رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام 

قالبم گود نیوز هست 

و صفحه ساز ویژوال کامپوزر

وقتی  افزونه ی   لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.   رو میخوام فعال کنم 

کل صفحه ی  پنل مدیریت سایت سفید میشه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

علت خاصی داره ؟؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود،

اگر هنوز از Visual Composer استفاده می کنید باید بدونید که این افزونه قدیمی هست و افزودنی های جدید برای نسخه این افزونه ارائه میشه. نسخه جدید این افزونه تحت نام WPBakery ارائه میشه. شما باید ویژوال کامپوزر رو کاملا حذف کنید و اینو بجاش نصب کنید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

خیلی از توابع عمومی و اختصاصی در این افزونه تغییر کرده که ممکنه به همین دلیل باشه که سایتتون با فعالسازی افزودنی های مربوط به wpbakery از دسترس خارج میشه.

لینک به دیدگاه

سلام استاد عزیز

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

این نسخه ی  افزونه ی منه

دوتا سوال استاد

1=آیا این افزونه Visual Composer  هست  یا   WPBakery  ؟ و  اگه Visual Composer هست و بخوام حذفش کنم، تمام طراحیمو از دست میدم؟

2=اگه   WPBakery   بود ، نسخه ی 20 اسکریپت رو بذارم تو هاست و ، بروز رسانی بشه ، فک کنم مشکلی برای طراحی پیش نمیاد، درسته؟

لینک به دیدگاه

درود مجدد؛

افزونه شما wpbakery هست ولی باید آپدیت کنید. درحال حاضر نسخه 6.6.0 رو دارید که 6.7.0 باگ های زیادی رو رفع کرده. همچنین احتمالش هست باگی در خصوص سازگاری هر دو افزونه وجود داشته باشه که اگه همچنان مشکلی داشتید باید اون افزونه epic news رو هم چک کنید ورژن جدیدتری ازش در دسترس هست یا نه.

لینک به دیدگاه

سلام استاد بزرگوار 

انجام دادم حل شد

خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ممنوووووووووووووووووووووووووووووووووننننننننننننننننننننننننننن

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...