رفتن به مطلب

تغییر از زمپ به هاست یا زمپ به WampServer

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من میخوام یه پروژه وردپرس رو روی زمپ یا هاست دانلود کنم و بعدا باید روی ومپ سرور بیارم بالا(ویندوزم 7 هست،وقتشو ندارم عوض کنم،ومپ هم نصب نمیشه، حالا این بماند)

من پروژه رو روی هاست یا زمپ تغییر بدم و عکس و پست و ... بزارم

چه جوری از هاست/زمپ به ومپ انتقال بدم بعدا ؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

با لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. می تونید ومپ رو روی ویندوز 7 نصب کنید! هیچ مشکلی در نصب ومپ روی ویندوز شخصی نیست.

اما اگه می خواهید از XAMPP استفاده کنید بعد منتقل کنید به ومپ، باز هم مشکلی اساسا وجود نداره. یعنی ساختار phpmyadmin و فایل های اسکریپت باهم یکی هست. فایل های وردپرس به همراه محتویات wp-content رو به ومپ انتقال بدید، دیتابیس رو جابجا کنید و اطلاعات دیتابیس رو در wp-config ویرایش کنید.

فقط نکته مهم اینه که نسخه phpmyadmin و PHP و MySQLi هر دو برنامه یکی باشه. تفاوت نسخه ها معمولا باعث بروز خطاها میشه. مخصوصا تفاوت نسخه دیتابیس که موقع Export کردن جدول ها کمی اطلاعات تفاوت دارند و ممکنه ایمپورت نشه.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود؛

با لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. می تونید ومپ رو روی ویندوز 7 نصب کنید! هیچ مشکلی در نصب ومپ روی ویندوز شخصی نیست.

اما اگه می خواهید از XAMPP استفاده کنید بعد منتقل کنید به ومپ، باز هم مشکلی اساسا وجود نداره. یعنی ساختار phpmyadmin و فایل های اسکریپت باهم یکی هست. فایل های وردپرس به همراه محتویات wp-content رو به ومپ انتقال بدید، دیتابیس رو جابجا کنید و اطلاعات دیتابیس رو در wp-config ویرایش کنید.

فقط نکته مهم اینه که نسخه phpmyadmin و PHP و MySQLi هر دو برنامه یکی باشه. تفاوت نسخه ها معمولا باعث بروز خطاها میشه. مخصوصا تفاوت نسخه دیتابیس که موقع Export کردن جدول ها کمی اطلاعات تفاوت دارند و ممکنه ایمپورت نشه.

این نسخه نصب شد!عجب هر نسخه ای رو دانلود میکرد ارور نسخه ویندوزم رو میداد سپاس

میشه اون نحوه انتقال مخصوصا قسمت دیتابیس رو آموزشش رو بزارید تازه یاد بگیرم خالی از لطف نیست

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mlove گفته است :

میشه اون نحوه انتقال مخصوصا قسمت دیتابیس رو آموزشش رو بزارید تازه یاد بگیرم خالی از لطف نیست

باید جستجو کنید توی گوگل یا سایت های رسمی این نرم افزار ها و بررسی کنید که نسخه PHPmyadmin این نرم افزارها چنده. اگه مشابه بودن که نیاز به نگرانی نیست. اگه تفاوت داشتن توی نسخه دیتابیس، نسخه ها رو بذارید اینجا براتون چک کنم سازگاری دارن یا نه.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Masih گفته است :

باید جستجو کنید توی گوگل یا سایت های رسمی این نرم افزار ها و بررسی کنید که نسخه PHPmyadmin این نرم افزارها چنده. اگه مشابه بودن که نیاز به نگرانی نیست. اگه تفاوت داشتن توی نسخه دیتابیس، نسخه ها رو بذارید اینجا براتون چک کنم سازگاری دارن یا نه.

خب پس اینم مهمه یاداشت کردم خیلی ممنون

من الان از wamp 2.2 استفاده می کنم

اگر روی یکی دیگه از لپ تاپ ها ورژن 3.2 نصب بشه

آیا مشکلی پیش میاد؟

لینک به دیدگاه

به احتمال زیاد مشکل پیش میاد. چون توی نسخه 3 این نرم افزار نسخه phpmyadmin و mysqli تغییر کرده. امکانش هست سازگاری داشته باشه ولی محض اطمینان از نسخه های مشابه روی همه دستگاه هاتون استفاده کنید

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...