رفتن به مطلب

مشکل خارج شدن جدول ها از کادر با ویژوال کامپوزر

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتتون بخیر باشه . من یک نسخه ی رایگان از افزونه ویژوال کامپوزر رو دانلود کردم و روی لوکال هاست نصب کردم تا کمی یاد بگیرم طریقه ی استفاده اش رو و بعد نسخه ی پولیش رو حدود 60هزار تومان خریداری کردم اما نسخه ی پولیش مشکل داره . زمانیکه صفحه رو با افزونه ساختم , همانند عکس زیر از پوسته بیرون رفت . پشتیبانی فروشنده که دو روزه اصلا جوابمو نمیده تا یک نفر این انجمن رو به من معرفی کرد تا ازتون راهنمایی بگیرم.راه حل های مثل تغییر در فایل function و ساخت فایل wp-admin.css هم در سطح اینترنت پیدا کردم اما لطفی به حال ما نکرد لطفا شما ما رو راهنمایی کنید . منتظر جوابدهیتون هستیم هرکاری لازم هست بگید ما انجام میدیم چون واقعا نمیتونیم کاریش کنیم

1_u8jc.jpg
2_z1mm.jpg
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود،

از بلوک هایی مثل Container هم استفاده کردید برای تعیین محدوده المنت ها؟

شما باید با استفاده از container و محدوده قالب، یک بخش تعیین کنید که قالب بتونه چارچوب محتوا رو بشناسه

نسخه انلاین هم در دسترس دارید که لینک بدید چک کنیم؟ اگر انلاین دارید یک اکانت مدیریت بسازید مشخصاتش رو پیام خصوصی کنید

• Like 1
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

نه متاسفانه نسخه ی آنلاین ندارم .

این مشکل تنها برای این پوسته نیست . یک دموی قدیمی امتحان کردم روی لوکال هاست و هیچ مشکلی نداشت اما با آپدیت کردن ویژوال کامپوزر به نسخه های 6 به بالا این اتفاق میوفتاد. در ضمن تمامی المان های ویژوال کامپوزر این مشکل را ندارند و بعضی از المان ها هستن که از پوسته خارج میشن. با زدن تیک گزینه Full width 100% مشکل تا حدودی حل میشه اما بازم فضای خالی در گوشه های راست یا چپ المان در نمایش برگه وجود داره .یک عکس کامل از برگه ی دمو پیوست کردم که متوجه بشید.
اگر آموزشی در مورد container های المان ویژوال کامپوزر سراغ دارید یا امکان آموزش دادنش هست لطفا اطلاع بدید چون خیلی گشتیم ولی در این مورد چیزی پیدا نکردیم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ویرایش شده توسط mahdi6
فراموشی در اضافه کردن تصویر نسخه Full width برگه
لینک به دیدگاه

با لینک  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  می تونید بلوک ها رو تنظیم کنید.

مشکل شما یا اندازه بزرگ تصاویر هست و یا اینکه برای اون محدوده از دستور استایل max-width استفاده نشده.

سعی کنید max-width رو روی 99 درصد قرار بدید برای بلوک هایی که مثل این زیاد جا نیاز دارند یا اندازه تصاویر رو کوچک تر کنید. چون تصاویرتون فضای زیادی میگیرند و خب اون بلوک کناریش هم برای نمایش خودش جا زیاد نیاز داره و به همین دلیله که توی حالت تمام عرض، مشکلتون کمی رفع میشه چون در حال پیش فرض، سمت چپ و راست محدوده اصلی قالب یه حالت Padding داره و زمانی که محتوای بزرگ مثل این تصویرها رو استفاده کنید، به ناچار اون بلوک و Container از محدوده خودش خارج میشه.

شما یا می تونید برای کل اون محدوده یه کلس دلخواه اضافه کنید و در دستورات استایل از max-width و overflow: hidden استفاده کنید. یا اینکه تصاویر رو کوچک تر کنید و اندازه اون بخش ها رو تنظیم کنید.

• Like 1
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Masih گفته است :

با لینک  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  می تونید بلوک ها رو تنظیم کنید.

مشکل شما یا اندازه بزرگ تصاویر هست و یا اینکه برای اون محدوده از دستور استایل max-width استفاده نشده.

سعی کنید max-width رو روی 99 درصد قرار بدید برای بلوک هایی که مثل این زیاد جا نیاز دارند یا اندازه تصاویر رو کوچک تر کنید. چون تصاویرتون فضای زیادی میگیرند و خب اون بلوک کناریش هم برای نمایش خودش جا زیاد نیاز داره و به همین دلیله که توی حالت تمام عرض، مشکلتون کمی رفع میشه چون در حال پیش فرض، سمت چپ و راست محدوده اصلی قالب یه حالت Padding داره و زمانی که محتوای بزرگ مثل این تصویرها رو استفاده کنید، به ناچار اون بلوک و Container از محدوده خودش خارج میشه.

شما یا می تونید برای کل اون محدوده یه کلس دلخواه اضافه کنید و در دستورات استایل از max-width و overflow: hidden استفاده کنید. یا اینکه تصاویر رو کوچک تر کنید و اندازه اون بخش ها رو تنظیم کنید.

استایل ردیف رو ساختم با اسم image-block اما در قسمت کدهای سفارشی به مشکل میخورم. لطفا نحوه ی نوشتاری این دو کد css  رو (max-width و overflow: hidden) برای من بنویسید. با علامت خطا مواجه میشم موقع ذخیره کردنش در قسمت کدهای سفارشی برگه ساز. 

لینک به دیدگاه

ببینید برای هر بلوک و المنت طراحی در ویژوال کامپوزر امکان تعیین آی دی و کلس هست. مطالعه کنید:  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

برای مثال شما برای یک بلوک تصویر یا بلوک مربوط به اون تصویر و متن، یک کلس به نام 20script اضافه کنید. بعد کد زیر رو داخل یک فایل استایل یا بخش استایل های سفارشی قرار بدید:

.20script {max-width: 100% !important; overflow: hidden}

یا اگه آی دی تعریف می کنید، در قسمت آی دی اون بلوک 20script رو وارد کنید و این دستور استایل رو در بخش استایل های سفارشی قرار بدید:

#20script {max-width: 100% !important; overflow: hidden}

البته همینجوری نمیشه مشکل رو حل کرد، شما نیاز دارید که برای تصویر و بخش متن یک کلس سفارشی اضافه کنید و متناسب با قالبتون، دستوراتی مثل width (عرض) یا height (ارتفاع) و... رو استفاده کنید تا بتونید اون قسمت رو درست کنید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...