رفتن به مطلب

پیدا کردن iframe

AmiRoo

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من سایتمو آنالیز کردم و زده که iframe پیدا شده ...

چه طوری میتونم پیدا کنم؟

چیزی ندیدم بجز اینکه من کد رایچت گذاشتم،این ای فریم حساب میشه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

سایتتون رو بررسی کردم. سه مورد آی فریم داخلش هست. (همون سایت AHF Group)

یکی که مربوط به Google Tag Manager هست که مهم نیست. چون از noscript استفاده شده و خوده گوگل باهاش مشکلی نداره.

یکی مربوط به افزونه گراویتی فرم هست :

<iframe style='display:none;width:0px;height:0px;' src='about:blank' name='gform_ajax_frame_8' id='gform_ajax_frame_8'>این iframe حاوی منطق مورد نیاز برای پردازش فرم های گرویتی مبتنی بر Ajax است.</iframe>

یکی هم برای رایچت هست. این بخش رو موقتا حذف کنید و سایت رو مجددا آنالیز کنید. اگه خطای آی فریم رفع شد، پس مورد دوم رو نادیده گرفته از قبل.

استفاده کردنش با خودتون خواهد بود. هرچند چند افزونه مشابه رایچت وجود داره برای وردپرس. امتحان نکردم ولی شاید امکانات چت به صورت داخلی باشه نه به صورت آی فریم. خواستید اونها رو هم تست کنید.

لینک به دیدگاه

در در 16 آذر 1397 در 15:59، Masih گفته است :

درود.

سایتتون رو بررسی کردم. سه مورد آی فریم داخلش هست. (همون سایت AHF Group)

یکی که مربوط به Google Tag Manager هست که مهم نیست. چون از noscript استفاده شده و خوده گوگل باهاش مشکلی نداره.

یکی مربوط به افزونه گراویتی فرم هست :

<iframe style='display:none;width:0px;height:0px;' src='about:blank' name='gform_ajax_frame_8' id='gform_ajax_frame_8'>این iframe حاوی منطق مورد نیاز برای پردازش فرم های گرویتی مبتنی بر Ajax است.</iframe>

یکی هم برای رایچت هست. این بخش رو موقتا حذف کنید و سایت رو مجددا آنالیز کنید. اگه خطای آی فریم رفع شد، پس مورد دوم رو نادیده گرفته از قبل.

استفاده کردنش با خودتون خواهد بود. هرچند چند افزونه مشابه رایچت وجود داره برای وردپرس. امتحان نکردم ولی شاید امکانات چت به صورت داخلی باشه نه به صورت آی فریم. خواستید اونها رو هم تست کنید.

رایچت که نشد گراویتی کجاست لینکش؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، AmiRoo گفته است :

رایچت که نشد گراویتی کجاست لینکش؟

گراویتی فرم لینک نداره. همین که از تگ iFrame استفاده بشه، در آنالیزها و سایت های بررسی سئو آی فریم رو شناسایی می کنند. حالا چه لینک داشته باشه یا نه.

به هر حال صفحه اصلی سایتتون سه تا آی فریم داره که در پاسخ قبلی توضیح دادم.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...