رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام و ادب

این افزونه نیز کاش در 20 اسکریپت قرار بگیره ( jet theme core for elementor )

نسخه  1.2.2

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

منبع = لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

افزونه های ایرانی یا افزونه های نال شده ای که افراد ایرانی شخصی سازی کرده باشند داخل بیست اسکریپت منتشر نخواهند شد. 

اولا در صورتی که اون تغییرات اختصاصی باشند برای رعایت حقوق اون کد نویس هست. دوما گاهی اوقات کاربران ایرانی برای جاساز کردن کدهای مخرب نسبت به سایت های خارجی طمع بیشتری دارند! همونطور که شاید دیده باشید خیلی از فروشندگان در مارکت های ایرانی محصولات نال شده رو به اسم خودشون لایسنس گذاری مجدد می کنند!!!!

لینک به دیدگاه

استاد عزیز یه سوال دارم

یه نکته = استاد عزیز قانون خود وردپرس ارائه ی اپن سورس کد هاست ، حتی جهت ویرایش و تغییر و حتی میتونیم کد های افزونه ای رو تغییر بدیم و به نام خودمون بفروشیم، این یکی  از قوانین وردپرس هست ، و حق.قی رو ضایع نمیکنه

سوالی هم دارم = خیلی از افزونه ها رو ما نیاز داریم که پولی هستن و در 20 اسکریپت هم نیستن ، به سختی نالشون پیدا میشه(اگه باگ نداشته باشن)؟
توصیه ای ندارین برامون ، این افزونه هایی که معرفی میکنم  ، گاهی برای پیدا کردنشون کلی میگردم ، نظر شما چیه؟
آیا  20 اسکریپت برای این مسئله فکری کرده؟؟  

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، darmasirezohoor گفته است :

یه نکته = استاد عزیز قانون خود وردپرس ارائه ی اپن سورس کد هاست ، حتی جهت ویرایش و تغییر و حتی میتونیم کد های افزونه ای رو تغییر بدیم و به نام خودمون بفروشیم، این یکی  از قوانین وردپرس هست ، و حق.قی رو ضایع نمیکنه

اکثر افزونه ها و قالب های وردپرسی تحت لایسنس GPL ارائه میشن که این لایسنس میگه افزونه ها و قالب های رایگان که به صورت اوپن سورس ارائه شدن، می تونید با انجام شخصی سازی، اونو در اختیار دیگران قرار بدید و باید صرفا تحت نام همون افزونه یا قالب اصلی فروخته بشه.

در بحث افزونه ها و قالب های تجاری که مستقیما طراح اون درحال فروش هست، هیچ حقی برای شخصی سازی و فروش مجدد اون وجود نداره.

این هم یک قانون لایسنس عمومی هست و فقط مربوط به وردپرس نیست.

در 10 ساعت قبل، darmasirezohoor گفته است :

سوالی هم دارم = خیلی از افزونه ها رو ما نیاز داریم که پولی هستن و در 20 اسکریپت هم نیستن ، به سختی نالشون پیدا میشه(اگه باگ نداشته باشن)؟
توصیه ای ندارین برامون ، این افزونه هایی که معرفی میکنم  ، گاهی برای پیدا کردنشون کلی میگردم ، نظر شما چیه؟
آیا  20 اسکریپت برای این مسئله فکری کرده؟؟  

افزونه های تجاری که بخواهیم از نسخه نال شده اونها استفاده کنیم تنها باید منتظر باشیم تا یکی از خریداران اون اسکریپت، قالب یا افزونه، یک نسخه ای از اون رو منتشر کنه یا به اصطلاح لو بده.

فایل های داخل بیست اسکریپت توسط هزاران نفر خریدار اورجینال منتشر شدن. گاهی اوقات نسخه های جدیدی که از فایل ها منتشر میشه رو کسی تا مدت ها لو نمیده و به همین دلیل ما باید منتظر باشیم یک نسخه ای از آپدیت جدید ارائه بشه در سطح اینترنت که بتونیم اسکن و تست کنیم و در صورت عدم وجود مشکل، اونو داخل بیست اسکریپت قرار بدیم.

و چون تعداد فایل های بیست اسکریپت زیاد هست، معمولا کاربران خودمون هنگام مواجه شدن با چنین فایل هایی، بهمون داخل انجمن اطلاع میدن که نسخه جدیدتری منتشر شده. ما بررسی می کنیم اگه آپدیت سالمی از فایل درخواستی وجود داشت، در اختیار کاربرانمون قرار میدیم.

البته دو سه سال قبل تونسته بودم برنامه ای بنویسم که مرحله پرداخت مارکت Envato مثل codecanyon و ... رو بایپس می کرد و دور میزد و نسخه اورجینال اسکریپت و قالب و افزونه ها رو می تونستم دانلود کنم و در اختیار کاربران قرار بدم که متاسفانه اون روش از کار افتاد و الان مجبوریم منتشر بمونیم نسخه ای از فایل ها سطح اینترنت لو بره تا بتونیم استفاده کنیم.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...