• اطلاعیه ها

• Masih

برخوردی شدید با تاپیک های تبلیغاتی   شنبه, 12 آبان 1397

درود، از این لحظه به بعد، تمامی تاپیک های تبلیغاتی سبک رپرتاژ که با هدف جمع آوری بک لینک در انجمن های بیست اسکریپت ایجاد می شوند، حذف شده و دسترسی کاربر خاطی نیز مسدود خواهد شد.
mahdisabz

دانلود مستقیم فایل های رایگان

1 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام من دوتا مشکل داشتم   ممنون میشم کمک کنید حل بشه.
اولی: من محصولاتم دانلودی هست و رایگان هم داره که از افزونه فری دانلود فور ووکامرس استفاده می کنم. ولی چون لینک دانلود مستقیمم از گوگل درایو هست فایل هارو با یک اسم عجیب غریب برای کسی که دانلود می کنه نشون میده و طرف باید حتما فرمت اون رو به zip تغییر بده. این افزونه برای اینه که آدرس مستقیم خوده فایل که آخر آخرش .zip باشه طراحی شده ولی من فایل هم رو رویه گوگل درایو نسخه تجاریم آپلود می کنم و لینک مستقیم براشون می سازم و قرار میدم. چطور این مشکل رو رفع کنم؟  این افزونه با همین استایلش باید لینکی که تو قسمت فایل هایدانلودی محصول گذاشتم رو باز کنه ولی این دانلودش می کنه برای همین عجیب میشه اسمش.

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

و اینکه افزونه فیلد های اضافی ووکامرس رو خریداری کردم و نصب کردم. ولی نمی خوام برای محصولات رایگان نشون داده بشه اون قسمت (فقط برای رایگان ها دیده نشه) و اون مشکل فاصلش تا دکمه پیش نمایش و فاصله زیادش بالا هم حل بشه. با cssفکر کنم بشه.

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

در عکس بالا هم فاصله از بالا و پایین رفع بشه و اون مربع سمت راست نوشته هم کلا نباشه و متن وسط چین باشه.

کسی می تونه کمک کنه؟ مشکلات کلا رفع میشه.  ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.