رفتن به مطلب

ارور در گراویتی فرم (لوکال هاست)

پست های پیشنهاد شده

سلام من وردپرس رو نصب کردم و افزونه گراویتی فرم رو فعال و یک فرم ساختم توی برگه ها که اضافه میکنم فرم بالا میاد اما بالای اطلاعات فرم این ارور ها رو میاره

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in D:\installing\xampp\htdocs\vali\wp-content\plugins\persian-gravity-forms\includes\class-subtotal-calc.php on line 228

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in D:\installing\xampp\htdocs\vali\wp-content\plugins\persian-gravity-forms\includes\class-subtotal-calc.php on line 228

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in D:\installing\xampp\htdocs\vali\wp-content\plugins\persian-gravity-forms\includes\class-multipage-navigation.php on line 24

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

اکثر این مشکلات افزونه ها مربوط به نسخه PHP هست. مطمئن بشید که نسخه PHP زمپ 8.0 یا 7.2 نباشه. حتما از نسخه 7.3 یا 7.4 استفاده کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود؛

اکثر این مشکلات افزونه ها مربوط به نسخه PHP هست. مطمئن بشید که نسخه PHP زمپ 8.0 یا 7.2 نباشه. حتما از نسخه 7.3 یا 7.4 استفاده کنید.

درود مجدد
ورژم 7.4.8 هستش

لینک به دیدگاه

طبق گیزی که داخل پشتیبانی افزونه گراویتی فرم بحث کردن قبلا در این لینک:  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  ظاهرا مشکل بخاطر تداخل افزونه یا قالب با این افزونه هست.

یکبار همه افزونه ها به غیر از این افزونه رو غیرفعال کنید و تست کنید. اگر خطا همچنان باقی بود، افزونه ها رو مجددا فعال کنید و اینبار قالب سایت رو به یه قالب پیش فرض "مثلا دوهزار و بیست" تغییر بدید. تست کنید اگه مشکل باقی بود، احتمالا افزونه دستکاری شده و باید آپدیت کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...