رفتن به مطلب

هاست 20 اسکریپت برا کدوم هاستینگه؟

پست های پیشنهاد شده

به نظرم از پارس راد بپیر کیفیتش خیلی خوبه بخصوص هاست ایرانش.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

میتونید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  سیب هاست رو 7 روز رایگان تست کنید.

SSD + کلود لینوکس + دایرکت ادمین + ایران.

موفق باشید

(بنده اطلاعی از قوانین این انجمن ندارم ولی اگر آفر دادن مغایر قوانین بود لطفا حذف شود)

لینک به دیدگاه

دوستانی که در حال حاضر قادر به نمایش سایت های خودشون روی اینترنت ملی نیستند . می توانند DNS های خود را کلود کنند برروی سرویس دهندگان ایران تا سایتهای آنها در ایران قابل نمایش باشند. بدون اینکه هزینه بالایی برای سرویس های داخل ایران پرداخت کنید می توانید این کار رو به راحتی انجام بدید .

دوستانی که سوال دارند  آماده راهنمایی هستم .

بهترین باشید.

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، okhovat گفته است :

دوستانی که در حال حاضر قادر به نمایش سایت های خودشون روی اینترنت ملی نیستند . می توانند DNS های خود را کلود کنند برروی سرویس دهندگان ایران تا سایتهای آنها در ایران قابل نمایش باشند. بدون اینکه هزینه بالایی برای سرویس های داخل ایران پرداخت کنید می توانید این کار رو به راحتی انجام بدید .

دوستانی که سوال دارند  آماده راهنمایی هستم .

بهترین باشید.

سلام بیشتر راهنمایی میفرمایید ؟؟

البته من سایتم باز میشه هاستینگم ایرانیه و سروراش از اسیاتکه برا یادگیری میخام بدونم 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، reza153 گفته است :

سلام بیشتر راهنمایی میفرمایید ؟؟

البته من سایتم باز میشه هاستینگم ایرانیه و سروراش از اسیاتکه برا یادگیری میخام بدونم 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

فقط کافیه DNS ها رو کلود کنید و بعدش روی CDN ها هم تنظیمات رو انجام بدید .

رایگان هستش .

اگر کسی خواست من یا یه مبلغ نا چیزی انجام میدم

پی وی ....

لینک به دیدگاه

سلام. به همگی. داشتم گذری رد میشدم که این تیکت رو دیدم و خواستم تجربم رو برای شما عزیزان بگم. خواستم یه هاستینگی که اشتباه کردم و ازش خرید کردم و الان پدر منو در آورده رو خدمتتون معرفی کنم. من یه هاست سی پنل یکساله نامحدود از یه شرکتی به اسم پارس وب هاست خریدم و الان این عزیزان منو بیچاره کردن. بزرگترین معضلی که در قدم اول باهاش داشتم قطعی های شدیدی هستش که هر چند وقت تکرار میشه و تمومی نداره. این قطعی ها گاها یک تا دو روز ادامه داره و در بخش پشتیبانی هم در زمان قطعی سرویس هیچ کس جوابگو نیست. یه ارورهای عجیب غریبی هم تو این مدت دیدم که تو هیچ هاستی ندیدم. مثلا کلی وقت میزارم و یه متنی رو با کلی وسواس توی سایت وردپرسیم می نویسم. بعد دقیقا موقعی که انتشار رو میزنم یه دفعه یه خطای 500 میاد و گند میزنه تو هر چی که نوشتم. در صورتی که اصلا هیچ مصرف منابعی ندارم که بخوام این ارور رو بگیرم. الانم باز سرورشون قاطی کرده و خیلیم عصبانیم. تو عملا این چند وقت عملا رتبه ی گوگل سایتم که یه سایت فروشگاهی عطر و ادکلن هست نابود شده و فقط دارم ضرر میدم. به اندازه ای اذیت شدم که بیخیال این مدت باقی مونده شدم و دارم سایتمو انتقال میدم میهن وب هاست.

در کل از هاستینگ های معتبری مثل ایران سرور و میزبان فا و میهن وب هاست و.... خرید کنید خیلی خیلی بهتره تا اینکه گول قیمت پایین اینجور هاست های نامحدود رو بخورید و زحمات چند سالتون برباد بره. 

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...
در در 8 آذر 1398 در 22:17، ahs گفته است :

سلام. به همگی. داشتم گذری رد میشدم که این تیکت رو دیدم و خواستم تجربم رو برای شما عزیزان بگم. خواستم یه هاستینگی که اشتباه کردم و ازش خرید کردم و الان پدر منو در آورده رو خدمتتون معرفی کنم. من یه هاست سی پنل یکساله نامحدود از یه شرکتی به اسم پارس وب هاست خریدم و الان این عزیزان منو بیچاره کردن. بزرگترین معضلی که در قدم اول باهاش داشتم قطعی های شدیدی هستش که هر چند وقت تکرار میشه و تمومی نداره. این قطعی ها گاها یک تا دو روز ادامه داره و در بخش پشتیبانی هم در زمان قطعی سرویس هیچ کس جوابگو نیست. یه ارورهای عجیب غریبی هم تو این مدت دیدم که تو هیچ هاستی ندیدم. مثلا کلی وقت میزارم و یه متنی رو با کلی وسواس توی سایت وردپرسیم می نویسم. بعد دقیقا موقعی که انتشار رو میزنم یه دفعه یه خطای 500 میاد و گند میزنه تو هر چی که نوشتم. در صورتی که اصلا هیچ مصرف منابعی ندارم که بخوام این ارور رو بگیرم. الانم باز سرورشون قاطی کرده و خیلیم عصبانیم. تو عملا این چند وقت عملا رتبه ی گوگل سایتم که یه سایت فروشگاهی عطر و ادکلن هست نابود شده و فقط دارم ضرر میدم. به اندازه ای اذیت شدم که بیخیال این مدت باقی مونده شدم و دارم سایتمو انتقال میدم میهن وب هاست.

در کل از هاستینگ های معتبری مثل ایران سرور و میزبان فا و میهن وب هاست و.... خرید کنید خیلی خیلی بهتره تا اینکه گول قیمت پایین اینجور هاست های نامحدود رو بخورید و زحمات چند سالتون برباد بره. 

سلام دوست عزیز

من تعریف از هاستینگ خاصی نمیکنم ولی حدودا  10 سالی هست که در این زمینه فعالیت دارم یک زمانی کاربر بودم و الان خودم  3 تا  سرور دارم 2 تا اختصاصی دارم که سایتهای خودم رو روی اونها قرار دادم و یک سرور یا سرویس اشتراکی از یک شرکت عالی که در حال حاضر  4 سال هست سرویس نمایندگی گرفتم و خودم رو از شر مشکلات کاربران خلاص کردم :)) .

پیشنهاد میکنم  به ارزونی هاست زیاد توجه نکنید و کیفیت رو فدای کمیت نکنید ، مشکل از اونجایی شروع میشه که دقیقا شما پول رو پرداخت میکنید و بعدش مجبور هستید از همون هاست استفاده کنید تا لحظه آخر  . خدمات خوب شامل هزینه خوب هم میشه . این سایتهای که دوستمون تعریف ش رو کردن رو من دقیقا خدماتی ازشون نگرفتم ولی تجربه چندین ساله خودم رو در مورد پنل هاست بگم . بعضی از دوستان از روی تنبلی میگن سی پنل خوبه  :) ولی  من میگم دایرکت ادمین خوبه چون نزدیک 6 ساله یک سرور اختصاصی رو روشن نگه داشتم باهاش و به روز کردم و کانفیگ کردم . تا به امروز مشکلی هم ندیدم ازش . راضی ام ازش .  هاستینگ خوب هم خواستید پیام بدید من بهتون معرفی میکنم  PV  اسم نمیبرم که تبلیغ نشه.

بهترین باشید

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...