رفتن به مطلب

کسب درآمد از تراکنش های درگاه پرداخت مختص برنامه نویسان


sepal

پست های پیشنهاد شده

به کمک سرویس همکاری در فروش (Affiliate Marketing) درگاه پرداخت اینترنتی سپال، شما به راحتی می‌توانید در بازاریابی خدمات و سرويس‌های سپال سهیم باشید و از ۳۰ درصد درآمد ما بهره‌مند گردید.

طرح همکاری در فروش سپال برای هر شخصی که تصمیم دارد بدون هیچ‌گونه سرمایه‌ای و تنها با دسترسی به اینترنت درآمدزایی کند مناسب است. هیچ‌گونه محدودیتی برای عضویت و کسب درآمد افراد وجود ندارد و تنها نیازمندی آن گرفتن یک کد معرف از سپال است.

در این طرح شما با معرفی صاحبین کسب و کار به سپال جهت استفاده از خدمات پرداخت اینترنتی ارائه شده توسط آن، می‌توانید از درآمد سپال سهمی داشته باشید.

این درآمد از کارمزد کسر شده به ازاء هر یک از تراکنش‌های موفق ثبت شده از طریق درگاه‌های پرداخت اینترنتی متعلق به پذیرندگان معرفی شده توسط شما تامین می‌گردد و پس از ثبت هر تراکنش موفق از این طریق، ۳۰% از کارمزد کسر شده به شما تعلق خواهد گرفت.

مژده برای برنامه نویسان

اگر شما برنامه نویس هستید و برای مشتریان خود سایت طراحی میکنید میتوانید با قرار دادن کد معرف خود در پلاگین اتصال به درگاه پرداخت سپال به ازای هر تراکنش مشتری خود از سپال درآمد کسب کنید.

حتی میتوانید با کدنویسی پلاگین ها مختلف پرداخت و انتشار در مارکت های ایرانی به صورت مادام العمر از تراکنش های صورت گرفته از پلاگین خود کسب درآمد کنید بدون انکه با مشتری در تماس باشید.

برای این منظور لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را مشاهده فرمایید

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...