریدم چند سال پیش و اجازه ویرایش و حق کپی رایش با خودمه .

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، avadmin گفته است :

سلام وقتتن بخیر

چقدر طول میکشه تا به اشتراک گذاشته بشه ؟

سلام وقت بخیر 

انشالله پس فردا ما فایل های نصب رو هم فارسی می کنیم و به اشتراک میزاریم ! 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...