رفتن به مطلب

اسکریپت AdsRock - Ads Network

okhovat

پست های پیشنهاد شده

سلام و درورد ،

من این اسکریپت رو بررسی کردم و حتی آگهی رو هم نمایش دادم داخلش ، تنها یک مشکل داره و اونم  تنها مشکل ترکر IP هستش .

اون دوستمون که دنبال جواب ش بود و مشکل ش رو نمیدونست من نتونستم توی تیکت پاسخ بدم ولی اینجا زدم دوستانی که این اسکریپت رو نصب کردن

دلیل کار نکردن اسکریپت رو بدونن ، باید API برای این اسکریپت خریداری کنید یا ست کنید از جاهایی که رایگان میدن

IP Geolocation API

$domain = DomainVerifcation::where('domain_name', $currentUrl)->whereStatus(1)->first();

if ($domain == null || $domain->publisher_id != $publisherId) {
            return $this->defaultAd($slug, $adType->width, $adType->height, $setting->sitename);
        }
        $query = json_decode(file_get_contents('http://api.ipstack.com/' . $this->getIp() . '?access_key=' . $setting->location_api));
        if (@$query->error) {
            return $this->defaultAd($slug, $adType->width, $adType->height, $setting->sitename);
        };

/*! ×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××× */

public function adClicked($publisherId, $trackId)
    {
        $ad = CreateAd::where('track_id', $trackId)->first();
        $setting = GeneralSetting::first();
        $query = json_decode(file_get_contents('http://api.ipstack.com/' . $this->getIp() . '?access_key=' . $setting->location_api));
        if (@$query->error) {
            return redirect(url('/'));
        };

https://app.ipgeolocation.io

این سایت  3000 هزار تا درخواست در ماه رایگان ارائه میده .

ولی سایتی که ترکر IP داره به صورت دیفالت برای اسکریپت تنها 100 تا رو ساپورت میکنه و بعدش آگهی قطع میشه

دلیل نمایش ندادن آگهی هم همون  ست نبودن ترکر هست ، که KEY اشتباه برروی  قسمت API ست شده .

من نتونستم ست کنم API روش ولی کسی انجام داد لطف کنه بزاره بقیه استفاده کنن ، حتی توی صفحه ای که دوست خوبمون ادمین سایت گذاشته بود برای توسعه دهنده ش هم کسی جواب درست حسابی نگرفته بود یعنی در نهایت باید کاربر تیکت بزنه و پشتیبانی ش بگه که باید API بگیری برای اسکریپت.

گوگل هم ایرانی ها رو مسدود کرده وگرنه از گوگل هم میشه برای ترکر استفاده کرد .

کد های بالا در این فایل هستند

core\app\Http\Controllers\VisitorController.php

کد پنل مدیریت ش هم اینجاست .
\core\resources\views\admin\setting\general_setting.blade.php

10 تا سایتی که برترین IP Geolocation API  به شرح زیر است

1. IPData.co
  2. Maxmind
  3. Abstract’s IP Geolocation API
  4. IP Geolocation API
  5. ipapi.co
  6. ipstack.com
  7. ip-api.com
  8. ipgeolocation.io
  9. IP2Location
  10. ipify.org
  • Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 19 ساعت قبل، okhovat گفته است :

سلام و درورد ،

من این اسکریپت رو بررسی کردم و حتی آگهی رو هم نمایش دادم داخلش ، تنها یک مشکل داره و اونم  تنها مشکل ترکر IP هستش .

اون دوستمون که دنبال جواب ش بود و مشکل ش رو نمیدونست من نتونستم توی تیکت پاسخ بدم ولی اینجا زدم دوستانی که این اسکریپت رو نصب کردن

دلیل کار نکردن اسکریپت رو بدونن ، باید API برای این اسکریپت خریداری کنید یا ست کنید از جاهایی که رایگان میدن

IP Geolocation API

$domain = DomainVerifcation::where('domain_name', $currentUrl)->whereStatus(1)->first();

if ($domain == null || $domain->publisher_id != $publisherId) {
        }
        if (@$query->error) {
        };

/*! ×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××× */

public function adClicked($publisherId, $trackId)
    {
        $ad = CreateAd::where('track_id', $trackId)->first();
        $setting = GeneralSetting::first();
        if (@$query->error) {
            return redirect(url('/'));
        };

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

این سایت  3000 هزار تا درخواست در ماه رایگان ارائه میده .

ولی سایتی که ترکر IP داره به صورت دیفالت برای اسکریپت تنها 100 تا رو ساپورت میکنه و بعدش آگهی قطع میشه

دلیل نمایش ندادن آگهی هم همون  ست نبودن ترکر هست ، که KEY اشتباه برروی  قسمت API ست شده .

من نتونستم ست کنم API روش ولی کسی انجام داد لطف کنه بزاره بقیه استفاده کنن ، حتی توی صفحه ای که دوست خوبمون ادمین سایت گذاشته بود برای توسعه دهنده ش هم کسی جواب درست حسابی نگرفته بود یعنی در نهایت باید کاربر تیکت بزنه و پشتیبانی ش بگه که باید API بگیری برای اسکریپت.

گوگل هم ایرانی ها رو مسدود کرده وگرنه از گوگل هم میشه برای ترکر استفاده کرد .

کد های بالا در این فایل هستند

core\app\Http\Controllers\VisitorController.php

کد پنل مدیریت ش هم اینجاست .
\core\resources\views\admin\setting\general_setting.blade.php

10 تا سایتی که برترین IP Geolocation API  به شرح زیر است

1. IPData.co
  2. Maxmind
  3. Abstract’s IP Geolocation API
  4. IP Geolocation API
  5. ipapi.co
  6. ipstack.com
  7. ip-api.com
  8. ipgeolocation.io
  9. IP2Location
  10. ipify.org

فایل راهنما برای استفاده در PHP:

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۲/۱۳ در 17:14، tag1 گفته است :

فایل راهنما برای استفاده در PHP:

شما راه اندازی کردید؟  یا فقط لینک راهنمای  سایتش  رو فرستادید 🙃   هرسایتی یه راهنما داره ولی مهم اینه که راه اندازی بشه

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...