رفتن به مطلب

مشکل در قالب Ask me

rasssa

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید. درباره قالب Ask me سوال داشتم. 

من این قالب از سایت دانلود کردم و فارسش کردم کاملا. دوتا مشکل وجود داره 

1. مشکل استایل دهی از طریق قالب
  2. مشکل دسته بندی های سوالات

توی قالب وقتی استایل رو میرم از طریق پنل اش ویرایش میکنم، کلا هیچ تغییری رخ نمیده. فونت ها رو عوض میکنم عوض نمیشن کلا. مشکل از کجاست ؟
    مورد بعدی اینه که چطور میتونم دسته بندی هایی که پیشفرض تو قالب با درون ریزی دمو اومدن رو حذف کنم ؟ دسته بندی های عربی هستن میخواستم اون هارو ویرایش کنم, چطور میتونم این کار رو انجام بدم ؟ 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

برای تغییر فونت باید فونت جدید و دلخواهتون رو در فایل rtl.css موجود در پوشه قالب تعریف کنید و فونت مربوط به زبان های راستچین که به صورت پیش فرض فونت Droid Arabic Kufi هست رو از این فایل پاک کنید و در دستورات استایل قالب، فونت جدیدتون رو جایگزین فونت قبلی کنید.

برای دسته بندی ها هم در پنل تنظیمات قالب یا زیرمجموعه منوی پرسش و پاسخ ایجاد شده توسط قالب در پیشخوان، دسته بندی ها رو می تونید مدیریت کنید

لینک به دیدگاه

مشکل دسته بندی سوال حل کردم از بخش سوالات ببخش دسته بندی سوالات باید میرفتم. دوستان فقط یدونه استایل رو لطف کنید اگه بگید ممنون میشم. 

لینک به دیدگاه

برای تغییر فونت باید فونت جدید و دلخواهتون رو در فایل rtl.css موجود در پوشه قالب تعریف کنید و فونت مربوط به زبان های راستچین که به صورت پیش فرض فونت Droid Arabic Kufi هست رو از این فایل پاک کنید و در دستورات استایل قالب، فونت جدیدتون رو جایگزین فونت قبلی کنید.

فونت جدید رو توی خود قالب قرار بدید و دستورات مربوط به @font-face رو تعریف کنید و font-family قالب رو تغییر بدید

لینک به دیدگاه

آقا مسیح خییلی ممونم از زحمتی که کشیدید و راهنمایی که کردید! من تو این فاصله جواب دادن راه میانبری رو پیدا کردم! 

با افزونه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  رفتم و فونت رو آپلود کردم و تنظیمات نمایش در بخش هاش رو اعمال کردم و الان کامل تغییر کرد! 

این هم عکس از فونت وزیر 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

همیشه بهتره اگه راه کدنویسی برای یه چیزی موجود هست از افزونه استفاده نشه. چون افزونه به مراتب نسبت به کدنویسی ساده از منابع سرور بیشتری استفاده می کنه. تغییر فونت یه چیز خیلی ساده برای هر قالبی هست که با کدنویسی هم میشه انجامش داد و نیاز به افزونه نداره

ولی اگه خودتون با افزونه راحت ترید، پس مشکلی نیست 👌

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Masih گفته است :

همیشه بهتره اگه راه کدنویسی برای یه چیزی موجود هست از افزونه استفاده نشه. چون افزونه به مراتب نسبت به کدنویسی ساده از منابع سرور بیشتری استفاده می کنه. تغییر فونت یه چیز خیلی ساده برای هر قالبی هست که با کدنویسی هم میشه انجامش داد و نیاز به افزونه نداره

ولی اگه خودتون با افزونه راحت ترید، پس مشکلی نیست 👌

نه واقعا سختم بود نمیدونستم چطور این کاری که گفتید رو بکنم! این کدنویسی بلد نبودن هم آدم رو یکم تحت فشار قرار میده😷

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...