رفتن به مطلب

ChatNet Script

Ali.ch

پست های پیشنهاد شده

باعرض سلام

مشکلی دارم برای نصب اسکریپت :

1. وقتی فایل نصب ر فراخوانی میکنم و اطلاعات را کامل میکنم روی دکمه ی نصب که کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افتد !!!
  2. تمام مجوز ها داده شده
  3. تمام اکستنشن های مورد نیاز موجود است 
  4. فضا کافیست
  5. اطلاعات درست است
  6. ( اما وقتی فایل را اکسترکت کردم ... نام پوشه Install = installer بود و وقتی وارد ان شد هسچ جاوا اسکریپتی یا سی اس اسی موجود نبود و همچه به صورت اچ تی ام ال خالی بود و ان مشکل بالا را هم داشته ، پس من نامش رو تغییر دادم به Install و مشکل استایل درست شد اما این مشکل رو هنوز دارم )
  7. تمام کارهای فایل نحوه ی نصب رو هم مو به مو انجام دادم

لطفا راهمایی کنید

باتشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

اسکریپت مشکلی نداره، شما باید محتویات پوشه chatnet که حاوی فایل ها و پوشه های اسکریپت هست رو داخل فایل منیجرتون آپلود کنید. نسخه PHP هاستتون رو باید روی 7.0.33 تنظیم کنید چون اسکریپت برای اجرا روی این نسخه کدنویسی شده.

بعد ساب دامین یا آدرس محل آپلود این اسکریپت رو داخل مرورگر اجرا کنید تا نصب کننده خودکار اجرا بشه. نباید آدرس های اسکریپت رو تغییر بدید

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود

اسکریپت مشکلی نداره، شما باید محتویات پوشه chatnet که حاوی فایل ها و پوشه های اسکریپت هست رو داخل فایل منیجرتون آپلود کنید. نسخه PHP هاستتون رو باید روی 7.0.33 تنظیم کنید چون اسکریپت برای اجرا روی این نسخه کدنویسی شده.

بعد ساب دامین یا آدرس محل آپلود این اسکریپت رو داخل مرورگر اجرا کنید تا نصب کننده خودکار اجرا بشه. نباید آدرس های اسکریپت رو تغییر بدید

سلام

چشم تست ميكنم

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...