رفتن به مطلب

کلاس آنلاین رایگان

zolfaghari

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

با اجازه دوستان مدیرمون امروز میخوام یه موردی رو بهتون معرفی کنم

با کمک بچه هاي گل  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که همشون جوابگوی من بودن و سوالام معمولا بی جواب نمیمونده تا همین الان که دارم این پست رو می نویسم  بنده یک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. راه اندازی کردم که میتونید هر چیزی رو که نیاز به حضور فیزیکی باشه رو آموزش بدين درست عين كلاسهاي مجازي دانشگاه هاي بزرگ كشور.

در این خصوص هر شخصی که دانشی داره که برای انتشار اون مشکل ارتباطی داره بنده به صورت رایگان و به افتخار بیست اسکریپت براش کارای تشکیل کلاس رو انجام میدم و میتونه اطلاعاتش رو یا کلاساشو اونجا به صورت زنده و مستقيم برگزار کنه و حتی بچه ها پس از برگزاری جلسه نیز میتونن به اون دسترسی داشته باشن و کلی چیز جدید یاد بگیرن .

در ضمن کلی کلاس دیگه هم هست (بورس - حسابداری - فتوشاپ - برنامه نویسی - عمران -کنکور و ...) که همشون اساتید قول دادن جلسات اولشون رایگانه که میتونید با رسوندن اونا به حد نصاب(حداقل 20 نفر) درشون شرکت کنید و با هزینه ای که تماما به استاد پرداخت میشه و بسياريشون اصلا رايگان براي شما تدريس ميكنن ( شايد نفري 5000 هزار تومنم نشه كلا ) در ادامه اونها شرکت کنید

والا اين پستم اصلا واسه تبليغات نذاشتم و قصدم كار خيري بوده در جهت رشد عزيزامون كه سايت 20 اسكريپت رو ميبينن و هيچ نفع شخصي براي خود بنده نداره در هر صورت صلاح دید با مدیرای بیست اسکریپته

ممنون .

آدرس سايتمون

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...