رفتن به مطلب

مشکل در حمل و نقل ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یه فروشگاه دارم در ووکامرس در حمل نقل زدم بالای 100 هزار تومن پیک رایگانه اما برای کسانی که خرید زیر 100 هزار تومنه باید پول پیک پرداخت کنن حالا یه مشکلی دارم کسانی که خرید بالای 100 هزار تومن دارن در بخش حمل و نقل صورتحساب دوتا روش نشون میده یکی حمل و نقل رایگان و یکی حمل و نقل محلی(که باید بابت پیک پول بدن) که مشتری باید یکیشو انتخاب کنم چطوری میتونم کاری کنم که کسی بالای 100 تومن خرید کرد اون حمل و نقل محلی که باید پول بدن نمایش نده؟
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر بخواید بصورت کدنویسی این کار رو انجام بدید باید افزونه حمل و نقلتون ویرایش بشه و با دستورات php براش تعریف بشه تا زمانی که به محدوده قیمت رسید اون گزینه مخفی بشه

ولی بهترین راه با توجه به این که امکان مشخص کردن نوع حمل و نقل با قیمت داره اینه که توی تنظیمات افزونه جستجو بکنید

و چه بسا توی تنظیمات مربوط به خود اون شیوه حمل و نقل و ببینید قسمت مربوط به نمایش فقط برای یا همچین چیزی داره تا تنظیم بکنید نمایش داده نشه

(با نقل قول به من پاسخ دهید | دکمه پسندیدم فراموش نشه)

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، sun.night902 گفته است :

اگر بخواید بصورت کدنویسی این کار رو انجام بدید باید افزونه حمل و نقلتون ویرایش بشه و با دستورات php براش تعریف بشه تا زمانی که به محدوده قیمت رسید اون گزینه مخفی بشه

ولی بهترین راه با توجه به این که امکان مشخص کردن نوع حمل و نقل با قیمت داره اینه که توی تنظیمات افزونه جستجو بکنید

و چه بسا توی تنظیمات مربوط به خود اون شیوه حمل و نقل و ببینید قسمت مربوط به نمایش فقط برای یا همچین چیزی داره تا تنظیم بکنید نمایش داده نشه

(با نقل قول به من پاسخ دهید | دکمه پسندیدم فراموش نشه)

این مال خود ووکامرسه داداش افزونه ای نصب نکردم بابتش

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...