رفتن به مطلب

اسکریپت Responsive Apartment Management System v2.0

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقتتون بخیر

کسی لینک این اسکریپت رو داره؟؟

Responsive Apartment Management System

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

توی سایت گذاشته شده ولی لینک دانلود کار نمیکنه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

دوستان اگه کسی دارا اطلاع بده نسخه آخرش رو

sariastudio@gmail.com

ویرایش شده توسط metal_dj
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 6 ماه پیش ...

ببخشید امکان داره راهنمایی کنید که از این اسکریپت آیا میشه تو سایت وردپرس استفاده کرد و اگر بله یه مقدار توضیح بدید لطفا ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

در در 10 تیر 1398 در 11:47، wormolak گفته است :

ببخشید امکان داره راهنمایی کنید که از این اسکریپت آیا میشه تو سایت وردپرس استفاده کرد و اگر بله یه مقدار توضیح بدید لطفا ؟

ممنون

درود.

این یک اسکریپت مجزا هست. روی سابدامین نصبش کنید و در کنار وردپرس ازش استفاده کنید. و اگر نیاز دارید کاربرانتون هم ازش استفاده کنند، لینک سابدامین رو داخل سایتتون به کاربرانتون معرفی کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

این یک اسکریپت مجزا هست. روی سابدامین نصبش کنید و در کنار وردپرس ازش استفاده کنید. و اگر نیاز دارید کاربرانتون هم ازش استفاده کنند، لینک سابدامین رو داخل سایتتون به کاربرانتون معرفی کنید.

خیلی ممنونم ببخشید اگه من تازه کارم و سوالای احیانا پیش پا افتاده می پرسم ، می خوام چک کنم که درست فهمیدم، پس باید یه دامنه مجزا براش در نظر بگیرم و به عنوان ساب دامین به سایتم اضافه اش کنم ؟ و یه سوال دیگه اینکه چطور میشه نصبش کرد؟ لینکی که آموزش داشته باشه دارید که بفرستید برام ؟ من فقط وردپرس نصب کردم و نمیدونم برای نصب چیزای دیگه چه روشیو باید برم

خیلی خیلی ممنونم

لینک به دیدگاه

در در 16 تیر 1398 در 10:05، wormolak گفته است :

خیلی ممنونم ببخشید اگه من تازه کارم و سوالای احیانا پیش پا افتاده می پرسم ، می خوام چک کنم که درست فهمیدم، پس باید یه دامنه مجزا براش در نظر بگیرم و به عنوان ساب دامین به سایتم اضافه اش کنم ؟ و یه سوال دیگه اینکه چطور میشه نصبش کرد؟ لینکی که آموزش داشته باشه دارید که بفرستید برام ؟ من فقط وردپرس نصب کردم و نمیدونم برای نصب چیزای دیگه چه روشیو باید برم

خیلی خیلی ممنونم

درود،

بله یک سابدامین اضافه کنید داخل سایتتون، اسکریپت رو دانلود و بطور صحیح داخل پوشه ی روت ساب دامین در فایل منیجر آپلودش کنید. بعد آدرس سابدامین رو داخل مرورگر باز کنید. صفحه ی نصب اسکریپت باز میشه. شما باید یک دیتابیس + یوزر دیتابیس بسازید و در مراحل نصب به اسکریپت معرفی کنید. مابقی اطلاعات خواسته شده در فرم نصب اسکریپت رو هم تکمیل کنید.

در نهایت برای ورود به پنل مدیریت از این اطلاعات پیش فرض استفاده کنید و بعد از اولین ورود، اطلاعات رو تغییر بدید:

نقل قول

مشخصات ورود به صورت پیشفرض یوزر : devsolver@gmail.com و پسورد :  20script می باشد

• Like 2
لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...
در در 17 تیر 1398 در 19:13، Masih گفته است :

درود،

بله یک سابدامین اضافه کنید داخل سایتتون، اسکریپت رو دانلود و بطور صحیح داخل پوشه ی روت ساب دامین در فایل منیجر آپلودش کنید. بعد آدرس سابدامین رو داخل مرورگر باز کنید. صفحه ی نصب اسکریپت باز میشه. شما باید یک دیتابیس + یوزر دیتابیس بسازید و در مراحل نصب به اسکریپت معرفی کنید. مابقی اطلاعات خواسته شده در فرم نصب اسکریپت رو هم تکمیل کنید.

در نهایت برای ورود به پنل مدیریت از این اطلاعات پیش فرض استفاده کنید و بعد از اولین ورود، اطلاعات رو تغییر بدید:

من مراحل رو تا نصب پیش رفتم و نصب هم شد ولی بعد که به آدرس رجوع کردم این ارور رو داد بهم ، ممنون می شم کمکم کنید :

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /home/daryabis/public_html/pardakht.daryabishe.com/config.php:11 Stack trace: #0 /home/daryabis/public_html/pardakht.daryabishe.com/index.php(9): include() #1 {main} thrown in /home/daryabis/public_html/pardakht.daryabishe.com/config.php on line 11

ویرایش شده توسط wormolak
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، wormolak گفته است :

من مراحل رو تا نصب پیش رفتم و نصب هم شد ولی بعد که به آدرس رجوع کردم این ارور رو داد بهم ، ممنون می شم کمکم کنید :

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /home/daryabis/public_html/pardakht.daryabishe.com/config.php:11 Stack trace: #0 /home/daryabis/public_html/pardakht.daryabishe.com/index.php(9): include() #1 {main} thrown in /home/daryabis/public_html/pardakht.daryabishe.com/config.php on line 11

درود.

تابع mysql_connect و نظیر چنین توابعی که با پسوند mysql_ شروع میشن، مربوط به نسخه ی PHP 5 هستند و قابل اجرا و بکارگیری در نسخه ی PHP 7 به بالا نیست. 

از اونجایی که این اسکریپت هم در نسخه ی PHP 5 نوشته شده، برای استفاده یا باید از نسخه ی 5.6 PHP استفاده کنید یا در مسیرهایی که گفته شده، توابع mysql_ رو به mysqli_ تغییر بدید تا قابل استفاده در PHP 7 به بالا باشه ولی اینکار هم زمان بر هست چون طبیعتا توابع زیادی در اسکریپت استفاده شده که نیاز به تبدیل شدن دارند برای سازگاری با نسخه ی PHP 7 .

اطلاعات بیشتر:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • Like 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...