رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی در خصوص Easy Digital Downloads

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ببخشید دو سوال داشتم در خصوص افزونه Easy Digital Downloads

1- چطوری میشه حالت سبد خرید رو حذف کرد یعنی مشتری روی دکمه کلیک کرد مستقیم خودش بیاد رو سبد و ادامه مراحل و پرداخت.

2- افزونه ای برای Easy Digital Downloads هست که بشه اطلاعات کادر در فرمی نمایش بده ؟ مثل اندازه ، حجم ، نوع فرمت فایل ، رمز فایل و اینا رو ولی در قالب یه باکس

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 6 ساعت قبل، irmacfa گفته است :

چطوری میشه حالت سبد خرید رو حذف کرد یعنی مشتری روی دکمه کلیک کرد مستقیم خودش بیاد رو سبد و ادامه مراحل و پرداخت.

درود.

در بخش تنظیمات افزونه EDD ، در تب "متفرقه" ، گزینه "هدایت به صندوق" رو تیک بزنید. بعد از فعالسازی، کاربر زمانی که روی کلید خرید یک محصول کلیک کرد، مستقیم به مرحله پرداخت و تکمیل خرید خواهد رفت.

در 6 ساعت قبل، irmacfa گفته است :

2- افزونه ای برای Easy Digital Downloads هست که بشه اطلاعات کادر در فرمی نمایش بده ؟ مثل اندازه ، حجم ، نوع فرمت فایل ، رمز فایل و اینا رو ولی در قالب یه باکس

از CSS باید استفاده کنید. کمی PHP داخل فایل ادامه مطلب نیاز دارید و بعد با استفاده از background و border می تونید حالت کادر برای موارد دلخواهتون ایجاد کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

در بخش تنظیمات افزونه EDD ، در تب "متفرقه" ، گزینه "هدایت به صندوق" رو تیک بزنید. بعد از فعالسازی، کاربر زمانی که روی کلید خرید یک محصول کلیک کرد، مستقیم به مرحله پرداخت و تکمیل خرید خواهد رفت.

از CSS باید استفاده کنید. کمی PHP داخل فایل ادامه مطلب نیاز دارید و بعد با استفاده از background و border می تونید حالت کادر برای موارد دلخواهتون ایجاد کنید.

افزونه ای براش نیس ؟

چون زیاد وارد نیستم تو این کدنویسیش

لینک به دیدگاه

تا اونجا که من اطلاع دارم نه افزونه ای نداره. اکثرا قالب ها این قسمت رو داخل خودشون دارند. تنها چیزی که برای باکس بندی این قسمت نیاز هست، CSS هستش. البته کمی هم HTML و PHP که بتونید DIV و SPAN بدید به این موارد تا راحت تر استایل دهی کنید.

چیز خاصی نداره ، از Inspector Element مرورگر هم می تونید استفاده کنید تا یکم استایل دهی کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Masih گفته است :

تا اونجا که من اطلاع دارم نه افزونه ای نداره. اکثرا قالب ها این قسمت رو داخل خودشون دارند. تنها چیزی که برای باکس بندی این قسمت نیاز هست، CSS هستش. البته کمی هم HTML و PHP که بتونید DIV و SPAN بدید به این موارد تا راحت تر استایل دهی کنید.

چیز خاصی نداره ، از Inspector Element مرورگر هم می تونید استفاده کنید تا یکم استایل دهی کنید.

مسیح جان نه اون ! من بیشتر دنبال یه چیزی مثل این هستم

که در ویرایش نوشته یه سری فیلد ها رو بزارم که مثلا بنوسیم 

حجم : رو به روش فقط مقدار رو وارد کنم

الان این قالبی که من دارم این بخش رو دارم

من میگم به نظرت افزونه  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  رو دانلود نکنم اونجا براش باکس درست کرد یکم قاطی کردم 

لینک به دیدگاه

آها، آخه شما در ابتدا جمله بندی کرده بودید و توی تصویر اشاره کرده بودید به اینکه داخل سایت می خواهید باکس بندی کنید.

ولی اگه موقع افزودن و ویرایش مطلب می خواهید این موارد بصورت باکس باشه، باید از افزونه ACF استفاده کنید. بعد برای هر Field Name یک زمینه دلخواه بسازید. با اینکار بعدا می تونید موقع افزودن یا ویرایش مطلب، فیلدها رو به صورت کادرهای مشخص داشته باشید.

مثلا یک فیلد با نام "حجم فایل" داشته باشید که داخل فیلدش بتونید حجم اون فایل رو وارد کنید.

فقط باید طبق "Field Name" هایی که الان توی حالد عادی زمینه دلخواه دارید، براشون با همون نام زمینه داخل افزونه ACF فیلد بسازید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Masih گفته است :

آها، آخه شما در ابتدا جمله بندی کرده بودید و توی تصویر اشاره کرده بودید به اینکه داخل سایت می خواهید باکس بندی کنید.

ولی اگه موقع افزودن و ویرایش مطلب می خواهید این موارد بصورت باکس باشه، باید از افزونه ACF استفاده کنید. بعد برای هر Field Name یک زمینه دلخواه بسازید. با اینکار بعدا می تونید موقع افزودن یا ویرایش مطلب، فیلدها رو به صورت کادرهای مشخص داشته باشید.

مثلا یک فیلد با نام "حجم فایل" داشته باشید که داخل فیلدش بتونید حجم اون فایل رو وارد کنید.

فقط باید طبق "Field Name" هایی که الان توی حالد عادی زمینه دلخواه دارید، براشون با همون نام زمینه داخل افزونه ACF فیلد بسازید.

مسیح جان من این افزونه رو نصب کردم اون فیلد های داخل عکس دیگ تو صفحه نیستند

بعدش قسمت افزودن های دلخواه برنامه اون فیلد ها رو نوشتم.

داخل ویرایش مطلب اون باکسی که ایجاد کرده بودم + فیلد ها آمدن و مقدار دهی کردم

اما حالا چرا نمایش نمیده

لینک به دیدگاه

اول نام زمینه ها رو به انگلیسی وارد کنید.

دوم اینکه اگه زمینه های دلخواه قبلی رو می خواهید همچنان نمایش داده بشه، باید نام زمینه دلخواه قبلی رو برای زمینه های دلخواه جدید وارد کنید.

سوم اینکه برای هر زمینه دلخواهی که با افزونه ACF ایجاد می کنید باید از کد زیر استفاده کنید تا بتونید اطلاعات مربوط به اون زمینه رو نمایش بدید:

<?php the_field( "my_field" ); ?>

و بجای my_field باید نام زمینه دلخواهی که توی ACF ایجاد کردید رو وارد کنید. این کد رو هم برای هر زمینه دلخواه باید استفاده کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Masih گفته است :

اول نام زمینه ها رو به انگلیسی وارد کنید.

دوم اینکه اگه زمینه های دلخواه قبلی رو می خواهید همچنان نمایش داده بشه، باید نام زمینه دلخواه قبلی رو برای زمینه های دلخواه جدید وارد کنید.

سوم اینکه برای هر زمینه دلخواهی که با افزونه ACF ایجاد می کنید باید از کد زیر استفاده کنید تا بتونید اطلاعات مربوط به اون زمینه رو نمایش بدید:

<?php the_field( "my_field" ); ?>

و بجای my_field باید نام زمینه دلخواهی که توی ACF ایجاد کردید رو وارد کنید. این کد رو هم برای هر زمینه دلخواه باید استفاده کنید.

خوب درست من الان نام زمینه رو به انگلیسی تغییر دادم.

الان و صفحه singel قالب کد رو میزنم صفحه مطلب بالا نمیاد

لینک به دیدگاه

عزیز بخاطر این سایت بالا نمیاد چونکه کد نمایش فیلد رو اشتباه قرار دادید.

داخل فایل single.php همونطور که می بینید پارت بندی شده. در واقع فایل اصلی ادامه مطلب شما در پوشه ی template به نام single.php هست.

کد رو هرجایی هم نباید بزارید. دقیقا اون قسمت از کدها باید قرار بدید که می خواهید زمینه دلخواه نمایش داده بشه. باید دقیقا محل نمایش رو انتخاب کنید و اگه می خواهید به اون زمینه دلخواه استایل بدید، کد فراخوانی زمینه دلخواه رو داخل DIV قرار بدید.

و حتما هم داخل حلقه مطلب while have post قرارش بدید تا بتونه بدون نقص کار کنه.

اگه می خواهید زیر توضیحات مطلب نمایش داده بشه، توی فایل single.php باید دنبال کد تابع the_content بگردید و توابع دریافت زمینه دلخواه رو زیر این کد قرار بدید تا در محدوده توضیحات مطلب نمایش داده بشه.

در ضمن کدی که برای دریافت زمینه دلخواه قرار میدید، فقط مقدار زمینه دلخواه رو دریافت میکنه. اگه می خواهید عنوان زمینه دلخواه هم نمایش داده بشه در کنار مقدارش، باید داخل کد اون نام رو هم بنویسید.

مثلا:

<p class="myclass">
  نام فونت: <?php the_field( "fontname" ); ?>
</p>

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Masih گفته است :

عزیز بخاطر این سایت بالا نمیاد چونکه کد نمایش فیلد رو اشتباه قرار دادید.

داخل فایل single.php همونطور که می بینید پارت بندی شده. در واقع فایل اصلی ادامه مطلب شما در پوشه ی template به نام single.php هست.

کد رو هرجایی هم نباید بزارید. دقیقا اون قسمت از کدها باید قرار بدید که می خواهید زمینه دلخواه نمایش داده بشه. باید دقیقا محل نمایش رو انتخاب کنید و اگه می خواهید به اون زمینه دلخواه استایل بدید، کد فراخوانی زمینه دلخواه رو داخل DIV قرار بدید.

و حتما هم داخل حلقه مطلب while have post قرارش بدید تا بتونه بدون نقص کار کنه.

اگه می خواهید زیر توضیحات مطلب نمایش داده بشه، توی فایل single.php باید دنبال کد تابع the_content بگردید و توابع دریافت زمینه دلخواه رو زیر این کد قرار بدید تا در محدوده توضیحات مطلب نمایش داده بشه.

در ضمن کدی که برای دریافت زمینه دلخواه قرار میدید، فقط مقدار زمینه دلخواه رو دریافت میکنه. اگه می خواهید عنوان زمینه دلخواه هم نمایش داده بشه در کنار مقدارش، باید داخل کد اون نام رو هم بنویسید.

مثلا:

<p class="myclass">
  نام فونت: <?php the_field( "fontname" ); ?>
</p>

خوب حل شد.

مسیح جان چقدر ای قالب ما پیج در پیج بود حتی تو اون پوشه تمپلت هم بجز اون باز هدایت میکنه یه صفحه دیگ که پوشه بلاگ هست :D

آقا ما اون تابع the_content رو پیدا کردیم  و توابع رو زیرش قرار دادیم

اما اون حله مطلب رو نفهمیدم چطوری بزارمش داخل

و اینک الان زیر تابع content میزاری میاد اینجوری میاد زیر قیمت !

و اینک بالای همین تابع میزاری میاد اول پست بالای همه مطلب :ph34r:

اون دکمه خرید کدش رو داخل خود مطلب نوشتم نمیشه اونو انداخت پایین این ویژگی ها ؟

ویرایش شده توسط irmacfa
لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، irmacfa گفته است :

اما اون حله مطلب رو نفهمیدم چطوری بزارمش داخل

همون که کدها رو زیر the_content گذاشتید، در واقع داخل حلقه ی مطلب حساب میشه. نیاز به کار بیشتری توی این قسمت ندارید.

در 51 دقیقه قبل، irmacfa گفته است :

و اینک الان زیر تابع content میزاری میاد اینجوری میاد زیر قیمت !

داخل تنظیمات، نمایش خودکار کلید خرید رو غیرفعال کنید. اگر شورتکد هم توی توضیحات مطلب استفاده می کنید، اون شورتکد رو حذف کنید.

بعد کد زیر رو زیر اون کدهای مربوط به زمینه دلخواه (توی فایل ادامه مطلب) قرار بدید تا کلید خرید زیر زمینه دلخواه نمایش داده بشه :

<?php echo edd_get_purchase_link(get_the_ID(),''); ?>

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Masih گفته است :

همون که کدها رو زیر the_content گذاشتید، در واقع داخل حلقه ی مطلب حساب میشه. نیاز به کار بیشتری توی این قسمت ندارید.

داخل تنظیمات، نمایش خودکار کلید خرید رو غیرفعال کنید. اگر شورتکد هم توی توضیحات مطلب استفاده می کنید، اون شورتکد رو حذف کنید.

بعد کد زیر رو زیر اون کدهای مربوط به زمینه دلخواه (توی فایل ادامه مطلب) قرار بدید تا کلید خرید زیر زمینه دلخواه نمایش داده بشه :

<?php echo edd_get_purchase_link(get_the_ID(),''); ?>

داخل تنظیماتغیر فعالش کردم اوون شورتکد هم حذف کردم

این قطعه کدم قرار دادم اما هیچی نمایش نیمده حتی ایدی هم توش نوشتم 

مال تو صفحه خودش این بود ؟!

[purchase_link id="6545" style="button" color="green" text="پرداخت و دانلود با لینک مستقیم"]

ویرایش شده توسط irmacfa
لینک به دیدگاه

شما باید فایل ادامه مطلب مربوط به افزونه EDD رو پیدا کنید و این تغییرات رو داخلش انجام بدید. 

توی پوشه قالب باید فایلی به نام single-download.php وجود داشته باشه. کدهایی که توی این فایل قرار بدید داخل ادامه مطلب محصولات اجرا میشن.

اگه فایلی که گفتم وجود نداره، یکی با همین نامی که گفتم بسازید و محتویاتش رو از فایل single.php اصلی قالبتون بگیرید.

اگه اون کد هم جواب نداد یا مناسب نبود، این رو بجاش استفاده کنید:

<?php echo edd_get_purchase_link(get_the_ID(), 'افزودن به سبد خرید', 'button'); ?>

داخل کد هم نباید ID محصول خاصی رو وارد کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Masih گفته است :

شما باید فایل ادامه مطلب مربوط به افزونه EDD رو پیدا کنید و این تغییرات رو داخلش انجام بدید. 

توی پوشه قالب باید فایلی به نام single-download.php وجود داشته باشه. کدهایی که توی این فایل قرار بدید داخل ادامه مطلب محصولات اجرا میشن.

اگه فایلی که گفتم وجود نداره، یکی با همین نامی که گفتم بسازید و محتویاتش رو از فایل single.php اصلی قالبتون بگیرید.

اگه اون کد هم جواب نداد یا مناسب نبود، این رو بجاش استفاده کنید:

<?php echo edd_get_purchase_link(get_the_ID(), 'افزودن به سبد خرید', 'button'); ?>

داخل کد هم نباید ID محصول خاصی رو وارد کنید.

چقدر قاطی شد.

قالبم چنین فایلی توش نبود.

الان یکی ساختم اما یه سوال ؟ فایل singel.php اگه حضور ذهن در پست های بالاتر این مطلب داشته باشی هدایت کرده بودت تو فایل سینگل در پوشه تمپلت

یعنی برم اونجا این فایل رو بسازم و محتوایش رو بریزم داخلش ؟

بعد که این کارو کردم همین قطعه کد رو بیارم زیر همونا ؟

----

به نظرت به جای این همه دردسر افزونه ووکامرس نصب نکم ؟ :D

ویرایش شده توسط irmacfa
لینک به دیدگاه

قاطی نشد، در اصل اگه قالب از افزونه EDD پشتیبانی کنه باید این فایل و فایل هایی با نام archive-download.php و taxonomy-download_category.php و taxonomy-download_tag.php داشته باشه. البته توابع و کدهای دیگه ای برای افزونهEDD باید داخل قالب باشه. در غیراینصورت قالب با افزونه EDD سازگار نیست. البته سازگار کردنش زیاد هم سخت نیست ولی بهتره فایل های مربوط به Taxonomy ها بطور کامل و دقیق داخل قالب وجود داشته باشه.

برای فروش محصولات مجازی بهتره از افزونه EDD استفاده بشه ولی اگه قالبتون از ووکامرس پشتیبانی می کنه ، از اون هم می تونید استفاده کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Masih گفته است :

قاطی نشد، در اصل اگه قالب از افزونه EDD پشتیبانی کنه باید این فایل و فایل هایی با نام archive-download.php و taxonomy-download_category.php و taxonomy-download_tag.php داشته باشه. البته توابع و کدهای دیگه ای برای افزونهEDD باید داخل قالب باشه. در غیراینصورت قالب با افزونه EDD سازگار نیست. البته سازگار کردنش زیاد هم سخت نیست ولی بهتره فایل های مربوط به Taxonomy ها بطور کامل و دقیق داخل قالب وجود داشته باشه.

برای فروش محصولات مجازی بهتره از افزونه EDD استفاده بشه ولی اگه قالبتون از ووکامرس پشتیبانی می کنه ، از اون هم می تونید استفاده کنید.

مسیج جان ، الان همینطوری ووکامرس رو نصب کردم خودش اتوماتیک شناساییش کرد انگار از قبل تشنه ووکامرس بود خو پس همینو فکر کنم بزاریم کافیه 

قالبم : impreza

به نظرت میشه فیلد های ثبت نام ووکامرس رو کم تر کرد ؟ از اونجایی که فروش فایل هست آدرس و کشور ایناور پاک کنیم

لینک به دیدگاه

بله میشه فیلدها رو پاک کرد. کد زیر رو داخل فایل functions.php قالب قرار بدید. فیلد شماره تلفن هم توی کد گذاشتم. اگه نمی خواهید این فیلد حذف بشه، کافیه همون خط که به فارسی هم جلوش نوشتم رو حذف کنید از کد.

function masih_custom_billing_fields( $fields = array() ) {
	unset($fields['billing_company']);
	unset($fields['billing_address_1']);
	unset($fields['billing_address_2']);
	unset($fields['billing_state']);
	unset($fields['billing_city']);
	unset($fields['billing_phone']); // حذف فیلد تلفن
	unset($fields['billing_postcode']);
	unset($fields['billing_country']);
	return $fields;
}
add_filter('woocommerce_billing_fields','masih_custom_billing_fields');
function custom_override_checkout_fields_ek( $fields ) {
     unset($fields['billing']['billing_company']);
     unset($fields['billing']['billing_address_1']);
     unset($fields['billing']['billing_postcode']);
     unset($fields['billing']['billing_state']);
     return $fields;
}
add_filter( 'woocommerce_checkout_fields' , 'custom_override_checkout_fields_ek', 99 );

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...