• اطلاعیه ها

• Masih

برخوردی شدید با تاپیک های تبلیغاتی   شنبه, 12 آبان 1397

درود، از این لحظه به بعد، تمامی تاپیک های تبلیغاتی سبک رپرتاژ که با هدف جمع آوری بک لینک در انجمن های بیست اسکریپت ایجاد می شوند، حذف شده و دسترسی کاربر خاطی نیز مسدود خواهد شد.
mahdisabz

تغییرات در ترجمه

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

دارم برای چند نفر با وردپرس سایت می سازم    می خوام اسم سازندش رو حذف کنم.   قسمت توضیحات پلاگین در بخش افزونه ها رو می تونم عوض کنم ولی در خود ترجمه فقط یک فایل mo هست    پایینش رو می تونم عوض کنم   ولی خوده ترجمه انگار کد  شده    باید چکار کنم؟  با چه نرم افزاری می تونم دی کدش کنم؟   از نرم افزار ها و نسخه های جدید فکر نکنم استفاده کرده باشن.    برای مثال:

ownq_screenshot_(458).png

ویرایش شده در توسط mahdisabz

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

فرمت mo توسط نرم افزار poEdit ایجاد میشه که این فایل نسخه ی کد شده ی ترجمه هست و امکان تغییر در اون وجود نداره. مگر اینکه نسخه ی po یا pot ترجمه رو داشته باشید.

اگر فرمت po رو نداشتید، می تونید افزونه ی Loco Translate رو روی وردپرستون نصب کنید و خودتون یک فایل ترجمه بسازید.

• لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

فایل پو po رو ندارم   یعنی خود کسی که ترجمه کرده نزاشته(همین افزونه های بیست اسکریپت رو فقط فارسی کرده).    (افزونه تجاری ایرانی نیست یک افزونه yith ساده هست ولی غلط املایی و بعضی جاها گنگ معنی کرده)   با پلاگین Loco Translate میشه رویه همون ترجمه های فارسی ادامه داد و ویرایش کرد و فایل mo جدید رو از پوشه افزونه در هاست کپی کنم؟ چون ترجمش طولانی هست می خوام فقط چنتا جمله رو درست معنی کنم و در سایت هایی که دارم برای خریدار میسازم استفاده کنم.

ویرایش شده در توسط mahdisabz

لینک به ارسال

در سایت زیر فایل mo رو آپلود کنید، تغییرات مورد نظر رو اعمال کنید و در نهایت کلید Save رو کلیک کنید. در بخش Save to your computer می تونید فرمت po و mo ترجمه جدید رو دریافت کنید.

• لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

آقا مسیح ممنوتم حل شد با سایتی که معرفی کردید :)

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.