رفتن به مطلب

سوال درباره LCP و افکت متن ها

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید ببخشید من تو سایتم از افکت ورود به متن هام استفاده کردم. بعد وقتی اینو استفاده میکنم بدون اینکه تو قسمت waterfall  تو Gtmetrix مشکلی داشته باشم؛ LCP رو فقط بخاطر افکت افزایش میده.

معنی ال سی پی همون محتوای اصلی صفحه اس که چقد میکشه لود شه خو من ک لود شدنش مشکلی نداره فقط افکت داره چرا باید ال سی پی بالا بره ؟ مشکل جت متریکسه یا افکت اشتباهه استفاده کردنش ؟

اینم لینک ارزیابی  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خودتون ببینید

ویرایش شده توسط rasssa
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یا مثلا تو دامنه اصلی ی مقاله دارم توش افکت نداره ال سی پی ببینید 600 هست و عالیه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اما همون سایت صفحه اصلیش افکت داره ال سی پی بالا میره اینم تست صفحه افکت دار لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

استفاده از افکت ورود ینی تو سرعت تاثیر میذاره ؟ خوب ربطی نداره ک وقتی لودش 100 میلی سکند هست پس چرا ال سی پی بالا نشون میده ؟ جریان چیه ؟

لینک به دیدگاه

فقط تو افکت Fade in که از حالت محو نمایش پیدا میکنه مشکل دارم الان مثلا عوض کردم و افکت دیگه دادم که از اول نمایش داده میشه و ی حرکتی میکنه اون مشکل نداره لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

درود؛

ببینید افکت ها از نظر مرورگر کاربری و رابط کاربری، زمانی که ما اونو مشاهده می کنیم، در اصل متن رو به طور کامل لود شده و آماده می بینیم که درحال انجام یه سری افکت مثلا چرخشی یا موجی و ... هست. به نظر ما مشکلی نداره.

اما از نظر GTMetrix و ابزارهای بررسی سرعت سایت، یک محتوا تا زمانی که به طور کامل انیمیشن اون تموم نشه و در جای خودش ثابت قرار نگیره، از نظر اونها و از نظر تکنیکی هنوز لود نشده!

پس هر چی زمان انیمیشن یک قسمت زیاد باشه، ابزارها تا زمانی که اون انیمیشن تموم نشه، اون بخش از سایت رو بعنوان "درحال لودینگ" تصور می کنند.

توی طراحی های مدرن امروزی دیگه کمتر کسی برای یک متن یا عنصرهای بزرگ از طراححی، از انیمیشن های ورودی استفاده می کنه. می تونید از همین انیمیشن بعنوان Hover استفاده کنتید یعنی اگه کاربر با موس رفت روش، اون انیمیشن اجرا بشه. در صورتی که به نظر من اصلا کلا نیاز نیست این افکت.

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...