رفتن به مطلب

طریقه نصب اسکریپت oobenn

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید:

طریقه نصب اسکریپت اوبن به چه صورته باید رویه سیستم مدیریت محتوای وردپرس نصب کنیم؟؟

ممنون میشم طریقه نصب و اجرا کردنشو رویه لوکال هاست و همچنین هاست راهنماییم کنید و اگر اموزشی یا لینک اموزشی داره برام بفرستید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

این اسکریپت مستقل و مجزا هست و نیاز به وردپرس یا اسکریپت دیگه ای نداره.

در ضمن این اسکریپت ماژول های حرفه ای و بروز نیاز داره که روی لوکال هاست نمی تونید نصب و استفاده کنید. باید حتما یک هاست اشتراکی باکیفیت خریداری کنید.

این اسکریپت نسخه های نال شده 3 به بالا هم داره ولی چون مشکلات امنیتی زیادی توی نسخه های نال شده وجود داره ما توی بیست اسکریپت قرار نمی دیم. شما می تونید توی گوگل جستجو کنید: oobenn script nulled و از سایت های خارجی دانلود کنید که مسئولیت استفاده اونها به عهده خودتونه.

داخل پکیج دانلودی یک فایل Documentation وجود داره که می تونید آموزش نصب و استفاده اسکریپت رو مطالعه کنید.

لینک به دیدگاه

نصب که میکنم صفحه اخرشو مینویسه یه مشکل داخلی رخ داده میشه کم کنید؟

و اینکه یه سوال دیگه لایسنس oobenn رو چی کارد کنم؟؟

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Ali Taheri گفته است :

نصب که میکنم صفحه اخرشو مینویسه یه مشکل داخلی رخ داده میشه کم کنید؟

باید یک اسکرین شات یا فایل error log رو قرار بدید تا بدونیم مشکل از چیه و یه راه حل بدیم!

در 15 ساعت قبل، Ali Taheri گفته است :

و اینکه یه سوال دیگه لایسنس oobenn رو چی کارد کنم؟؟

برای این مورد باید لایسنس اورجینال تهیه کنید اگه اسکریپت ها نال شده نیستند. نسخه های قبل تر رو من تست کردم لایسنس قابل بایپس نبود اما همون اسکریپت هم حاوی بدافزارهای زیادی بود. شما بگردید چند سایت خارجی دانلود کنید و تست کنید اسکریپت نال شده هست یا خیر. 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...