• اطلاعیه ها

• Masih

برخوردی شدید با تاپیک های تبلیغاتی   شنبه, 12 آبان 1397

درود، از این لحظه به بعد، تمامی تاپیک های تبلیغاتی سبک رپرتاژ که با هدف جمع آوری بک لینک در انجمن های بیست اسکریپت ایجاد می شوند، حذف شده و دسترسی کاربر خاطی نیز مسدود خواهد شد.
vahid66

هاست 20 اسکریپت برا کدوم هاستینگه؟

9 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام هاست این سایت مال کدوم شرکته ؟ ی چنتا هاست ایران ارزون و با کیفیت معرفی کنید لطفا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مال 20اسکریپت که هاست دی ال هست

من می خواستم بگیرم ولی همه ظرفیت پر شده :S

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

به نظرم از پارس راد بپیر کیفیتش خیلی خوبه بخصوص هاست ایرانش.

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

لینک به ارسال

درود بر شما

میتونید

سیب هاست رو 7 روز رایگان تست کنید.

SSD + کلود لینوکس + دایرکت ادمین + ایران.

موفق باشید

(بنده اطلاعی از قوانین این انجمن ندارم ولی اگر آفر دادن مغایر قوانین بود لطفا حذف شود)

لینک به ارسال

بهتره از هاست های ایرانی اینتن کلود استفاده کنید

لینک به ارسال

دوستانی که در حال حاضر قادر به نمایش سایت های خودشون روی اینترنت ملی نیستند . می توانند DNS های خود را کلود کنند برروی سرویس دهندگان ایران تا سایتهای آنها در ایران قابل نمایش باشند. بدون اینکه هزینه بالایی برای سرویس های داخل ایران پرداخت کنید می توانید این کار رو به راحتی انجام بدید .

دوستانی که سوال دارند  آماده راهنمایی هستم .

بهترین باشید.

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، okhovat گفته است :

دوستانی که در حال حاضر قادر به نمایش سایت های خودشون روی اینترنت ملی نیستند . می توانند DNS های خود را کلود کنند برروی سرویس دهندگان ایران تا سایتهای آنها در ایران قابل نمایش باشند. بدون اینکه هزینه بالایی برای سرویس های داخل ایران پرداخت کنید می توانید این کار رو به راحتی انجام بدید .

دوستانی که سوال دارند  آماده راهنمایی هستم .

بهترین باشید.

سلام بیشتر راهنمایی میفرمایید ؟؟

البته من سایتم باز میشه هاستینگم ایرانیه و سروراش از اسیاتکه برا یادگیری میخام بدونم 

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، reza153 گفته است :

سلام بیشتر راهنمایی میفرمایید ؟؟

البته من سایتم باز میشه هاستینگم ایرانیه و سروراش از اسیاتکه برا یادگیری میخام بدونم 

فقط کافیه DNS ها رو کلود کنید و بعدش روی CDN ها هم تنظیمات رو انجام بدید .

رایگان هستش .

اگر کسی خواست من یا یه مبلغ نا چیزی انجام میدم

پی وی ....

لینک به ارسال

سلام. به همگی. داشتم گذری رد میشدم که این تیکت رو دیدم و خواستم تجربم رو برای شما عزیزان بگم. خواستم یه هاستینگی که اشتباه کردم و ازش خرید کردم و الان پدر منو در آورده رو خدمتتون معرفی کنم. من یه هاست سی پنل یکساله نامحدود از یه شرکتی به اسم پارس وب هاست خریدم و الان این عزیزان منو بیچاره کردن. بزرگترین معضلی که در قدم اول باهاش داشتم قطعی های شدیدی هستش که هر چند وقت تکرار میشه و تمومی نداره. این قطعی ها گاها یک تا دو روز ادامه داره و در بخش پشتیبانی هم در زمان قطعی سرویس هیچ کس جوابگو نیست. یه ارورهای عجیب غریبی هم تو این مدت دیدم که تو هیچ هاستی ندیدم. مثلا کلی وقت میزارم و یه متنی رو با کلی وسواس توی سایت وردپرسیم می نویسم. بعد دقیقا موقعی که انتشار رو میزنم یه دفعه یه خطای 500 میاد و گند میزنه تو هر چی که نوشتم. در صورتی که اصلا هیچ مصرف منابعی ندارم که بخوام این ارور رو بگیرم. الانم باز سرورشون قاطی کرده و خیلیم عصبانیم. تو عملا این چند وقت عملا رتبه ی گوگل سایتم که یه سایت فروشگاهی عطر و ادکلن هست نابود شده و فقط دارم ضرر میدم. به اندازه ای اذیت شدم که بیخیال این مدت باقی مونده شدم و دارم سایتمو انتقال میدم میهن وب هاست.

در کل از هاستینگ های معتبری مثل ایران سرور و میزبان فا و میهن وب هاست و.... خرید کنید خیلی خیلی بهتره تا اینکه گول قیمت پایین اینجور هاست های نامحدود رو بخورید و زحمات چند سالتون برباد بره. 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.