رفتن به مطلب

WHMCS v7.7.1

javadu

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود خدمت همگی دوستان و مدیریت محترم.

بنده به تازگی قرار هست یک وب سایت هاستینگ راه اندازی کنم و فعلا روی لوکال هاست در حال انجام عملیات های لازم هستم و بنده whmcs v7.7.1 نال شده رو دانلود کردم اما هر چی گشتم قالب فارسی و راست چین شده ای پیدا نکردم

ممنون میشم اگر کمکم کنید تا بتونم یک قالب فارسی راست چین شده (برای قسمت ناحیه کاربری) پیدا کنم حالا یا Six یا هرچی و فعلا هنوز اول کار هست و بعدا یکی خریداری میکنم

ضمنا بنده اول کار هستم و میخواستم اگر استادی در این زمینه هست لطفا یک راهنمایی برای امنیت سایت و راه های جلوگیری از هک شدن سایت بکنند

خیلی ممنون و سپاس فراوان.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

قالب های WHMCS رو می تونید از این لینک مرور کنید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

از صفحه ی 3 به بعد قالب های فارسی هم قرار داده شده که می تونید بطور رایگان دریافت و استفاده کنید. فارسی سازی و راستچین کردن قالب های انگلیسی برای WHMCS هم زیاد سخت نیست.

لینک به دیدگاه

در در 24 فروردین 1398 در 01:02، Masih گفته است :

درود.

قالب های WHMCS رو می تونید از این لینک مرور کنید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

از صفحه ی 3 به بعد قالب های فارسی هم قرار داده شده که می تونید بطور رایگان دریافت و استفاده کنید. فارسی سازی و راستچین کردن قالب های انگلیسی برای WHMCS هم زیاد سخت نیست.

بله خیلی ممنون فقط امکانش هست لطف کنید یه اموزشی راجب همین فارسی سازی و راستچین کردن قالب های انگلیسی برای WHMCS

بدین؟ ممنون میشم

لینک به دیدگاه

درود مجدد،

فارسی سازی بخش مدیریت و بخش کاربری WHMCS رو داخل گوگل جستجو کنید پیدا میشه. برای راستچین کردن هم که قالب های WHMCS اکثرا فایل CSS مربوط به خودشون رو دارند که می تونید با کمک گرفتن از ویژگی Inspect Element مرورگر، راستچین کنید و تغییرات رو داخل فایل های CSS قالبتون اعمال کنید.

لینک به دیدگاه

• 1 year پیش...

سلام دوستان!

ما در شرکت دیجی تیز  در تلاش هستیم که خدماتی را در عرصه ی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. به شما ارائه دهیم.

همانطور که می دانید برای  طراحی سایت،  بسیاری از نکات را باید در نظر بگیرید. اگر بخواهید برا موتور های جستجو کننده گوگل بهینه شوید باید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را انجام دهید و قطعا برای سئو سایت نیاز به لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دارید.

از دیگر خدمات در عرصه طراحی سایت  می توانیم به لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ی سایت اشاره کنیم.  و اگر شما عزیزان می خواهید در کنار سایت در شبکه های اجتماعی دیده شوید نیاز به مدیر لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دارید.

تمام خدمات بالا به اضافه آن که خدماتی همانند تولید مقاله و پشتیبانی سایت و غیره...  خدمات در این زمینه تیم ما انجام می دهد. برای معطل شدن از نکاتی درباره طراحی سایت دنبال آن ها می گردید به سایت ما مراجعه کنید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...