• اطلاعیه ها

• Masih

برخوردی شدید با تاپیک های تبلیغاتی   شنبه, 12 آبان 1397

درود، از این لحظه به بعد، تمامی تاپیک های تبلیغاتی سبک رپرتاژ که با هدف جمع آوری بک لینک در انجمن های بیست اسکریپت ایجاد می شوند، حذف شده و دسترسی کاربر خاطی نیز مسدود خواهد شد.

6 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام و خسته نباشید

افزونه یواست که به نسخه 11.9 آپدیت شده و در سایت قرار گرفته مشکلی داره که فقط نسخه پرمیوم فعال شده و مینویسه فعال هست. ولی وقتی وارد بخش افزودن نوشته یا محصول یا ویرایش صفحه ای میشیم در بخش سئو فقط میشه کلمه کلیدی کانونی انتخاب کرد. یعنی کلمه کلیدی مترادف و .... که با نسخه پرمیوم باید فعال بشه وجود نداره. لطفا بررسی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

طبق بررسی که انجام شد مشکلی نداره دوست عزیز توسط زیر از نسخه تست شده 11.9 می باشد

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

بله درسته تست کردم روی وردپرس خالی. یه مشکلی پیش اومده نسخه 11.8 نصب بود. وقتی فایلهای 11.9 رو جایگزین نسخه قبلی میکنم اضافه کردن کلمه کلیدی مرتبط حذف میشه. نسخه های 11.7 و قبل تر هم از سایت خودتون دانلود و ارتقا دادم.

و فقط وقتی نشون میده که فایل wp-seo-main.php رو ادیت کنم و به جای 11.9 بنویسم 11.8

ویرایش شده در توسط masoud202

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، masoud202 گفته است :

بله درسته تست کردم روی وردپرس خالی. یه مشکلی پیش اومده نسخه 11.8 نصب بود. وقتی فایلهای 11.9 رو جایگزین نسخه قبلی میکنم اضافه کردن کلمه کلیدی مرتبط حذف میشه. نسخه های 11.7 و قبل تر هم از سایت خودتون دانلود و ارتقا دادم.

و فقط وقتی نشون میده که فایل wp-seo-main.php رو ادیت کنم و به جای 11.9 بنویسم 11.8

شما نیاز به جایگزین کردن ندارید کافیست پوشه افزونه قبلی تغییر نام بدید و نسخه جدید بارگذاری و فعال کنید و پس از بررسی افزونه و سالم بودن آن پوشه قبلی که نسخه قبلی است را از هاست خود حذف نمایید.

لینک به ارسال

تفاوتی که نداره فایلارو جایگیزین قبلی کنم یا پوشه افزونه رو تغییر نام بدم و نسخه جدید رو آپلود کنم؟

نسخه سالم هست ولی همینطور که گفتم فایل wp-seo-main.php رو باید ویرایش کنم و به جای 11.9 بنویسم 11.8 تا قابلیتی مثل اضافه کردن کلمه کلیدی بیشتر فعال بشه

لینک به ارسال

یه سوال دیگه هم داشتم خدمتتون.

توی صفحه دانلود افزونه پایینش نوشتین:

همچنین برای فعال سازی تمامی امکانات و قابلیت ها در نسخه حرفه ای ، در منوی سئو ، گزینه “پیشخوان” را انتخاب کنید و روی منوی “امکانات / Features” کلیک کنید ، سپس تیک گزینه “Advanced settings pages” را فعال نمایید.

گزینه Advanced settings pages وجود نداره. برای نسخه های قدیمی بوده این روش؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.