رفتن به مطلب

سئوال درباره تنظیمات قالب sevenmag

پست های پیشنهاد شده

سلام من این قالب رو از این آدرس دانلود کردم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

چطوری می تونم اونو تنظیم کنم که مثل این بشه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ممنون اون اسلایدر و باکسهای مطالب از کجا میان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشید . این قالبو من اوریجینال خریداری کردم و تموم جزئیتاشو یاد گرفتم . برا این که بتونید دقیقا مثل دمو در بیارد یخورده کار داره . اما برای اون دوتا سوال بالا براتوت توضیح میدم . اگه سوال دیگری داشتید ب ایمیل بفرستید تا براتون شرح بدم . قبل از اینکه براتون توضیح بدم . از قسمت نمایش برید به گزینه install plugins و افزونه js_composer رو که فوق العاده ضروری هست رو نصب و سپس فعال کنید . بعد از نصبش از قسمت تنظیمات برید ب گزینه صفحه ساز ویژوال کومپوسر . یک بخش هست بنام نوع محتوا که دوتا گزینه برای تیک روبروشه و post رو هم تیک بزنید . ( page خودش تیک خورده ) بعد ک هردوش تیک خورد ذخیره تغییرات رو بزنید . سپس از از بخش تنظیمات به بخش خواندن برید و اولین گزینه اون یعنی " در برگه‌ی نخست نمایش داده شود " رو روی "یک برگه یکتا (پایین برگزینید) " قرار دهید و بعد برای برگه صفحه نخست یک برگه رو انتخاب کنید و تنظیمات رو ذخیره کنید . درضمن اینم رو بگم که اسلایدر این قالب رو نوشته ها نیست و فقط از طریق برگه فعال میشه . یعنی شما توی هر برگه گزینه ای رو دارید برای قرار دادن در اسلایدر . ( که در نوشته نیست ) خوب حالا برای تنظیم اسلایدر : برید ب بخش برگه ها و هر برگه رو ک میخوای تو اسلایدر قرار بگیره رو باز کنید و یک تصویر شاخص برای اون انتخاب کنید و سپس در سمت چپ از بخش " صفات برگه " قالب اون رو روی Home_slideshow قرار بدید . بعدش تنظیمات رو ذخیره کنید و خواهید دیدی ک به اسلایدر اضافه شده و درست شده . برای تنظیم جعبه باکس ها ( مطالب) در صفحه نخست : به برگه ای که در بالا به عنوان پیوند یکتا قرار دادید بروید . سپس روی مستطیل ابی رنگ که روی اون نوشته ادیتور پیشرفته ( گزینه مربوط به صفحه ساز ویژوال کامپوسر ) کلیک کنید تا باز بشه سپس از دست چپ روی اون + کلیک کنید تا گزینه های اون باز بشه . و بعد از bolck ها و sildeshow ها کا پاین هستند یکی رو ب دلخوای انتخاب کنید و بعد block setting باز میشه و گزینه اول اون یعنی Category filter ( انتخاب دسته ) دسته رو که میخواید انتخاب کنید و بعد برید ب گزینه Optional - custom title for this block ( نام بلوک ) و یک نام رو برای اون انتخاب کنید . مثلا در این ادرس دمویی که دادید اسم یکی از بلوک ها به روایت تصویر و موسیقی سنتی ایران و .... هست . شما هم یک نام دلخواه انتخاب کنید و سپس گزینه ذخیره تنطیمات رو بزنید و حالا کار تمومه و فقط ویرایش های دلخواه رو روی اون انجام دهید و میمونه یکار مهم که از قسمت پایین گزینه تنظیمات برگه رو میبیند که چند تا زیر شاخه داره و باید چندتاشو درست کنید و خیلی هم مهم هستن . مثلا : عنوان برگه باید off باشه ( قرمز رنگ باید باشه اگه قرمز رنگ هست دست بهش نزنید ) - نظرات برگه هم باید off باشه ( همون مثل قبل قرمز رنگ باید باشه ) . خوب بغیر این دوتا بقیش زیاد برای شما مهم نیست اما اگر خواستید تغییر بدید . تمومه . حالا مثل دمو این دو خواسته شما اوکی شد . اگر سوالی براتون گیش اومد به ایمیلم بفرستید پاسخ خواهم داد ((((((((((( ایدی حذف شد ))))))))))))

لینک به دیدگاه

block هارو تونستی درست کنی امیر . ولی اسلایدرو نه . خوب پیشرفتی . تنظیمات قالبم باید یکم دستکاری شن . میخوای یه مجوز بهم بده تا کمکت کنم سایتو بهتر بسازی

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...