رفتن به مطلب

نحوه کار سایت های فروش تم و قالب و .....

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان...میخواستم بدونم کسی در مورد این سایت های فروش قالب و افزونه و... مثل ژاکت و... اطلاعاتی داره؟؟مثلا اینکه تاجایی که من میدونم (بنا به اطلاعات خودم) اصولا سایت های مثل تم فارست و.. قالب ها رو با لایسنس عرضه میکنه میخواستم بدونم چجوریه که میان فارسی میکنن و به تعداد زیاد میفروشن تو سایت های فارسی؟؟؟نال شدس ایا؟؟کلا اگر چیزی کسی میدونه خوشحال میشم به منم یاد بده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام متاسفانه بیش از 90 درصد از قالب و افزونه ها را به صورت نال شده و رایگان دانلود میکنند و فقط زحمت فارسی سازی به خودشون میدن

مابقی هم اگر اورجینال خریده باشند نیز خودشون نال میکنند

• Like 1
لینک به دیدگاه

محصولاتی که توسط افراد حالا بصورت رسمی خریداری میشه ( یا نال شده و آماده دانلود میشه ) از طریق استایل و فایل زبان فارسی وراست چین میشن

بعضی از این افزونه ها خودشون بعد از خرید محدودیت دامین برای لایسنس ندارن به همین دلیل دیگه نیازی به نال شدن نیست

بعضی هم محدودیت دامین دارن که قسمت مربوط به این امرشون توسط شخصی فارسی حذف یا همون نال میشه تا زمان فروشش به مشکل بر نخورن

برای نمونه هر محصولی که رسمی خریداری شده باشه داخل راست چین کنار عکسش یه تیک پررنگ هست که اگر موس رو ببرید روش نوشته شده اورجینال

محصولاتی این تیک رو میگیرن که ثابت بکنن خرید رسمی شدن ( تصویر از خرید داخل مارکت اصلی برای راست چین ارسال کنید )

برای این که شما هم این کار رو بکنید میتونید با افزونه های موجود در خود 20اسکریپت شروع بکنید

یکی از اونها رو دانلود کنید و با آموزش های موجود شروع به فارسی کردن و بعدش راست چین کردن اون بکنید

اگر مورد تاییدتون بود و خوشتون اومد رسمی خرید کنید و این کار رو بکنید و به فروش بپردازید

مقوله فارسی سازی / راست چین سازی / نال کردن ، کار ساده ای نیست اونجور که دوستمون فرمودن و اتفاقا بسیار هم زمان بر هست اگر بخواید یه کار کامل و اصولی انجام بدید

(با نقل قول جواب بدید تا متوجه پاسخ شما به گفتگو خودم بشم)

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، sms118 گفته است :

سلام متاسفانه بیش از 90 درصد از قالب و افزونه ها را به صورت نال شده و رایگان دانلود میکنند و فقط زحمت فارسی سازی به خودشون میدن

مابقی هم اگر اورجینال خریده باشند نیز خودشون نال میکنند

ممنون بابت پاسخ و راهنمایی :))

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، sun.night902 گفته است :

بعضی هم محدودیت دامین دارن که قسمت مربوط به این امرشون توسط شخصی فارسی حذف یا همون نال میشه تا زمان فروشش به مشکل بر نخورن

خوب پس عملا قالب ها همشون نال شدس و فرقی با نسخه هایی که سایت 20 اسکریپت میذاره نداره..درست متوجه شدم؟!!

در 8 ساعت قبل، sun.night902 گفته است :

مقوله فارسی سازی / راست چین سازی / نال کردن ، کار ساده ای نیست اونجور که دوستمون فرمودن و اتفاقا بسیار هم زمان بر هست اگر بخواید یه کار کامل و اصولی انجام بدید

واقعا همینطوه که میگین..حالا فارسی سازی هیچی اما راست چین سازی از نظر من سخته ..نال کردن هم که جایی نتونستم یه اموزش خوب پیدا کنم که یاد بگیرم...

وراستی ممنون بابت راهنماییی کامل ..زحمت کشیدی وقت گذاشتی :))

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، ho3einjoon گفته است :

خوب پس عملا قالب ها همشون نال شدس و فرقی با نسخه هایی که سایت 20 اسکریپت میذاره نداره..درست متوجه شدم؟!!

همه رو نه نمیشه گفت نال شده هستند چون بعضی از فروشندگان روی قالب/افزونه/اسکریپتشون محدودین نمیزارن تا اگر کسی خرید بدون محدودیت بتونه استفاده بکنه

ولی بله چیزهای هم که داخل 20اسکریپت هست نال شده هستند

البته یک نکته درخصوص فروش در مارکت ها وجود داره افراد از کسی خرید میکن که افزونه رو رسمی خریده یعنی میتونه برای آپدیت ها ساپورتشون بکنه

نه کسی که افزونه رو همینجوری پیدا کرده و داره میفروشه

و درخصوص نال کردن خیر هیچ آموزشی برای این کار نیست شما اول باید زبان php رو یاد بگیرید بعدش شروع کنید به ویرایش توابع مربوط لایسنس اون افزونه یا قالب تا از بینش ببرید یا مال خودتون رو جایگذاری بکنید

(با نقل قول به من پاسخ دهید | دکمه پسندیدم فراموش نشه)

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، sun.night902 گفته است :

همه رو نه نمیشه گفت نال شده هستند چون بعضی از فروشندگان روی قالب/افزونه/اسکریپتشون محدودین نمیزارن تا اگر کسی خرید بدون محدودیت بتونه استفاده بکنه

ممنون کاملا متوجه شدم :)

ولی بله چیزهای هم که داخل 20اسکریپت هست نال شده هستند

خوب سوالی که برام بوجود اومد اینه که داخل 20 اسکریپت افزونه هایی رو میذارن که حتی پرمیوم هست و همیشه هم آپدیت میشه..اینا چه فرقی با اون نسخه که برای فروش هست و قیمتش هم زیاده داره؟؟!!ویژگی خاصی ازشون موقع نال شدن حذف میشه؟؟

و درخصوص نال کردن خیر هیچ آموزشی برای این کار نیست شما اول باید زبان php رو یاد بگیرید بعدش شروع کنید به ویرایش توابع مربوط لایسنس اون افزونه یا قالب تا از بینش ببرید یا مال خودتون رو جایگذاری بکنید

خوب تا حدودی آشناییت دارم با پی اچ پی...اما همون قسمت های مربوط به لایسنس رو نمیدونم کجاس...یعنی جای مشخصی داره یا هر کجا ممکنه باشه؟؟؟قاعده و قوانین خاصی داره؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، ho3einjoon گفته است :

خوب سوالی که برام بوجود اومد اینه که داخل 20 اسکریپت افزونه هایی رو میذارن که حتی پرمیوم هست و همیشه هم آپدیت میشه..اینا چه فرقی با اون نسخه که برای فروش هست و قیمتش هم زیاده داره؟؟!!ویژگی خاصی ازشون موقع نال شدن حذف میشه؟؟

چند تفاوت بین اون افزونه ای که رسمی بهتون فروخته میشه با افزونه ای که از 20 اسکریپت دانلود میکنید وجود داره

• 20اسکریپت هیچکدوم از این افزونه هارو خریداری نکرده
  • 20اسکریپت افزونه هارو بعضا نال شده از تورنت دانلود میکنه
  • 20اسکریپت فایل اصلی رو بدون ترجمه یا افزودن امکانات منتشر میکنه

که مقابل تمام این ها برای اون فروش رسمی میشه :

• افزونه رسمی خریداری شده و اون شخص وظفه همیشه آپدیت به شما بده
  • افزونه رسمی و احتمال وجود فایل های مخرب داخلش بسیار کم هست چون از مارکت اصلی تهیه شده
  • افزونه فارسی / راست چین و درصورت نیاز شخصی سازی هایی مثل درگاه های ایرانی یا پنل پیامک ایرانی بهش اضافه شده تا کاربر ایرانی بتونه بدون مشکل استفاده بکنه

در 15 ساعت قبل، ho3einjoon گفته است :

خوب تا حدودی آشناییت دارم با پی اچ پی...اما همون قسمت های مربوط به لایسنس رو نمیدونم کجاس...یعنی جای مشخصی داره یا هر کجا ممکنه باشه؟؟؟قاعده و قوانین خاصی داره؟؟؟

کدنویسی لایسنس بسته به برنامه نویس اون متفاوت هست ولی برای مثال غالب قالب ها داخل  فایل فانکشن به لایسنس متصل میشن

مشخصه لایسنس اینه که شما میبینید یک درخواست رفت و برگشتی به لینکی مشخص ( مثلا وبسایت فروشنده اون فایل ) ارسال میشه

این نشون میده اطلاعات شما برای اون وبسایت ارسال میشه تا درصورت تایید شدن افزونه یا قالب برای شما فعال بشه

حالا دیگه میرسید به مرحله کدنویسی که اطلاعات ارسالی چی هستن اطلاعات دریافتی چی هستن و چطور میشه این پروسه رو دور زد تا بدون ارسال اطلاعات وضعیت تایید شدن به کدها برگشت داده بشه

فقط یک نکته میمونه

ممکنه فایلی که لایسنس داخلش نوشته شده کد شده باشه تا شما نتونید ویرایشش بکنید

اینجا یا باید بتونید فایل رو دیکد کنید یا دیگه....

(با نقل قول به من پاسخ دهید | دکمه پسندیدم فراموش نشه)

• Like 2
لینک به دیدگاه

در در 12 شهریور 1398 در 15:07، sun.night902 گفته است :

چند تفاوت بین اون افزونه ای که رسمی بهتون فروخته میشه با افزونه ای که از 20 اسکریپت دانلود میکنید وجود داره

• 20اسکریپت هیچکدوم از این افزونه هارو خریداری نکرده
  • 20اسکریپت افزونه هارو بعضا نال شده از تورنت دانلود میکنه
  • 20اسکریپت فایل اصلی رو بدون ترجمه یا افزودن امکانات منتشر میکنه

که مقابل تمام این ها برای اون فروش رسمی میشه :

• افزونه رسمی خریداری شده و اون شخص وظفه همیشه آپدیت به شما بده
  • افزونه رسمی و احتمال وجود فایل های مخرب داخلش بسیار کم هست چون از مارکت اصلی تهیه شده
  • افزونه فارسی / راست چین و درصورت نیاز شخصی سازی هایی مثل درگاه های ایرانی یا پنل پیامک ایرانی بهش اضافه شده تا کاربر ایرانی بتونه بدون مشکل استفاده بکنه

خوب پس تفاوتی در عملکردشون وجود نداره...فقط یه سری امکانات مثل همون فارسی سازی و... انجام میشه..

در در 12 شهریور 1398 در 15:07، sun.night902 گفته است :

حالا دیگه میرسید به مرحله کدنویسی که اطلاعات ارسالی چی هستن اطلاعات دریافتی چی هستن و چطور میشه این پروسه رو دور زد تا بدون ارسال اطلاعات وضعیت تایید شدن به کدها برگشت داده بشه

فقط یک نکته میمونه

ممکنه فایلی که لایسنس داخلش نوشته شده کد شده باشه تا شما نتونید ویرایشش بکنید

اینجا یا باید بتونید فایل رو دیکد کنید یا دیگه....

خوب در این حد دیگه من یاد ندارم و به این نتیجه میرسیم که : کار هر بز نیست خرمن کوفتن.گاو نر میخواهد و مرد کهن :)

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...