رفتن به مطلب

فوری موج جدید هک و نفوذ سایت های شرکتی و فروشگاهی + پکیج راه حل


Masih

پست های پیشنهاد شده

حدود یک تا دو هفته است (از اوایل تیرماه سال 1400) که موج جدیدی از هک و نفوذ به سایت های رسمی، شرکتی و پرترافیک آغاز شده است و این نفوذها در ابعاد وسیع و گسترده اما با هدف های مختلف درحال انجام است. سایت های ایرانی هم از این حملات مصون نیستند و در این دو هفته اخیر، بالای 40 شرکت درخواست هایی برای رفع کامل خرابکاری های خود داشته اند که به واسطه نفوذ و هک برایشان ایجاد شده بود.

sec1.jpg.92d744d6abe53a7bf01857c1dabfcf28.jpg

 

امنیت سایت ها و سرورها همواره یکی از مهم ترین بخش های اداره کردن یک وبسایت است. امنیت اطلاعات و دیتابیس، امنیت فایل های هسته سایت و رابط کاربری، امنیت اطلاعات کاربران و مشتریان، امنیت محصولات داخل سایت و ... از بخش هایی هستند که عمدتا بیشتر توجه را در بین وبمستران دارند. اما باتوجه به تغییر و تحولات بسیار سریع در عرصه هک و نفوذ و ابداع روش های مختلف جهت خرابکاری و نفوذ به سایت ها، باید از مدرن ترین و پیچیده ترین روش ها برای تامین امنیت سایت ها استفاده نمود که متاسفانه وبمستران عمدتا از دانش کاملی برای تامین امنیت در برابر بخش گسترده ای از حملات و نفوذ هکران برخوردار نیستند. اینجاست که تیم تاکینا سعی دارد با افراد متخصص در حوزه های گوناگون، به شما در این زمینه کمک کند!

 

چرا اصلا هک و نفوذ می‌زنند؟!

  1. بخشی از این هک و نفوذها، در جریان حملات سایبری گسترده و گروهی انجام می شود. طی این نوع نفوذها، ممکن است بیش از هزار سایت به یکباره نفوذ بخورند و در صورتی که حفره امنیتی و ضعف امنیتی داشته باشند، گرفتار این مشکل خواهند شد.
  2. بخشی از این نفوذها با هدف شخصی و رقابتی انجام می شوند. رقبای سرسخت شما در عرصه وبمستری و فعالیت های مجازی ممکن است با استخدام افراد هکر سعی در خرابکاری در سایت شما داشته باشند تا جلوه حرفه ای کسب و کار شما را خدشه دار کنند و از شما پیشی بگیرند!
  3. بخشی از این نفوذها هدف شخصی هکرها است. سایت های فروشگاهی و شرکتی که محصولی برای عرضه به مشتریان داشته باشند بیشتر در معرض هک و نفوذ هستند. هکران با دستکاری درگاه پرداخت سایت شما، مشتریان شما را در مرحله پرداخت و نهایی کردن سفارش خود، به یک درگاه جعلی خودشان هدایت می کنند که اطلاعات کارت بانکی مشتریان را به سرقت ببرند. با این کار هم اعتبار حرفه ای شما به طور کامل نابود خواهد شد و امکان ایراد شکایاتی قضایی از شما خواهد بود، و در سمت دیگر هکران با این راه بدون هیچ دردسری می توانند با دریافت اطلاعات کارت بانکی مشتریان شما، اقدام به خرید محصولات مجازی در سایت های دیگر بکنند و مانند سابق نیازی ندارند محصولات جعلی در وب سایت های خودشان قرار دهند که احتمال شناسایی شدن هویت آنها 100 درصد بود! درحال حاضر می توانند با تغییر درگاه پرداخت سایت شما، مشتریان شما را که با زحمت و تبلیغات و هزینه های زیاد به دست آورده اید، از آنها برای مقاصد خود استفاده کنند.
  4. بخشی از این نفوذها صرفا جهت تفریح هکران است! یعنی هکر با تخریب بخشی از سایت ، اسکریپت یا دیتابیس شما قدرت خود را در انجمن های هکری بزرگ به رخ دیگران می کشد و از سایت شما به عنوان یک نمونه کار هک شده یاد خواهد کرد که بیشتر جنبه تبلیغاتی برای خود هکر دارد.
  5. بخشی از این نفوذها برای سرقت اطلاعات حیاتی سایت استفاده می شود. سایت هایی مانند صرافی ها، فروشگاه ها، پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی، اپ های پرداخت، درگاه های پرداخت و بطور خلاصه وب سایت ها و اپلیکیشن هایی که اطلاعات مهم کاربران را در خود محافظت و نگهداری می کنند، انگیزه بیشتری به هکران برای نفوذ به این سایت ها خواهد داد.
  6. و انواع گوناگون و اهدافف مختلف دیگر...

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اسکن + آنالیز + یافتن باگ ها و ضعف امنیتی + افزایش امنیت...

  • Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...