• اطلاعیه ها

• Masih

برخوردی شدید با تاپیک های تبلیغاتی   شنبه, 12 آبان 1397

درود، از این لحظه به بعد، تمامی تاپیک های تبلیغاتی سبک رپرتاژ که با هدف جمع آوری بک لینک در انجمن های بیست اسکریپت ایجاد می شوند، حذف شده و دسترسی کاربر خاطی نیز مسدود خواهد شد.
mohammad06

تنظیم مکان تائیدیه کپچا

6 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

داخل فرم ورود و

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

تائیدیه کپچا از صفحه بیرون رفته چطوری مکان کپچا گوگل را داخل فرمz22824_Capture_2018-11-14-05-38-02.png دقیق تنظیم کنم؟

منظورم چه CSS هایی باید ویرایش بشه

(اسکرین شات در حالت موبایل)

ویرایش شده در توسط mohammad06

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

می تونید بطور دلخواه اندازه ی کپچا رو تغییر بدید. فقط باید کلس مربوط به کپچا رو پیدا کنید. که برای اینکار بهتره از طریق مرورگر، کلس رو پیدا کنید و از دستور زیر استفاده کنید :

لطفا برای مشاهده code وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

خاصیت transform می تونه کل یک عنصر رو در حالت نمایشی کوچک یا بزرگ کنه . در اینجا بهتر از خاصیت width و height عمل می کنه. چون اگه از width استفاده کنیم، دیگر موارد داخلی کپچا هم باید اندازه دهی بشن که کمی زمانبر میشه. 

توی یکی از سایت ها، من کلس کپچا رو گرفتم که rc-anchor زده بود. حالا باز خودتون یه بررسی کنید که چیز دیگه ای نباشه. ولی فکر کنم همین کد CSS که بالا گذاشتم رو استفاده کنید نتیجه بگیرید.

لینک به ارسال
در در 23 آبان 1397 در 16:46، Masih گفته است :

درود.

می تونید بطور دلخواه اندازه ی کپچا رو تغییر بدید. فقط باید کلس مربوط به کپچا رو پیدا کنید. که برای اینکار بهتره از طریق مرورگر، کلس رو پیدا کنید و از دستور زیر استفاده کنید :

خاصیت transform می تونه کل یک عنصر رو در حالت نمایشی کوچک یا بزرگ کنه . در اینجا بهتر از خاصیت width و height عمل می کنه. چون اگه از width استفاده کنیم، دیگر موارد داخلی کپچا هم باید اندازه دهی بشن که کمی زمانبر میشه. 

توی یکی از سایت ها، من کلس کپچا رو گرفتم که rc-anchor زده بود. حالا باز خودتون یه بررسی کنید که چیز دیگه ای نباشه. ولی فکر کنم همین کد CSS که بالا گذاشتم رو استفاده کنید نتیجه بگیرید.

خیلی ممنون از راهنمایی

کد را قراردادم ولی تغییری نکرد

لینک به ارسال

درود مجدد.

عرض کردم که باید بر اساس کدنویسی و المان های طراحی سایتتون دستورات استایل رو بنویسید.

شما لینک صفحه ای که این کپچا داخلش هست رو قرار بدید تا کد مناسب رو براتون آماده کنم.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 25 آبان 1397 در 01:54، Masih گفته است :

درود مجدد.

عرض کردم که باید بر اساس کدنویسی و المان های طراحی سایتتون دستورات استایل رو بنویسید.

شما لینک صفحه ای که این کپچا داخلش هست رو قرار بدید تا کد مناسب رو براتون آماده کنم.

سلام

پیوی شما ارسال شد.

لینک به ارسال

درود.

این کد رو در فایل استایل اصلی قالبتون بدید. بعد از قرار دادن هم کش سایت و مرورگر رو پاک کنید. همچنین کش مرورگر داخل موبایل رو هم باید پاک کنید (در صورت لزوم)

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.