رفتن به مطلب

فروش سورس اپلیکیشن آموزش و بازی ریاضی + حق انتشار کافه بازار


Masih

پست های پیشنهاد شده

نقل قول

 

اپلیکیشن " بازی ریاضی " یک اپلیکیشن کاملا ایرانی و فارسی در زمینه یادگیری ریاضی به شیوه بازی و تمرین و تکرار و رقابت است. در این اپلیکیشن از ساده ترین محاسبات ریاضی و ابتدایی ترین ها شروع و تا پیشرفته ترین ها ادامه خواهد داشت که این اپلیکیشن را برای هر گروه سنی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و حتی دانشگاهی) فراهم نموده است. این اپلیکیشن کاربردی، دارای 13 دسته بندی عمومی شامل جمع و تفریق، ضرب و تقسیم، توان ها (ریشه دوم و سوم)، مکعب و ریشه مکعب، فاکتوریل، محاسبات ترکیبی، ضرب و تقسیم پیشرفته و ... می باشد که هر کدام از دسته ها، دارای گزینه هایی همچون جدول آموزش (برای محاسبات جمع و تفریق و ضرب و تقسیم) و کوئیز و آزمون های گوناگون و جذاب مانند چهار گزینه ای، تایپ پاسخ، درست و غلط، یافتن اشتباه می باشد.

این اپلیکیشن برای جذاب تر شدن روند یادگیری، بخشی تحت عنوان " دوئل " در خود دارد که یک بازی دو نفره است. با ورود به این قسمت (که برای اکثر بخش ها تعبیه شده) شما و دوستتان می توانید همزمان بر روی یک موبایل، به صورت دوطرفه، به رقابت بپردازید. در این دوئل، هر فردی که زودتر پاسخ صحیح را بدهد، امتیاز آن سوال را دریافت کرده و به همین صورت تا اتمام مسابقه، هر فردی که بیشترین تعداد پاسخ های صحیح را داده باشد، برنده خواهد شد! ریاضی آنقدرها هم که می گویند سخت نیست در صورتی که با دوست صمیمی خودتان آن را یاد بگیرید!

شما می توانید در آزمون های انفرادی هر دسته بندی که به صورت مرحله بندی است و سوالات بسیار زیادی هم دارد، شرکت نمایید و در انتها یک گزارش به صورت کارنامه از نتایج آزمون ها دریافت و حتی با دیگران به اشتراک بگذارید. در حین آزمون ها، قابلیت دریافت راهنمایی برای حل پرسش ها هم به صورت "حذف دو پاسخ غلط، حذف سه پاسخ غلط و دیدن درصد انتخاب گزینه ها توسط سایر افراد و کاربران!

برای جذاب تر شدن روند یادگیری، با شرکت در آزمون ها و دادن هر پاسخ صحیح به پرسش ها، 4 سکه دریافت خواهید کرد و می توانید با شرکت در آزمون ها سکه های بیشتری جمع کنید. شما می توانید از این سکه ها برای دریافت کارنامه خود در انتهای آزمون استفاده کنید یا از آنها برای گرفتن راهنمایی و کمک حین پاسخ دادن به پرسش ها استفاده نمایید. با دوستان خود بر سر تعداد سکه ها رقابت کنید!

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

سایر ویژگی های این اپلیکیشن:

  1. امکان خاموش / روشن کردن ویبره برای پاسخ های غلط
  2. دارای پوسته حالت شب (تاریک) برای محافظت از چشم در شب
  3. امکان تغییر رنگ بندی اپلیکیشن (از قسمت تنظیمات)
  4. امکان اشتراک گذاری برنامه و کارنامه ها از طریق سایر اپلیکیشن های اجتماعی و ...

 

این اپلیکیشن مدت زمان زیادی نیست که منتشر شده و کمپین تبلیغاتی نیز برای آن درست نشده است! یعنی عملا تبلیغاتی برای آن صورت نگرفته که بتواند مشتری و کاربر خاص خودش را کسب کند. اما بدون تبلیغات، کاربران با جستجو توانسته اند این اپلیکیشن را پیدا و نصب کنند:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

که قطعا به راحتی با ساخت کمپین تبلیغاتی برای معرفی آن، می توانید به بازدهی بالایی برسید. این اپلیکیشن آموزشی، هم ابزار آموزشی برای کودکان سطح ابتدایی است و تا مقطع دانشگاهی انواع محاسبات ریاضی به همراه آزمون ها و کوییزها را در خود دارد. این اپلیکیشن به همراه حق فروش آن به حساب کاربری بازار شما منتقل خواهد شد و پس از آن هر گونه فروش برای شما منظور خواهد شد.

 

توجه: پس از خرید سورس کامل این اپلیکیشن که با اندروید استودیو نوشته شده به شما داده خواهد شد و برنامه در پنل توسعه دهنده بازار برای شما منتقل خواهد شد. شما باید یک حساب بازار تأیید شده داشته باشید. یعنی تمامی اطلاعات شخصی مانند آدرس و کدملی و اسکن کارت ملی را برای بازار فرستاده باشید و تأیید شده باشد.

قیمت: 4.000.000 تومان (چهار میلیون تومان)

صفحه اپلیکیشن در کافه بازار:  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

تماس در واتس اپ: 09021620099

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...