• اطلاعیه ها

• Masih

برخوردی شدید با تاپیک های تبلیغاتی   شنبه, 12 آبان 1397

درود، از این لحظه به بعد، تمامی تاپیک های تبلیغاتی سبک رپرتاژ که با هدف جمع آوری بک لینک در انجمن های بیست اسکریپت ایجاد می شوند، حذف شده و دسترسی کاربر خاطی نیز مسدود خواهد شد.
metal_dj

اسکریپت Responsive Apartment Management System v2.0

6 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان وقتتون بخیر

کسی لینک این اسکریپت رو داره؟؟

Responsive Apartment Management System

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

توی سایت گذاشته شده ولی لینک دانلود کار نمیکنه

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

دوستان اگه کسی دارا اطلاع بده نسخه آخرش رو

sariastudio@gmail.com

ویرایش شده در توسط metal_dj

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ممنون از اطلاع رسانی لینک دانلود قرار گرفت

لینک به ارسال

ببخشید امکان داره راهنمایی کنید که از این اسکریپت آیا میشه تو سایت وردپرس استفاده کرد و اگر بله یه مقدار توضیح بدید لطفا ؟

ممنون

لینک به ارسال
در در 10 تیر 1398 در 11:47، wormolak گفته است :

ببخشید امکان داره راهنمایی کنید که از این اسکریپت آیا میشه تو سایت وردپرس استفاده کرد و اگر بله یه مقدار توضیح بدید لطفا ؟

ممنون

درود.

این یک اسکریپت مجزا هست. روی سابدامین نصبش کنید و در کنار وردپرس ازش استفاده کنید. و اگر نیاز دارید کاربرانتون هم ازش استفاده کنند، لینک سابدامین رو داخل سایتتون به کاربرانتون معرفی کنید.

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

این یک اسکریپت مجزا هست. روی سابدامین نصبش کنید و در کنار وردپرس ازش استفاده کنید. و اگر نیاز دارید کاربرانتون هم ازش استفاده کنند، لینک سابدامین رو داخل سایتتون به کاربرانتون معرفی کنید.

خیلی ممنونم ببخشید اگه من تازه کارم و سوالای احیانا پیش پا افتاده می پرسم ، می خوام چک کنم که درست فهمیدم، پس باید یه دامنه مجزا براش در نظر بگیرم و به عنوان ساب دامین به سایتم اضافه اش کنم ؟ و یه سوال دیگه اینکه چطور میشه نصبش کرد؟ لینکی که آموزش داشته باشه دارید که بفرستید برام ؟ من فقط وردپرس نصب کردم و نمیدونم برای نصب چیزای دیگه چه روشیو باید برم

خیلی خیلی ممنونم

لینک به ارسال
در در 16 تیر 1398 در 10:05، wormolak گفته است :

خیلی ممنونم ببخشید اگه من تازه کارم و سوالای احیانا پیش پا افتاده می پرسم ، می خوام چک کنم که درست فهمیدم، پس باید یه دامنه مجزا براش در نظر بگیرم و به عنوان ساب دامین به سایتم اضافه اش کنم ؟ و یه سوال دیگه اینکه چطور میشه نصبش کرد؟ لینکی که آموزش داشته باشه دارید که بفرستید برام ؟ من فقط وردپرس نصب کردم و نمیدونم برای نصب چیزای دیگه چه روشیو باید برم

خیلی خیلی ممنونم

درود،

بله یک سابدامین اضافه کنید داخل سایتتون، اسکریپت رو دانلود و بطور صحیح داخل پوشه ی روت ساب دامین در فایل منیجر آپلودش کنید. بعد آدرس سابدامین رو داخل مرورگر باز کنید. صفحه ی نصب اسکریپت باز میشه. شما باید یک دیتابیس + یوزر دیتابیس بسازید و در مراحل نصب به اسکریپت معرفی کنید. مابقی اطلاعات خواسته شده در فرم نصب اسکریپت رو هم تکمیل کنید.

در نهایت برای ورود به پنل مدیریت از این اطلاعات پیش فرض استفاده کنید و بعد از اولین ورود، اطلاعات رو تغییر بدید:

نقل قول

مشخصات ورود به صورت پیشفرض یوزر : devsolver@gmail.com و پسورد :  20script می باشد

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.