رفتن به مطلب

افزونه ستاره دار کردن

namayeshesade

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

من از داخل سایت افزونه ستاره دار کردن مطالب رو دانلود کردم ولی توی سایت ویروس توتال یکی از سایت ها ویروسی میشناستش / VEX.Webshell / 

تصویرش

این مشکل برای چی هستش ؟ اگر نصبش کنم مشکلی پیش نمیاد ؟

ممنون میشم جواب بدید مرسی

Untitledsdfsdf%D8%B3%D8%B3%D8%B3.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

آنتی ویروس Bkav زیاد حساسه. بیشتر روی کدهای ثابت تمرکز داره که ممکنه قابل نفوذ باشند ولی ممکنه لزوما کد مخربی نباشه. مثلا همین که یک فیلد آپلود داخل سایت قرار بدید امکان نفوذ رو می تونه فراهم کنه ولی لزوما این نیست که سایتتون حتما هک میشه و یا اینکه این فیلد کدمخرب هست.

این مورد فقط مربوط به افزونه های نال شده نیست. حتی افزونه های اورجینالی هم وجود داره که چنین مشکلی می تونه داشته باشه. شما نسخه های دیگه از سایت های دیگه رو هم دانلود و اسکن کنید و اگر همه چنین مشکلی داشتند پس مشکل از افزونه هست و چون کدنویسی افزونه به این صورت هست و دارای مشکل و باگ هست، مسولیت استفاده با خودتونه.

یا می تونید از جایگزین استفاده کنید یا از همین.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

آنتی ویروس Bkav زیاد حساسه. بیشتر روی کدهای ثابت تمرکز داره که ممکنه قابل نفوذ باشند ولی ممکنه لزوما کد مخربی نباشه. مثلا همین که یک فیلد آپلود داخل سایت قرار بدید امکان نفوذ رو می تونه فراهم کنه ولی لزوما این نیست که سایتتون حتما هک میشه و یا اینکه این فیلد کدمخرب هست.

این مورد فقط مربوط به افزونه های نال شده نیست. حتی افزونه های اورجینالی هم وجود داره که چنین مشکلی می تونه داشته باشه. شما نسخه های دیگه از سایت های دیگه رو هم دانلود و اسکن کنید و اگر همه چنین مشکلی داشتند پس مشکل از افزونه هست و چون کدنویسی افزونه به این صورت هست و دارای مشکل و باگ هست، مسولیت استفاده با خودتونه.

یا می تونید از جایگزین استفاده کنید یا از همین.

مرسی فدات که وقت گذاشتی و توضیح کامل دادی

دو مورد / افزونه دیگه ای که بشه باهاش محصولات رو ستاره دار کرد چی هستش و اینکه

اگر بخوام همون ستاره های نطرات داخل بخش محصولات رو جای دیگه به نمایش بگذارم چطوری هستش

ینی اون ستاره دادن ووکامرس رو بزارم جای دیگه داخل همون صغحه محصول چه کدی باید بزارم / اگر راهنمای کنی ممنون میشم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...